شلفين شلفين .

شلفين

شايع ترين اختلال شخصيت و رفتاري بزرگسالان

شايع ترين اختلال شخصيت و رفتاري بزرگسالان

اگر تلويزيون را حتي براي مدت كوتاهي روشن كنيد ، احتمال بمباران شما توسط تبليغات داروهاي تجويز شده و بدون نسخه زياد است. به نظر مي رسد اين روزها براي همه چيز يك قرص وجود دارد! حتي اگر هيچ مشكلي در رابطه با سلامتي نداريد ، تماشاي چند مورد از اين تبليغات ممكن است شما را متقاعد كند. واقعيت اين است كه بسياري از بيماري ها ، مسائل و اختلالات رفتاري وجود دارد كه ممكن است زندگي شما را تحت تأثير قرار دهد.

 

در اينجا 10 مورد از رايج ترين اختلال شخصيت و رفتاري بزرگسالان آورده شده است كه بسياري از آنها را تشخيص خواهيد داد. همه اين اختلال ها مزمن نيستند و همه آنها به راحتي قابل درمان نيستند. اگر احساس مي كنيد با برخي از كنش هاي رفتاري متناسب با توصيف خاص يك بيماري دست و پنجه نرم مي كنيد ، تحقيق بيشتر ايده بدي نيست.

 

اعتياد رفتاري

آيا چيزي وجود دارد كه شما قادر به توقف آن نباشيد؟

 

اعتياد يك موضوع پيچيده است و اغلب به عنوان يك بيماري طبقه بندي مي شود ، اما همچنين مي تواند يك مسئله رفتاري هم باشد. خصوصا كه اعتياد رفتاري هم وجود دارد. يك مطالعه در مورد اين نوع اعتياد مي گويد: "چندين رفتار ، علاوه بر مصرف مواد روانگردان ، پاداش كوتاه مدت ايجاد مي كند كه ممكن است عليرغم آگاهي از عواقب منفي ، رفتار مداوم ايجاد كند." بنابراين بله ، شما مي توانيد به برخي از رفتارها كه به شما نوعي پاداش مي دهند ، معتاد شويد.

 

اسكيزوفرني

اسكيزوفرني معمولاً بزرگسالان را بيش از كودكان تحت تأثير قرار مي دهد.

 

اسكيزوفرني يكي ديگر از اختلالات شناخته شده براي اكثر ما است. اين يك مسئله فلج كننده است كه به طرق مختلف روي كساني كه به آن مبتلا هستند تأثير مي گذارد. اين يك اختلال رواني است و ماهيتي مزمن دارد. افرادي كه با اسكيزوفرني زندگي مي كنند ، اغلب دچار توهم ، هذيان و گاهي مشكلاتي در فيزيولوژي خود مي شوند. طبق گفته انستيتوي ملي بهداشت روان ، اين علائم به طور معمول در سنين 16 تا 30 سالگي ظاهر مي شوند.

 

اضطراب

 

هر كسي ممكن است اضطراب را تجربه كند ، اما وقتي اين مسئله بر زندگي روزمره شما تأثير بگذارد ، به يك مشكل تبديل مي شود.

 

هر كس در يك مرحله اضطراب را تجربه مي كند. اما تا زماني كه يك مسئله مزمن و طولاني مدت ايجاد نشود ، به يك اختلال رفتاري تبديل نمي شود. اختلالات اضطرابي ارتباط نزديكي با مسائل افسردگي دارند و مانند افسردگي ، انواع مختلفي دارد.

 

"اختلالات اضطرابي بيش از نگراني يا ترس موقت است. براي فرد مبتلا به اختلال اضطراب ، اضطراب از بين نمي رود و با گذشت زمان مي تواند بدتر شود. اين احساسات مي تواند در فعاليتهاي روزمره مانند عملكرد شغلي ، كار در مدرسه و روابط تداخل ايجاد كند.

 

 

بيماري نقص توجه يا بيش فعالي در بزرگسالان  ياADHD

 

اگر تمركز براي شما مشكل بزرگي است ، ممكن است بيش فعالي داشته باشيد.

 

در سالهاي اخير ، ADD و ADHD بسيار رايج شده است. آنها به ترتيب عبارتند از: اختلال كمبود توجه و بيش فعالي با كمبود توجه و مي توانند كودكان و بزرگسالان را تحت تأثير قرار دهند. اين اختلالات اساساً نشستن و توجه را بسيار دشوار مي كند. شما تمركز خود را از دست مي دهيد و نمي توانيد روي وظيفه پيش رو تمركز كنيد. بديهي است كه اين مسئله مي تواند مشكلاتي را براي افراد در محل كار يا مدرسه ايجاد كند.

 

افسردگي

چند نفر از دوستان يا همكاران شما به صراحت مي گويند علائم افسردگي دارند؟افسردگي ميليون ها ميليون نفر را تحت تأثير قرار مي دهد و برخي حتي نمي دانند كه به آن مبتلا هستند. اين يك مسئله پيچيده است ، با بسياري از علت هاي ريشه اي و بدون تأثير دقيق رفتاري. اما اگر روي يك نوع  افسردگي اساسي تمركز كنيم ، بسياري از تغييرات رفتاري قابل توجه مي تواند آشكار شود. WebMD مي گويد افراد با اين نوع افسردگي معمولاً زياد مي خوابند ، عادت هاي غذايي خود را تغيير مي دهند و حتي توانايي كار يا مدرسه رفتن را از دست مي دهند.

 

 

يا اختلال وسواس فكري عملي  OCD

 

اين روزها جوك هاي مربوط به وسواس در بيشتر خانه ها و محل كار معمولاً به گوش ميرسد. به عنوان مثال ، اگر كسي به طور باورنكردني مرتب باشد ، شنيدن كسي در مورد وسواس فكري يك شخص عادي نيست. اما براي كساني كه با آن دست و پنجه نرم مي كنند ، OCD مي تواند ناتوان كننده باشد. بسته به شدت مورد ، فرد حتي قادر به كار يا روابط شخصي با هم نيست.

 

اختلالات خوردن

 

اختلالات خوردن يكي ديگر از حوزه هاي اختلالات است كه اغلب مورد شوخي قرار مي گيرند ، اما اين موارد بسيار جدي است. اينها نيز اشكال مختلفي دارند. بعضي از افراد اجباري غذا مي خورند در حالي كه بعضي از افراد به سختي مي توانند غذا بخورند. برخي از اين موارد را با نام هاي بي اشتهايي ، پرخوري و ... ميشناسيد.

 

در صورت عدم كنترل ، اين اختلالات مي تواند منجر به مشكلات جدي در سلامتي شود و خواهد شد. آنها حتي مي توانند كشنده باشند.

 

وحشت

 

حملات هراس نيز مسئله اي است كه بزرگسالان با آن روبرو هستند.

 

اختلال هراس همچنان سبد گسترده ديگري از مسائل رفتاري است. اين شامل كساني است كه حملات هراس (نزديك به اضطراب) و افرادي كه با آگورافوبيا سر و كار دارند را تجربه مي كنند. كارت اضطراب وحشت ، انجمن اضطراب و افسردگي آمريكا مي گويد ، امواج وحشت ظاهراً بي نظير است كه بدون هشدار هشدار مي دهند. سپس ، ترس از آن حملات وحشت مي تواند حملات وحشت ديگري ايجاد كند . اين يك حلقه باطل است.

 

اختلال اضطراب پس از  حادثه

 

 بيشتر ما با اختلال استرس پس از سانحه يا PTSD آبسياري از افرادي كه از جنگ برمي گردند ،اين شرايط را تجربه مي كنند. اما در قربانيان جرايم خشن يا كساني كه تجاوز را تجربه كرده اند نيز معمول است. برخي از افراد قادر به بهبودي هستند ، در حالي كه برخي ديگر تا پايان عمر با اين اختلال روبرو مي شوند. علائم آن شامل خوابهاي بد ، بازگشت به گذشته و افكار ترسناك و گمراه كننده است.

 

اختلال عاطفي فصلي

اختلال عاطفي فصلي بر افراد ساكن در مناطق خاصي از جهان تأثير مي گذارد. اصولاً تغيير در ميزان نور خورشيد منجر به مسائل رفتاري مي شود. طبيعتاً ، اين يك مشكل فصلي است. محققان معتقدند كه اين امر به دليل ريتم شبانه روزي و شيمي مغز ما به دليل كمبود نور خورشيد در زمستان از بين مي رود. در واقع نوعي افسردگي است و بسته به محل زندگي شما ممكن است خطر افزايش يابد.

 

منبع: گپچه

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۰۴:۳۲:۴۰ توسط:صمن موضوع:

راهنماي خريد پرده

راهنماي خريد پرده :

 

 

nx8x_z1.jpg

 

 

پرده اداري

مسلما براي كساني كه در محيط اداري مشغول به كار هستند زيبايي و مرتب بودن محل كار تاثير به سزايي در روحيه آنها مي گذارد چرا كه بيشتر وقت روزمره آنها در محل كار سپري ميشود. اگر چنانچه محيط براي تجارت نيز در نظر گرفته شده باشد براي جذب و ورود مشتري بايد از امكانات ويژه تري برخوردار باشد. مبلمان، صندليها، ملزومات اداري و پرده اداري

يكي از مهمترين عناصر زيبايي يك محيط اداري پوشش پنجره توسط يك پرده مناسب اداري و زيبا ميباشد براي انتخاب يك پرده اداري به نكاتي اعم از رنگ دكوراسيون رنگ دكوراسيون و چگونگي استفاده از پرده پرده كه براي چه منظوري ميخواهد استفاده قرار گيرد بايد توجه داشت.

براي انتخاب رنگ پرده چنانچه رنگ دكوراسيون از رنگهاي روشن استفاده شده بهتر است رنگ پرده يك پرده از از لوازمي كه در محيط استفاده شده تيره تر باشد اين امر باعث زيبايي محيط و نمايان تر شدن بيشتر پرده در محيط ميشود.

نكته ديگر و حائذ اهميت براي انتخاب يك اداري نوع استفاده از آن ميباشد كه ميخواهيم براي چه منظوري از اين پرده استفاده نماييم آيا ميخواهيم نو از آن عبور كند يا خير كه براي رد نشدن نور به داخل اتاق بايد از پرده هاي ضد نور استفاده نمود و براي تنظيم حركت پرده و كنترل نور بايد از پرده هاي كركره اي استفاده نمود.

از پرده كركره هاي چاپي نيز ميتوان براي متمايزتر شدن محيط اداري بهره برد با چاپ لوگو و يا عكسهايي مرتبط با حيطه شغلي بر روي پرده علاوه بر پوشش پنجره، تبليغ شغل را نيز در آن به همراه دارد.

يك پرده اداري همانطور كه از نامش پيداست بايد ظاهري اداري و ساده داشته باشد نظافت و نصب اين پرده ها نيز بايد به سهولت انجام شود.

از نمونه پرده هايي كه در ادارات بيشتر استفاده ميشود پرده هاي كركره اي و پرده زبرا ميباشد اين پرده ها علاوه بر ظاهر اداري و شيك داراي رنگ بندي متنوعي ميباشند كه ميتوان با هر محيطي آن را هماهنگ نمود تنظيم نور، حركت و نظافت اين پرده ها به راحتي قابل انجام ميباشد.

پرده پذيرايي

 

اتاق پذيرايي بخش مهمي از منزل ميباشد كه به دليل جمع خانوادگي و دعوت ميهمان بايد نسبت به ساير اتاقها بيشتر مورد توجه قرار گيرد. داشتن يك پرده پذيرايي مناسب ميتواند جلوه خاصي به اتاق دهد كه انتخاب آن كار چندان دشواري نميباشد. پرده پذيرايي داراي مدلها و اجناس مختلفي ميباشد كه با توجه به سليقه، هزينه، ابعاد پنجره و نوع دكوراسيون اتاق پذيرايي اين مدلها انتخاب و اجرا ميشوند.

با يك سبك ساده و برگزيده ميتوان اتاق پذيرايي را بسيار شيك و برگزيده نمود. با توجه به مدل، نوع پارچه پنجره پذيرايي ميتواند به عنوان مركز كانوني رمانتيك قرار بگيرد و يك زمينه ظريف و لطيف ايجاد كند و در منزل مورد توجه همگان قرار گيرد.

براي انتخاب رنگ پذيرايي بهتر است از رنگهاي رسمي استفاده نمود رنگهايي مانند كرم، طلايي،سرمه اي، قهوه اي، سياه و به تازگي رنگهايي مانند طوسي و زرد خردلي كه به عنوان رنگ دكوريهاي كنار پرده بيشتر استفاده ميشوند و تكميل كننده رنگ دكوراسيون پذيرايي ميباشند.

براي اتاقهاي پذيرايي بزرگ كه دكوراسيونشان به صورت سلطنتي ميباشد بهتر است ازپرده هاي والان دار همراه دكوري با پارچه هاي براق و نيمه براق كه ظاهري جذاب دارند و با محيط مطابقت دارند استفاده نمود.

براي منازل متوسط و كوچك بهتر است از لوازم دكوراسيون كلاسيك و اسپرت استفاده نمود كه حجم كمتري نسبت به لوازم سلطنتي را اشغال ميكند با يك پرده پذيرايي اسپرت يا كلاسيك با رنگ مناسب دكوراسيون ميتوان گرما و لطافت محيط را دو چندان نمود.

براي اينكه پرده پذيرايي نور اتاق را نگيرد ميتوان از تورهاي نازك استفاده نمود و از پرده آستري به عنوان پوشش زيرين براي كور كردن ديد، عايق حرارتي و زيبايي پرده بهره برد و در صورت استفاده از نور ميتوان پرده آستر را توسط چوب پرده هاي اتوماتيك پرده را به كنار كشيد و از نور بيرون به منظور روشنايي محيط استفاده نمود.

پرده اتاق خواب

 

اتاق خواب محيطي براي استراحت روز مره و شبانه ميباشد كه بايد امكاناتي براي استراحت در آنجا فراهم شود تا پس از يك خواب آسوده و راحت بتوان به كارهاي روزمره رسيدگي كرد.

يكي از اين عناصر مهم انتخاب يك پرده اتاق خواب مناسب ميباشد رنگ پرده نشان دهنده شخصيت، جنسيت و سن افراد استفاده كننده از اتاق خواب ميتوان رنگ و مدل پرده را انتخاب نمود.

براي انتخاب پارچه به عنوان پرده اتاق خواب  بهتر است از پارچه هاي ضخيم اتفاده كه موقع استفاده بتوان مانع عبور نور به اتاق خواب شود تا خواب خوب و لذت بخش را داشته باشيم. اگر چنانچه اتاق داراي نور طبيعي مطلوبي نباشد ميتوان از پارچه هاي روشن و نازك نيز استفاده كرد.

از نمونه پرده هاي اتاق خواب ميتوان به مدل پرده هاي پانچي و پليسه اي اشاره نمود كه ظاهر ساده تري نسبت به ساير مدلها را دارد و از نظر زيباي و قيمت بسيار مناسب هستند.

از اجناس پرده اتاق خواب ميتوان به پارچه هاي گوني بافت، هازانهاي چاپي، مخمل و شانل اشاره نمود كه ضخامت و تناسب بيشتري نسبت به ساير پارچه ها را دارا ميباشد و بسيار شيك و مناسب به عنوان پوشش پنجره ميباشد.

مدل پرده هاي پانچي پانچي در عين سادگي و زيبايي در حركت نيز بسيار روان هستند و در هنگام حركت باز يا بسته جمع نمودن پرده به راحتي قابل انجام ميبشد به علت همين امر پرده هاي پانچي بيشر به عنوان پرده اتاق خواب استفاده ميشود. براي اتاق خواب كودكان بهتر است از پرده هايي با رنگ شاد و روشن انتخاب نمود كه تاثير شاد و رحيه بخشي در آنها ميگذارد.

از نمونه پرده هاي اتاق خواب ميتوان به پرده زبرا نيز اشاره نمود كه در مدلها و رنگهاي مختلف براي هر سنيني يافت ميشود و ميتوان به راحتي اين نمونه ها را با اتاق ست نمود.

 

منبع شفقنا

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۰۷:۴۱ توسط:صمن موضوع:

نكات بسيار كاربردي در طراحي سايت

نكات بسيار كاربردي در طراحي سايت

 

در اين مقاله نكات مهمي را كه براي طراحي سايت خود بايد در نظر بگيريد را برايتان شرح مي دهيم. رعايت كردن اين نكات مي تواند رابط كاربري زيبا و راحت تري را در اختيار مشتريان، بازديدكنندن و كاربران وبسايت شما قرار دهد. در نظر گرفتن اين نكات به مرور زمان به روز رساني آنها در نهايت به محبوب شدن و پربازديد شدن سايتتان كمك مي كند.

1. رعايت استاندارد هاي طراحي

به استانداردهاي طراحي وب سايت توجه كنيد. در اينترنت وب سايت هايي وجود دارد كه از بيش از 6 يا 8 فريم در صفحه استفاده كرده اند. استفاده از تكنيك هاي غير متعارف و عدم توجه به استانداردها هرچند ممكن است باعث زيبايي وب سايت شود، اما باعث ناراحتي برخي ديگر از بازديد كنندگان سايت خواهد شد . طراحي سايت اختصاصي

 

2. انتخاب يك دامين مناسب

نام دامين، آدرس اينترنتي وب سايت شما مي باشد. تمامي وب سايت ها بايد قبل از ورود به دنياي اينترنت و سايت، نام دامين داشته باشند. اگر شما براي ترويج و تبليغ كسب و كار خود بودجه تبليغاتي در نظر گرفته ايد، راهي سود آور وجود دارد، آن هم اين است كه قبل از طراحي سايت، نام دامنه اي انتخاب كنيد كه نزديك به نام كسب و كار شما است، تا كاربران به محض ديدن نام دامين شما، دريابند كه كار شما چيست و چه خدماتي ارائه مي دهيد. اما اگر بودجه كافي نداريد سود آورترين راه اين است كه نام داميني انتخاب كنيد كه يك كلمه كليدي را شامل شود. در اين صورت وقتي مردم عبارت و كلمه خاصي را جستجو مي كنند احتمال اين كه سايت شما نيز جزو نتايج جستجو باشد، بيشتر خواهد بود. از نامي استفاده كنيد كه با زمينه و اهداف كاري شما متناسب باشد. طراحي سايت تهران   

3. مطالب و محتواي سايت

درباره محتواي وب سايت خود فكر كنيد. هر چقدر كه وب سايت شما زيبا طراحي شده باشد چنانچه اطلاعات مورد نياز كاربران را ارائه ندهيد، از شما رو برمي گردانند. كاربران به دنبال اطلاعات و محتوا به سايت شما آمده اند و وب سايت بايد به آنها حس خوبي از يافتن اطلاعات درست، مفيد و سهل الوصول همراه با زيبايي گرافيكي القا كند. در ارائه اطلاعات و توضيحات دست و دل باز باشيد، شايد برخي از اطلاعات ساده اي كه به نظر شما حائز اهميت نيستند براي كاربران وب سايت شما بسيار جذاب باشند. طراحي سايت شركتي

 

4 . سرعت بارگزاري سايت

هر روز به تعداد افرادي كه از اينترنت استفاده مي كنند افزوده مي شود، اما اين بدين معني نيست كه سرعت اتصال آن ها به اندازه سرعت اتصال شماست. تحقيقات و مطالعات اخير نشان داده است كه سرعت لود صفحه مهم ترين فاكتور رنكينگ مي باشد. يك مشتري بالقوه علاقه و اشتياق خودش را براي ديدن وب سايت شما از دست مي دهد اگر بعد از چند ثانيه هيچ بخشي از سايت بالا نيايد. پس سايت خود را سبك و روان طراحي كنيد تا بتوانيد مشتريان و بازديدكنندگان را راضي نگه داريد.

ساخت سايت     

5 . رنگبندي و ديزاين سايت

رنگ ها مي توانند نقش مهمي در طراحي سايت شما داشته باشند. حتي بيشتر از چيزي كه فكرش را مي كنيد. رنگ ها بر قابليت استفاده سايت تأثير مهمي دارند. علاوه بر رنگ هايي كه در كنار هم جلوه خاص و زيبايي را به سايت شما مي بخشند، رنگ هايي هم وجود دارند كه كاربران به محض ديدن آنها سايت شما را ترك ميكنند. موارد ذكر شده تنها تعدادي از نكات مهم در طراحي سايت مي باشد كه هر چند ابتدايي، ولي بسيار كاربردي و پر اهميت هستند كه در عين سادگي بسياري از صاحبان سايت به آن ها توجه نمي كنند. پس آن ها را حتماً جدي بگيريد و آنها را امتحان كنيد. در پايان نتيجه را نسبت به حالت قبل مقايسه كنيد و متوجه تأثيرات اين نكات شويد.

6. بهينه سازي و سئو سايت

وب سايت شما بايد براي موتورهاي جستجو بهينه شود. بهترين و كم هزينه ترين راه براي جذب مخاطب براي وب سايت شما، استفاده از كليك ارگانيك است. كليك ارگانيك يعني بازديدكنندگاني كه با كليك برروي لينك وب سايت شما در موتورهاي جستجو به وب سايت شما آمده اند. اين نوع كليك كم هزينه ترين راه براي جذب بازديدكنندگان به وب سايت شماست. در حين طراحي وب سايت به اين موضوع توجه كنيد. شركت طراحي سايت     

7 . دستيابي آسان به محتويات و مطالب

اين نكته بسيار مهم است. بين بازديدكنندگان و اطلاعات، حداقل كليك ممكن را در نظر بگيريد تا بازديدكننده مجبور نباشد براي دستيابي به اطلاعات مورد نيازش چندين بار كليك كند. كليك كردن زياد باعث مي شود كه بازديدكنندگان سايت را ترك كنند.

 1. http://sam-electronic.royablog.ir/post/10/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A+%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA+%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%D9%8A
 2. http://hikvision-electronic.royablog.ir/post/12/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A+%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA+%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88+%E2%80%93+%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A+%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA+%D9%86%D9%85%D8%A7%D9%8A%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87+%D9%85%D8%A7%D8%B4%D9%8A%D9%86
 3. http://hikvision-electronic.royablog.ir/post/11/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A+%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA+%D9%85%D8%B1%D9%83%D8%B2+%D8%AA%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%8A+%E2%80%93+%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A+%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA+%D9%85%D8%B1%D9%83%D8%B2+%D8%AE%D8%B1%D9%8A%D8%AF
 4. http://bazar-electronic.royablog.ir/post/16/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A+%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA+%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA%D9%8A+%E2%80%93+%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A+%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA+%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%AA+%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA%D9%8A
 5. http://bazar-electronic.royablog.ir/post/14/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A+%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA+%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88+%E2%80%93+%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A+%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA+%D9%86%D9%85%D8%A7%D9%8A%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87+%D9%85%D8%A7%D8%B4%D9%8A%D9%86
 6. http://bazar-electronic.royablog.ir/post/12/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A+%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA+%D9%85%D8%B1%D9%83%D8%B2+%D8%AA%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%8A+%E2%80%93+%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A+%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA+%D9%85%D8%B1%D9%83%D8%B2+%D8%AE%D8%B1%D9%8A%D8%AF
 7. http://bazar-electronic.royablog.ir/post/10/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A+%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA+%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%D9%8A
 8. https://digimarket.blogiran.net/Post/12/Sports-site-design.html
 9. https://digimarket.blogiran.net/Post/18/Service-site-design--Service-company-site-design.html
 10. https://digimarket.blogiran.net/Post/16/Car-site-design--car-show-site-design.html
 11. https://digimarket.blogiran.net/Post/14/Business-Center-Website-Design--Shopping-Center-Website-Design.html
 12. https://online24.blogiran.net/Post/12/Sports-site-design.html
 13. https://online24.blogiran.net/Post/17/Service-site-design--Service-company-site-design.html
 14. https://online24.blogiran.net/Post/15/Car-site-design--car-show-site-design.html
 15. https://online24.blogiran.net/Post/13/Business-Center-Website-Design--Shopping-Center-Website-Design.html
 16. https://webkaran.blogiran.net/Post/15/Service-site-design--Service-company-site-design.html
 17. https://webkaran.blogiran.net/Post/13/Car-site-design--car-show-site-design.html
 18. https://webkaran.blogiran.net/Post/11/Business-Center-Website-Design--Shopping-Center-Website-Design.html
 19. https://webinja.blogiran.net/Post/12/Sports-site-design.html
 20. https://webinja.blogiran.net/Post/20/Service-site-design--Service-company-site-design.html

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۰۷:۴۷:۲۸ توسط:صمن موضوع:

انواع پمپ هاي وكيوم در فروشگاه آنلاين شو

انواع پمپ هاي وكيوم  در فروشگاه آنلاين شو

پمپ وكيوم آنلاين شو

 

مكانيكي كه عاري از هر نوع ماده و هوا باشد ، محيط ناميده مي شود. در واقع ، يك مولكول گاز نيز در اين فضا وجود دارد كه باعث فشار مي شود. زيرا چنين جوي واقعاً ممكن نيست ، زيرا هميشه بايد يك مولكول گاز وجود داشته باشد كه از فشارهاي پايين جلوگيري كند. از آنجا كه فشار حركت مولكولي گازها را مي گيرد ، اگر شما را تحت فشار بسيار كمي قرار دهد ، نياز به كار در دماي صفر مطلق دارد.

انواع پمپ وكيوم value قابل سفارش در فروشگاه آنلاين شو :

قيمت پمپ وكيوم VALUE مدل VE135N

 

 

 

پمپ وكيوم چيست؟

پمپ وكيوم وسيله اي است كه با ايجاد فشار منفي فشار كمتري نسبت به هواي جوي ايجاد مي كند و وكيوم ايجاد مي كند. انواع پمپوميم در اندازه هاي مختلف از پمپوميم كوچك و بزرگ از كمترين متر مكعب تا بيشترين متر مكعب در انواع تك مرحله اي و دو مرحله اي توليد مي شود.

 

تفاوت هايي بين پمپ هاي يك مرحله اي و دو مرحله اي وجود دارد كه يكي از مهمترين آنها اين است كه پمپ يك مرحله اي با دقت وكيوم از دقت كمتري نسبت به پمپ دو مرحله اي شما برخوردار است.

پمپ وكيوم آنلاين شو:

من پمپوسيم را با تعريف دو اصطلاح پمپ و وكيوم بهتر مي دانم يا وكيومصه اينكه ابتدا با تعريف پمپ آشنا مي شويم. در تعريف پمپ مي توان گفت كه اين دستگاه در انرژي مكانيكي شروع به كار مي كند و سپس آن را به سيال منتقل مي كند. در واقع ، اين دستگاه در سيستم هاي هيدروليك و لوله كشي به منظور انتقال و انتقال س questionsالات براي ارتقا استفاده مي شود.

 

 پمپ وكيوم VALUE مدل VE160N خريد پمپ وكيوم مدل VALUE VE-115

سفارش پمپ وكيوم مدل VALUE VE-125

 

 

پمپئي در دنياي امروز كاربردهاي زيادي دارد. استفاده از لوازم خانگي مانند جارو برقي است كه در آزمايشگاه ها و بيمارستان ها و صنايع كاغذ سازي ، داروسازي ، مواد غذايي ، روغن و پتروشيمي ، طلا سازي ، چوب ، چاپ و بسته بندي ، لاستيك ، پلاستيك و ملزومات مورد استفاده قرار مي گيرد.

 

انواع پمپ هاي وكيوم:

پمپ وكيوم روغن آنلاين شو

پمپ وكيوم vac خشك

پمپ وكيوم vac آب در گردش (پمپ وكيوم vac آب)

پمپ وكيوم Oil روغن در جايي كه سيستم خنك كننده روغن مي تواند باشد.

 

پمپ وكيوم خشك ايجاد مي شود كه به طور طبيعي گرماي توليد شده توسط پمپ را از طريق هوا پخش مي كند.

 

پمپ وكيوم vac آب در گردش (پمپ وكيوم vac آب) نوع ديگري از پمپ وكيوم است كه در آن خنك سازي سيستم با عبور جريان آب انجام مي شود.

ايجاد وكيوم در سيستم به حركت مولكولهاي گاز نياز دارد. مولكول ها فقط در صورت اختلاف فشار حركت مي كنند. منطقه اي كه كمترين مولكول داشته باشد منطقه كم فشار و منطقه اي كه بالاترين مولكول را دارد منطقه فشار قوي ناميده مي شود. پمپئي ممكن است باعث اختلاف فشار در فضا شود.

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۰۱:۵۳:۵۴ توسط:صمن موضوع: