شلفين شلفين .

شلفين

سقف آردواز به چه صورت ساخته مي شوند؟

سقف آردواز به چه صورت ساخته مي شوند؟

ممكنه فكر كنيد كه ساخت اين مدل ورقه ها كاري آسان است اما اينطور نيست. اين ورقه ها در واقع به صورت پله اي ساخته مي شوند كه شيب هاي متفاوتي نيز دارند. در واقع ورقه هاي اين مدل مصالح را به گونه اي مي سازند كه در سطحي بالاتر از نماي ساختمان قرار گيرند. معمولا از اين مدل مصالح در بالاي پنجره ها، سقف هاي ويلايي، پوشش هاي آلاچيق ها و همچنين در اتاقك هاي كلبه اي استفاده مي شود.

توجه داشته باشيد كه آردواز همچنين خوبي هاي ديگري نيز دارد و شما ميتوانيد آنها را در سر در ورودي هاي مجتمع خود نيز استفاده كنيد. معمولا اينطور گفته مي شود كه صفحه هاي آردواز در طرح ها و رنگ هاي مختلفي ارائه مي شوند. ميشه گفت شما بايد به اين نكته توجه داشته باشيد كه صفحه هاي اين مدل مصالح را از پيش رنگ شده نيستند و ظاهر آن ها بدون هيچگونه رنگ اضافه اي كاملا شبيه به بتن است. نكته اي كه در اينجا بايد بدانيد اين است كه اين صفحه ها قابليت رنگ پذيري دارند و به همين دليل هم جاي هيچگونه نگراني اي وجود ندارد چرا كه شما ميتوانيد اين صفحات را با توجه به رنگ ساختمان خود تغيير دهيد. آردواز تقريبا تنها مدلي از مصالح است كه شما ميتواند آن را به هر رنگي كه علاقه داريد سفارش دهيد و مورد استفاده قرار دهيد.

سايبان پلي كربنات

علاوه بر سقف هاي معمولي و نيز سقف هاي شيرواني، سقف هاي ديگري وجود دارند كه به آن ها سايبان پلي كربنات اطلاق مي گردد. سايبان پلي كربنات كاربردهاي خاص مربوط به خود را دارد. به اين گونه كه از سايبان پلي كربنات به جهت پوشش دادن سقف مكان هاي محدودي از جمله: حياط خلوت، گلخانه، سوله، مراكز مختلف اداري- تجاري، استخر، پاركينگ اتومبيل ها و… به عنوان سايبان يا نورگير مورد استفاده واقع مي گردد تا علاوه بر اينكه به عنوان پوششي در برابر نور آفتاب واقع مي گردد، به علت خاصيت ضد ضربه بودن و نشكن بودن خود جايگزين بي بديلي براي سقف هاي شيشه اي قلمداد گردند. به تعبيري ديگر سايبان پلي كربنات نورهاي مضر و آزاردهنده آفتاب را گرفته تا در نهايت به محيط اطراف خويش روشنايي طبيعي را انتقال دهد. در ادامه در خصوص اين مدل از سقف ها موسوم به سايبان پلي كربنات برگرفته از ورق پلي كربنات بيش از پيش سخن به ميان خواهيم آورد.

ويژگي هاي مهم سايبان پلي كربنات

همانگونه كه يادآور شديم؛ از سايبان پلي كربنات بيشتر به براي نورگير يا ايجاد سايبان بيشتر استفاده مي كنند. اين مدل از سقف ها دربردارنده برخي از ويژگي هاي خاصي هستند كه انتخاب آن ها را به عنوان نخستين انتخاب و اولويت اصلي افراد به منظور پوشش گلخانه ها، پاسيو، حياط خلوت، تراس قرار مي دهند. از ديگر نكات جالب توجه اين مدل از سقف ها مي توان به زيبايي خيره كننده نماي آن ها و نيز رنگ هاي متمدل و جذاب آن اشاره كرد كه زيبايي خاصي را به وجود مي آورند.

از ورق هاي سايبان پلي كربنات به جهت كاربردهاي متمدلي از جمله عايق صوتي و حرارتي بيشترين استفاده را مي برند.

سايه بان سر درب نماي زيبا و آسايش

سر درب بعضي از خانه ها حس آرامش و زيبايي مطلق زيستن در روستاهاي خوش آب و هوا را به زندگي شهرنشيني امروزي منتقل مي سازد. به اين گونه كه شما مي توانيد با نصب سايه بان سر درب منزل خود، نمايي فوق العاده زيبا به ساختمان خود بخشيده و با توجه به اينكه سايه بان سر درب خانه هاي مسكوني را ميشه در فواصل دور مشرف به كوچه و خيابان هاي مجاور به راحتي مشاهده نمود، تنها با نصب و راه اندازي آن روي سر درب منزل مسكوني خويش مي توانيد نگاه ها را از فاصله ي دور به سمت و سوي خويش مجذوب كنيد و ارزش زيبايي ظاهري ساختمان خويش را نيز چند برابر سازيد. علاوه بر زيبايي منحصر به فردي كه سايه بان سر درب نصب شده به نماي بيروني منزل شما مي بخشد، شما مي توانيد از فوايد و مزيت هاي شايان توجه آن نيز بهره مند گرديد كه در ادامه مطلب به مهمترين آن ها اشاراتي خواهد شد. بنابراين در صورتي كه قصد خريد و نصب و راه اندازي سايه بان سر درب براي ورودي ساختمان يا منزل شخصي خويش داريد، با ما همراه باشيد تا با ارائه برخي از مهمترين نكات در اين زمينه شما را راهنمايي نماييم.

براي مشاوره با كارشناسان حفاظ سازه در تماس باشيد

 

منبع : خبرگزاري آفتاب

 

 

https://www.mobypicture.com/user/hefazsaze2

https://letterboxd.com/hefazsaze2/

https://www.ted.com/profiles/29906805/about

https://www.kiva.org/lender/hefazsaze24640

https://setiweb.ssl.berkeley.edu/beta/team_display.php?teamid=2425265

https://audiomack.com/hefazsaze2

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۴۱:۲۶ توسط:صمن موضوع:

نكاتي مهم در مورد سيم كشي دوربين مدار بسته

نكاتي مهم در مورد سيم كشي دوربين مدار بسته

در اين مقاله قصد داريم درباره سيم كشي صحبت كنيم. نكاتي مهم و حائز اهميت در اين زمينه وجود دارد كه در ادامه ذكر خواهد شد.

بزرگترين موضوع و نكته در هنگام شروع كابل كشي :

اگر از توپ و قرقره كابل استفاده مي كنيد اين نكته را براي هميشه به خاطر داشته باشيد كه هنگام باز كردن كابلها از دور حلقه موجود، كابلها داراي تاب دايره اي شكل خواهند شد وبراي باز كردن اين تاب دايره اي شكل اغلب به مشكل خواهيد خورد و كابلها دچار گره خوردگي خواهند شد. بهترين راه براي جلوگيري از اين مشكل،استفاده از ابزار هاي موجود در بازار كه مكانيزم بسيار ساده اي دارند ، مانند شكل زير :

نصب دوربين مدار بسته

اگر اين ابزار ها در دسترستان نيست بهترين راه ، عبور يك لوله فلزي يا چوب مقاوم از سوراخ موجود در وسط قرقره كابل است به طوري كه دوطرف اين لوله يا چوب را روي يك سكو يا ارتفاع قرار دهيد به شكلي كه قرقره بتواند به راحتي بچرخد. با اينكار ديگر مشكل حلقه حلقه شدن و گره خوردن كابلها را نخواهيد داشت.

 

 

در مرحله بعدي، توجه داشته باشيد كه به تعداد دوربين هاي موجود در پروژه براي كابلها نام گذاري و شماره گذاري كنيد. به عنوان مثال در يك پروژه 8 دوربين داريد از دوربين شماره يك به اين شكل نام گذاري كنيد: C1-C2-C3-C4-….. در اينجا C نشانگر Camera خواهد بود، ولي شما مي توانيد از هر عدد و كاراكتر دلخواه براي نام گذاري استفاده كنيد.

دوربين مداربسته هايك ويژن   hikvision

 

توجه داشته باشيد حداقل يك متر از ابتداي كابل و يك متر از انتهاي كابل عقب تر شماره و نام كابل را با يك برچسب به دور كابل بچسبانيد. براي تهيه برچسب مناسب از چسب كاغذي نيز مي توانيد استفاده كنيدو با خودكار روي آن شماره و علامت مورد نظر را بنويسيد.

نكته مهم

براي اينكه در طول مسير سيم كشي و عبور كابل از نقاط مختلف، برچسب ها كنده نشود مي توانيد از يك چسب نواري شيشه اي معمولي استفاده كنيد و روي آن يك يا دو دور بچسبانيد تا هم شماره ديده شود و هم از كاغذ برچسب محافظت شود. دوربين مداربسته تي وي تي

اهميت شماره و نام گذاري كابلها:

اين كار به اين دليل انجام ميشود كه هر زمان در طول مسير كابلكشي به نقطه مورد نظر هر دوربين رسيديد به راحتي كابل مورد نظر را از ميان دسته كابلها بتوانيد پيدا كنيد. همچنين در اين سر كابلها هنگام زدن فيش هاي BNC يا سوكت شبكه مي توان از همان ابتدا ترتيب دوربين ها را به درستي پشت دستگاه متصل كرد، اين كار موجب مي شود كه بعدها در طي گذشت زمان براي چينش تصاوير و جابجايي سوكت ها از پشت دستگاه به مشكل نخوريد.

چسب زدن كابلها:

به خاطر داشته باشيد چسب برق يك وسيله مصرفي است. بعضي از دوستان به صرفه جويي آن بسيار اعتقاد دارند اما با مصرف چند حلقه چسب بيشتر نتيجه كار بهتر و سهولت در نصب و كوتاه شدن زمان را خواهيد داشت.

دقت داشته باشيد كه طريقه صحيح چسب زدن كابلها به اين شكل خواهد بود كه هنگام دسته كردن چند كابل در كنار هم و براي عبور از لوله برق يا لوله هاي فلكسيبل – خرطومي فلزي ،  بايد براي نظم كابلها و گره نخوردن آنها، دسته كابلها را با استفاده از كمك يك نفر ديگر به دست بگيريد و طرف ديگر با كشش دسته كابل ها به سمت خود، شكم و انحناي آن را بگيرد. در اين زمان شما با فاصله دومتر، دو متر دسته كابل ها را چسب مي زنيد. براي اينكار يك دور چسب كافي مي باشد.

در مرحله بعد براي عبور كابلها به داخل لوله فلزي معمولا مشكل وجود ندارد و كابلها با همان چسب هاي موجود به راحتي از لوله هاي فلزي عبور ميكند ، اما در مواقعي كه نيازمند هستيد كه كابل ها از داخل لوله هاي فلكسيبل عبور داده شود ، پس از عبور قسمتي از كابل بايد به محض رسيدن به هر چسب آن را باز كنيد و قسمت بعد را به داخل لوله هدايت كنيد و تا چسب بعدي دوباره اين كار را تكرار كنيد دليل باز كردن چسب ها اين است كه چون لوله هاي خرطومي انعطاف دارند در هنگام عبور دسته كابل هاي چسب خورده ، كابل ها كشيده مي شود و باعث ايجاد برآمدگي و حجيم شدن تعداد كابلها مي شود ، كه اين امر باعث مي شود كه ديگر كابل ها از داخل لوله عبور نكند و به اصطلاح قفل شود. اين موضوع در اكثر موارد باعث پاره شدن و زخمي شدن كابل ها شده و يا لوله فلكسيبل خرطومي را خراب ميكند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۳۸:۴۹ توسط:صمن موضوع:

مشخصه هاي كليدي خريد ويلا در بخش آسيايي استانبول

مشخصه هاي كليدي خريد ويلا در بخش آسيايي استانبول

 • تهويه هوا
 • دزدگير
 • بالكن
 • زيرزمين
 • پنجره دوجداره
 • اشپزخانه مناسب
 • ميز كار مرمر
 • انباري
 • تراس
 • اسانسور

توصيف ويلا در بخش آسيايي استانبول

ترك گشت مفتخر است كه اين ويلاي ليست شده در كلاس بالا، يك ويلاي سنتي مستقل در بخش آسيايي استانبول، قرار گرفته شده در منطقه معتبر اسكودار، در سمت اسيايي شهر، بسيار نزديك به سواحل بسفورس را ارائه دهد.

m9_rh9c.jpg

در حاشيه بسفورس، در سمت اسيايي استانبول، اوسكودار استانبول يكي از قديميترين و سرسبزترين مناطق اسيايي شهر، با تعداد زيادي از مسجدهاي تاريخي، مقبره ها، حمامهاي سنتي تركي، بازارها و خطوط ساحلي عمارت اتامان يالي، همراه با رديفي از پاركها و كافه هايي كه از بالا به بسفورس مشرف ميشود، ميباشد.

 اجاره خانه در بخش آسيايي استانبول اسكودار قسمتي از مركز شهر اسيايي است و منطقه اي عالي براي سرمايه گذاري املاك با هدف سطح بالا است، كه بسيار به كاديكوي كه براي بسياري از مردم بعنوان نمونه آسيايي ميدان تكسيم شناخته شده است، نزديك است كه باستاني و پرانرژي با مناظر اجتماعي عالي و امكانات خريد است ، در حالي كه اسكودار به خاطر عدم وجود اشكار توريست هايي كه به مناطق ثروتمند همانند بكشيتاش و ببك جذب ميشوند، آرامتر است.

 

دسترسي به اسكودار

خريد ويلا در استانبول رفتن به اسكودار از سمت اروپايي استانبول آسان است، فقط يك سفر ده دقيقه اي با هلكوپتر، يا با ماشين از طريق تونل اروپايي-اسيايي، يا از پل شهداي 15 ژوليه كه هر دوي آنها با يك رانندگي كوتاه مدت در دسترس خواهند بود، در حالي كه جاذبه هاي اروپايي معروف با فرودگاه سبيها گوكچن كه فقط به اندازه يك رانندگي كوتاه فاصله دارد، فقط طي 25 دقيقه قابل دسترس است.

مكان املاك

قيمت خريد ملك در استانبول در سال 2021 اين منظره شگفت انگير بوسفورس، ويلاي 4 اتاقه در اسكودار در همسايگي كاملا سرسبز گوزگونكوك قرار دارد و با يك شيب كم 500 متر پايينتر از سواحل تنگه بوسفورس قرار گرفته است كه از تركيبي از منظره دريا و طبيعت و منظره پل شهداي 15 ژوئيه سود ميبرد كه از روي تنگه به سمت استانبول اروپايي ميگذرد.

امكانات اطراف اين ويلا در بخش آسيايي استانبول

خريد آپارتمان  در استانبول تركيه يكي از قديميترين و مطلوبترين همسايه هاي استانبول آسيايي كه شما با يك پياده روي كوتاه به اندازه اي كافي از امكانات رفاهي  ، فروشگاهها، سوپرماركتها، مدارس براي تمام سنين، مراكز درماني، داروخانه، مسجد، پارك، و تعداد گسترده اي از كافه ها، مي خانه ها، كافي شاپها، رستورانها، و غيره ... دست خواهيد يافت، با يك رانندگي كوتاه مدت ميتوان به فروشگاههاي مركزي، دانشگاهها، بيمارستانهاي هم خصوصي و هم دولتي رسيد.

 

دسترسي هاي خريد اين ويلا در بخش آسيايي استانبول

همچنين ويلا از طريق(وسايل نقليه اي چون) اتوبوس، ايستگاههاي مترو و ترمينال كشتي با فاصله اي به اندازه پياده روي اتصالي عالي با استانبول اروپايي و آسيايي دارد، در حالي كه بزرگراه E5كه به پل شهداي 15 ژوئيه متصل ميشود فقط با 7 دقيقه، در كمتر از 20 دقيقه براي ورود به تونل آسيايي-اروپايي ميتواند قابل دسترس باشد، در نتيجه فقط در عرض 20 دقيقه ميتوان به كاديكوي رسيد، كمتر از 25 دقيقه به خط ساحلي مرمره و كالاميس مارينا، و در عرض 45 دقيقه به هر دوي فرودگاه سبيها كوگچن و فرودگاه اروپايي جديد ميتوان رسيد.

جزئيات خريد ويلا در بخش آسيايي استانبول

خريد خانه در استانبول تركيه در بخش آسيايي استانبول يك ويلاي سنتي مستقل شخصي كه در داخل ديواركشي شخصي خود و در نقشه ساختماني با دروازه اي به متراژ 460 متري دوبلكس قرار گرفته كه يك پاركنيگ شخصي را كه از خيابان قابل دسترس است مورد ميزباني قرار ميدهد، در حالي كه ورودي دروازه دار به يك پله كان مرمري  به بيرون راه ميابد، كه شما را به سمت بالا به طرف زمينهاي شخصي كه باغهاي تقسيم سطحي شده، شگفت انگيز، خوب نگهداري شده، و كم شيب ميبرد و تراس هاي پهناور براي زندگي بيرون از خانه و لذت بردن از مناظر شگفت انگيز را عرضه ميكند.

خريد اين ويلا در بخش آسيايي استانبول فرصت داشتن يك ويلاي 4 طبقه كه به طور متفكرانه اي برحسب قواعد ليست شده ساختماني مرمت شده، در حالي كه با نماي سفيد چوبي، كركره هاي پنجره سفيد، و پنجره هاي تازه نصب شده، قاب پنجره چوبي دوجداره همه ويژگيهاي سنتي خود را نگاه داشته است.

از طريق همكف  ميتوان به ويلا وارد شد، از سمت پشت، يك در چوبي به يك اشپزخانه كاملا مدرن و بسته شده(شامل ديوار)راه ميابد كه با نورپردازي مرمري داراي نقش رگه دار از كف تصنيف شده است و با يك طيف مناسبي از نورپردازي نقش دار سفيد بيرون(از اشپزخانه) رو مزين ميكند، قسمت پشتي  با سطح گرانيت مشكي، و تركيبي از گرانيت مشكي و جلوه هايي از اجر سفيد كاشي فرش شده، و به اتاق مشروب (مخصوص جزيره –صبحانه) مركزي متصل شده، از طريق پنجره هايي با نماي باغ، اشپزخانه با نور طبيعي پرميشود.

دري در آشپزخانه به سمت راهرو به درهاي بيشتر راه پيدا ميكند، كه يكي به يك اتاق ناهار خوري مجزا و يكي به يك سالن استراحت بزرگ گشوده ميشود، سالن اتاق ناهارخوري، پنجره هاي (رو به) منظره باغ و پنجره هاي سالن استراحت از (منظره)پل، دريا و نماي طبيعت سود ميبرند كه هر دو با كف پوش چوبي مستحكم مصنف شده اند، و درب سوم به طرف سرويس بهداشتي ميهمان كاملا اجر كاشي شده و قابل استفاده گشوده ميشود.

يك پله كان مارپيچي چوبي در سالن استراحت به طبقات پايينتر و بالاتر دسترسي پيدا ميكند، طبقه زيرزمين پائينتر پاركينگ را مورد ميزبان قرار ميدهد، درحالي كه همچنين يك اتاق ذخيره بزرگ و يك اتاق مفيد را عرضه ميكند.

چهار اتاق در طبقه اول و دوم قرار گرفته اند كه همه با كف پوش چوبي مستحكم مصنف پوشانده شده اند، دو اتاق بزرگ مستر وجوددارد كه به خاطر مدرنيته شخصي، اتاقهاي حمام همراه در داخل كمد ساخته شده اند و هردو كه از  بالكن به منظره دريا مشرف هستند، از منظره دريا بهره ميبرند.

دو اتاق خواب ديگر يك اتاق دابل سايز بزرگ و يك اتاق تكي كوچكتر را شامل ميشوند كه هر دو منظره دريا از پنجره را عرضه ميكنند.

يك ويلا آسيايي -استانبول شگفت اور كه قسمتي از تاريخ باستاني شهر است به بازار املاك استانبول به صورت مبله نشده، و با خلوص نيت پيشنهاد شده است، قيمت شامل وسايل سفيد ساخته شده در خانه، واحدهاي تهويه هوا، و يك سيستم گرمايشي زير زميني، يك اسانسور داخلي به سمت تمام طبقات، يك ژنراتور، و يك دزدگير ميباشد.

 

به طور كلي، يك ويلاي استانبولي تاريخي حيرت انگيز نزديك به بسفورس، در يك منطقه باكلاس ، كه براي زندگي سالانه و يا بعنوان سرمايه گذاري هدفمند در استانبول عالي است، قرار گرفته است، فاصله تا امكانات رفاهي و حمل و نقل عمومي به كوتاهي يك پياده روي است كه دسترسي اساني را به همه نقاط شهر، فضاي كافي براي زندگي بيرون از خانه ، درياي شگفت انگيز و منظره طبيعي پيشنهاد ميكند.

براي خريد ويلا در بخش آسيايي استانبول  و بازديد و پرسيدن جزئيات بيشتر با ترك گشت تماس بگيريد. مشاوران متخصص ما در امور ملكي استانبول، در زمان خريد ملكي معتبردر استانبول، به تمام سوالات شما پاسخ خواهند داد، بينشي درست درباره مبالغ بالاي اجاره پيشنهاد داده و به شما در فرايند خريد املاك تركيه كمك ميكنند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۰۰:۳۲ توسط:صمن موضوع:

قرارداد تعمير و نگهداري آسانسور

در اين مطلب در رابطه با قرارداد تعمير و نگهداري آسانسور صحبت خواهيم كرد و همينطور در پايان نمونه قرارداد تعمير و نگهداري آسانسور را مورد بررسي خواهيم داد تا شما با جزئيات بيشتر نحوه تنظيم يك قرارداد دقيق و اصولي و تعهدات طرفين آگاهي كامل كسب كنيد. با آسانسور مانا همراه باشيد!

قرارداد تعمير و نگهداري آسانسور با اين هدف به مديريت ساختمان (يا مسئول نگهداري ساختمان) از سوي سرويسكاران اهدا مي شود تا نشاني بر تعهدمندي سازمان برقرار كننده قرارداد باشد.

قراردادهاي اوليه به يك سري مسائل خاص محدود بود و مثل امروزه داراي اين گستردگي و تنوعي نبود كه شاهد آن هستيم و نمي توانست تا اين حد پشتيباني همه جانبه اي را در اختيار مشتركان خود قرار دهد كه شامل اين موارد مي شد:

 • بازديد هاي دوره اي ساختمان
 • مراقبت از تجهيزات
 • بررسي نحوه كارآيي خوب دستگاه
 • روغن كاري
 • تعويض بخش هاي آسيب ديده جزئي
 • در دسترس بودن در زمان خاموشي

گسترش قراردادهاي تعمير و نگهداري آسانسور  https://asansormana.com/   باعث شد بتوان به راحتي تعمير مورد لزوم هر دستگاه را به سرعت پيشبيني كرد و سپس فاكتورهايي دقيق و متناسب با خدمات ارائه شده به كارفرمايان تحويل داد.

تعيين مبلغ قرار داد از همان ابتداي كار، آسودگي خيال را براي ساكنين ساختمانها در سروسامان دادن به هزينه ها فراهم مي كرد ولي همان طور كه شايد بدانيد بيشتر همه مبلغ دريافتي بابت تعمير به دو بخش تأمين هزينه سرويسكاران و تهيه قطعات ضروري تقسيم مي شود تا بتوان كمي از فشاركاري اين قشر زحمت كش برداشته شده و خدمات آن ها پاس داشته شود.

چگونگي تقسيم هزينه ها در يك شركت تعمير و نگهداري آسانسور:

به هر حال نمي توان انكار كرد كه بيشترين سهم از مبلغ قرارداد تعمير و نگهداري آسانسور بايد به شخصي اختصاص يابد كه بيشترين هزينه جاني و زماني را در اين راستا كرده است، در اين ميان سرويسكاران و تعميركاران مسلما در رتبه اول قرار گرفته بدين ترتيب 80 درصد از كل درآمد از اين باب به آن ها تعلق مي گيرد:

 • هزينه هاي فردي سرويسكار پشتيبان
 • مديريت شركت
 • پرسنل بخش پشتيباني
 • ماليات
 • هزينه هاي جانبي شامل پاسخ به تلفن ها و اعزام پرسنل
 • هزينه تهيه قطعات ضروري

قراردادهاي سرويس و نگهداري آسانسور براي شركت ها بسيار ارزشمند مي باشند، چون تعداد كمي از آن ها تمديد شده و بدين ترتيب بر سابقه كاري شركت مي افزايند و هر يك از آن ها به تنهايي مي توانند بيانگر كارآيي يك شركت بوده و اگر بتوانند رضايت مندي را هم كسب كنند، در اين صورت ارزشمندي فوق العاده اي را به شركت ها سرازير مي كنند.

بيشتر شركت هاي وابسته به صنعت آسانسور خدمات خود را در قالب سه ماه سرويس دهي بعد از نصب اوليه به انجام مي رسانند و در ادامه يكسال گارانتي و تعويض قطعات را در قراردادهايشان ارائه مي دهند كه مي تواند جزو خدمات شايان اين شركت ها محسوب شود.

علت تفاوت قيمت قرارداد تعمير و نگهداري آسانسور

نمي شود بدون سرويس و نگهداري ماهيانه آسانسور از اين تجهيزات استفاده كرد و احتمال آسيب و خرابي را در حد صفر نگه داشت، از اين رو توجه به اين مسئله امري ضروري است كه مطمئنأ بايد توسط يك سرويسكار حرفه اي انجام پذيرد تا عيوب واقعي شناخته شده و امكان بروز هر نوع مشكلي مرتفع شود.

در اين راستا شركت هاي آسانسور مختلفي، خدمات سرويس و نگهداري آسانسور را در قالب قرارداد تعمير و نگهداري آسانسور ارائه مي دهند و بعضي از آن ها كه در اين ميان مجهز به علوم روز دنيا مي باشند توانسته اند توفيقات بسياري را هم كسب كنند و درصد رضايت مندي مشتريانشان نويدي بر اين مطلب است.

بيشتر شركت هاي ارائه دهنده خدمات مختلف آسانسور مبلغ معيني را براي سرويس آسانسورها در ساختمان هاي مختلف تعيين كرده اند كه متناسب با تعداد طبقات، حجم كاري، ظرفيت آسانسور و… متغير بوده و داراي نوسان است به همين علت قيمت قراردادهاي سرويس و نگهداري آسانسور ها با هم تفاوت چشمگيري دارد.

عوامل تاثيرگذار در قيمت قرارداد تعمير و نگهداري آسانسور

مدل هاي مختلف آسانسور

آسانسورها داراي انواع مختلف با درب هاي همه اتوماتيك و نيمه اتوماتيك مي باشند، وجود انواع آسانسورهاي هيدروليك، پيچشي، كششي، پاناروما و… مي توانند كار يك سرويسكار و كسب اطلاعات در مورد هر يك از آن ها را بسيار سخت كنند و ضرورت مجهز بودن به علوم مختلف و تخصصي ويژه را مشهودتر كند.

مسلما تفاوت بسياري ميان كارآيي يك سرويسكار حرفه اي با يك فرد تازه كار و كم تجربه خواهد بود كه اگر انتخاب دقيقي را انجام ندهيد ضرر آن مستقيم برمي شود به ساكنين ساختمان ها، اما در حالت كلي تفاوت زيادي ميان قيمت سرويس و نگهداري آسانسورهاي مختلف وجود ندارد و اين فقط وجود سرويسكار است كه در آخر تمايز را در برابر ديدگان همگان ترسيم مي كند.

بيمه مسئوليت حوادث

بيمه مسئوليت حوادثي كه شركت ها براي سرويسكاران خود در نظر مي گيرند، با اين كه باعث مي شود در آخر قيمت قرارداد تعمير و نگهداري آسانسوركه با صاحبان ساختمان ها مي بندند، بالاتر و گران تر به نظر برسد اما از نظر قانوني مسئوليت سنگيني را از دوش مديران ساختمان ها برداشته و بر شانه شركت ها قرار مي دهد و در صورت بروز حادثه براي تعميركاراني كه تحت پوشش يك شركت معتبر مي باشند به علت وجود بيمه و حمايت مالي كه از اين عزيزان صورت مي گيرد كم تر درگير مشكلات پيرامون شده و اگر اتفاقي براي سرويسكار زمان انجام وظيفه رخ دهد، بيمه مسئوليت آن را بر عهده مي گيرد.

هزينه هاي جانبي قرارداد تعمير و نگهداري آسانسور

شما مي توانيد بر حسب نياز خود خدمات جانبي را هم به فهرست خود اضافه كنيد و درخواست كنيد آن ها هم در كنار خدمات موجود در قرارداد از سوي شركت انجام شوند.
مثلأ استاندارد سازي آسانسور، بازسازي آسانسور، تزئينات آسانسور، بيمه آسانسور و… كه با اين كه هزينه آن به صورت جدا محاسبه مي شود، اما به هر حال در قيمت نهايي كه بايد توسط مالكان ساختمانها پرداخت شود افزوده مي شود.

نتيجه گيري:

در آخر تنظيم يك قرار داد با همه نكات ريز و مورد لزوم، با اين كه از اهميت زيادي براي ساختمان ها برخوردار است، اما از طرف ديگر شركتي كه طرف اين قرارداد هم قرار مي گيرد در رتبه اي بالاتر و مهمتر بوده كه در گزينش آن هم بايد همه موارد قانوني لحاظ شود تا اعتبار آن شركت سجيده شده و با پايبندي به تعهدات خود در قبال مشتريان و كارمندانش امنيتي همه جانبه را براي همه آن ها ايجاد كرده و امكان بروز هر مشكل را تا حد توان كم و كم تر كند و گام بلندي به سوي خدماتي تاثيرگذار و مورد انتظار بردارد. آسانسور مانا  https://asansormana.com/  در كنار شماست تا بهترين تعمهيدات سرويس و تعمير آسانسور را پياده سازي كند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۱۶:۰۳ توسط:صمن موضوع:

انواع درب ليزري ( برش ليزري و آهني

انواع درب ليزري ( برش ليزري و آهني )

همانطور كه ميدانيد، صنعت حفاظ و نرده سازي در ايران پيشرفت بالايي داشته است و به يك صنعت مجزا تبديل شده كه به صنعت توليد گل نرده و همچنين درب هاي ليزري ويلايي معروف است. اين صنعت در ايران پيشينه اي قديمي دارد. در زماني هاي قديم با ريخته گري و همچنين شكل دادن به آهن انواع درب ها از جمله درب هاي ويلايي ساخته مي شد اما امروزه اين كار توسط كارگاه ها و كارخانه هاي بزرگ صنعتي انجام مي شود. در زمان هاي گذشته براي اينكه بتوانند درب هاي ويلايي را بسازند ابتدا ميله هاي آهني را در كوره هاي بزرگي قرار مي دادند تا آب شوند و گداخته شوند. اين كار براي ساخت درب هاي ويلايي هم انجام مي شود.

ساخت درب ليزري ( برش ليزري و آهني )

ساخت درب ليزري ( برش ليزري و آهني ) هم مانند ساخت انواع درب هاي فرفورژه در زمان هاي قديم به طرق مختلفي انجام مي شده است. زماني كه فلزات را درون كوره هايي مي ريختند تا آب شوند، با درآوردن آن ها و كوبيدن اين نوع فلزات مقاومت و خشكي آن ها كمتر مي شد و در نهايت امكان جلادهي در آن ها فراهم مي شده است. در نهايت افرادي كه در اين زمينه فعاليت مي كنند قادر بودند تا نقش هاي پرپيچ و خمي روي آن ها پياده كنند كه از جمله آنها مي توان به طراحي هاي اسليمي اشاره كرد.

در نهايت، فلزاتي كه گرام قيمت بودند به آساني بازسازي و به هم متصل مي شدند كه با تغيير شكل آن ها در واقع درب ليزري ( برش ليزري و آهني ) از آن ها ساخته مي شد. شايد در گذشته مانند امروز در ساخت اين نوع درب ها تنوع وجود نداشته است اما امروزه با تكنولوژي هاي پيشرفته اي كه در اين زمينه وجود دارد، انواع درب ليزري ( برش ليزري و آهني ) فرفورژه در طرح ها و رنگ هاي مختلف ساخته مي شود و به شما اين امكان را ميدهد كه طراحي هاي مختلفي براي خود داشته باشيد.

انواع درب ليزري ( برش ليزري و آهني )

البته انواع درب ليزري ( برش ليزري و آهني ) يكي نيست و شما ميتوانيد انواع مختلفي از آن ها را مشاهده كنيد كه در واقع براي ويلاها مورد استفاده قرار مي گيرند. بايد بدانيد كه انواع مختلف درب ليزري ( برش ليزري و آهني ) ويژگي هاي متفاوتي دارند و همين هم باعث مي شود كه استفاده از آن ها در مناطق مختلف متفاوت باشد.

 

درب طرح چوب ( آهني ) زيبايي ساختمان شما را دو چندان مي كند

 

درب طرح چوب ( آهني ) اولين عنصر دكوراتيوي است كه ببينده به ان مي نگرد. در واقع وجود درب طرح چوب ( آهني ) شيك و مدرن سبب مي شود تا ارزش و نماي خانه شما نيز بيش از پيش زيبا تر جلوه كرده و باارزش تر شود. در صورتي كه در كوچه قدم بزنيد و نگاهي به درب طرح چوب ( آهني ) ساختمان ها بياندازيد متوجه مي شويد كه وجود درب طرح چوب ( آهني ) خاص و زيبا چقدر روي ديد شما و نماي خانه موثر است.

با وجود درب طرح چوب ( آهني ) خاص و مدرن مي توانيد خانه خود را به يك نماد در كوچه تبديل كنيد. درب طرح چوب ( آهني ) در طرح ها و مدل هاي مختلفي موجود است كه شما مي توانيد هر يك از طرح هاي زيبا و خاصي را كه دوست داريد براي خود داشته باشيد براي اين امر كافيست تصوير درب طرح چوب ( آهني ) مورد نظر را به كارشناسان فروش ما در حفاظ سازه بفرستيد. كارشناسان ما نه تنها از نقطه نظر زيبايي بلكه نكات امنيتي را نيز براي درب طرح چوب ( آهني ) خانه شما در نظر مي گيرند تا خريد شما خريدي هوشمندانه باشد.

درب طرح چوب ( آهني ) خانه در طرح هاي فرفورژه يا درب طرح چوب ( آهني ) طرح چوب و همچنين درب طرح چوب ( آهني ) برش ليزري يا درب طرح چوب ( آهني ) و درب پاركينگ مدرن و كلاسيك و همچنين درب طرح چوب ( آهني ) جنوبي يا شمالي و يا درب طرح چوب ( آهني ) ويلايي يا خانه باغ و تك لنگه و يا درب طرح چوب ( آهني ) دولنگه يا سه لنگه و... تقسيم مي شود.

براي مشاوره با كارشناسان فرفورژه آنلاين تماس باشيد

 

منبع : خبرگزاري ايسنا

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ شهريور ۱۴۰۰ساعت: ۰۳:۴۷:۵۲ توسط:صمن موضوع: