شلفين شلفين .

شلفين

با كيفيت ترين و كاربردي ترين نوع سيمان

با كيفيت ترين و كاربردي ترين نوع سيمان

 

شهر بتن ارائه دهنده ي بهترين نوع سيمان در ساختمان سازي

سيمان از جمله كاربردي ترين مصالح در ساختمان سازي شناخته مي شود كه با استفاده از آن مي توان بخش هاي مختلفي از يك ساختمان را ساخت. توجه داشته باشيد كه سيمان، نياز هر ساختماني است و بدون وجود آن امكان ساختمان سازي وجود نخواهد داشت چرا كه اين محصول باعث چسبيدن مصالح مختلف به يكديگر صده و باعث مقاوم سازي ساختمان مي شود. سيمان انواع مختلفي دارد و هر يك از انواع سيمان ها ويژگي هاي متفاوتي نسبت به يكديگر خواهند داشت و قبل از هرگونه اقدامي ابتدا بايد با انواع سيمان و ويژگي هاي هريك آشنايي كامل داشته باشيد تا امكان بهترين انتخاب برايتان وجود داشته باشد. انتخاب مراكز معتبر خريد نيز از اهميت ويژه اي برخوردار است چرا كه در صورت خريد از مراكز معتبر فروش، بدون هيچگونه نگراني بهترين محصول را دريافت خواهيد كرد. شهر بتن يكي از مراكز معتبر در زمينه فروش محصولات سيماني است.  قيمت خريد سيمان از ديگر مواردي است كه ذهن بسياري را مشغول خود كرده است و در اين رابطه نمي توان رقم خاصي در نظر گرفت چرا كه عوامل متعددي بر آن تاثير مي گذارند. در ادامه توضيحات كامل تري در خصوص خريد آنلاين بتن و قيمت بلوك سبك ارائه نموده ايم.

 

x7_abrz.jpg

 

خريد ارزان سيمان

بسياري از مردم به دنبال راه هايي هستند كه بتوانند مرغوب ترين محصولات را با قيمت هاي ارزان خريداري كنند. خريد ارزان قيمت بلوك سيماني خواسته بسياري است كه براي اين كار راه هاي مختلفي پيش رو خواهيد داشت. سيمان هاي نا مرغوب و كم كيفيت، ميزان قيمت پايين تري خواهند داشت اما طبيعتا نمي توانند كليه خواسته هاي شما را برآورده سازند و به همين دليل توصيه مي كنيم به هيچ وجه كيفيت را فداي قيمت نكنيد. شركت هاي مختلف فروش سيمان ميزان قيمت متفاوتي نسبت به يكديگر خواهند داشت و به همين دليل قبل از خريد حتما بايد قيمت مراكز مختلف را با يكديگر مقايسه كرده و سپس اقدام نماييد. شهر بتن يكي از مراكز معتبر در زمينه فروش محصولات سيماني است كه از طريق آن مي توانيد باكيفيت ترين و بهترين محصولات را با نازلترين قيمت ها خريداري نماييد. دليل پايين بودن قيمت محصولات نيز كوتاه كردن دست واسطه ها است.

 

شناخت انواع سيمان

سيمان از جنبه هاي متعددي به انواع مختلف دسته بندي مي شود و هر يك از انواع آن ويژگي هاي متفاوتي نسبت به يكديگر خواهند داشت. يكي از اصلي ترين دلايل تفكيك سيمان ها را مي توان نوع شركت معدني آن دانست چرا كه طبيعتا هريك از معادن كشور ويژگي هاي متفاوتي نسبت به يكديگر خواهند داشت و با انتخاب هر يك از آنها ممكن است شاهد تفاوت سيمان شويد. اما اصلي ترين دليل تفكيك سيمان ها به درجه كيفي محصول مربوط خواهد شد. سيمان درجه ? بهترين كيفيت را داشته و در بخش هاي مختلفي از ساختمان سازي نيز مي تواند مورد استفاده قرار گيرد اما سيمان هاي درجه ?،? طبيعتا آسيب پذيرتر خواهند بود. البته سيمان ها از جنبه هاي ديگري نيز با يكديگر متفاوت هستند. دانه ريز و درشت بودن سيمان از ديگر دلايل تفكيك آن به شمار مي رود، سيمان هاي ريزدانه سريع تر از درشت دانه ها خشك خواهند شد و معمولا كارايي بيشتري دارند اما سيمان هاي درشت دانه نيز در بخش هاي متعددي از ساختمان سازي مورد استفاده قرار مي گيرند. در رابطه با قيمت سيمان بايد گفت: عوامل متعددي دست به دست هم مي دهند تا در نهايت قيمت بتن را تعيين كنند و به همين دليل نمي توان رقم خاصي براي آن در نظر گرفت.

 

 

 

قيمت سيمان

قيمت سيمان يكي از مهمترين مواردي است كه حتما بايد به آن توجه داشته باشيد. در حالت كلي سيمان يكي از محصولات ساختماني ارزان قيمت شناخته مي شود كه با استفاده از آن مصالح ساختماني متعددي توليد مي شوند. يكي از اصلي ترين دلايل تاثيرگذار بر ميزان قيمت سيمان را مي توان كيفيت آن دانست. محصولات باكيفيت طبيعتا ميزان قيمت بالاتري نيز نسبت به ساير محصولات خواهند داشت و به همين دليل قيمت سيمان تيپ ? گران تر از تيپ ? است. مبناي محاسبه قيمت سيمان كيلوگرم است و مي توان سيمان را در دو نوع بسته بندي شده و فله اي خريداري كرد. نوع فله اي سيمان قيمت پايين تري خواهد داشت كه معمولا براي سازه هاي عظيم يا شركت هاي توليدي مصالح سيماني كاربرد دارند. نوع كيسه اي سيمان نيز به صورت كيسه اي قيمت گذاري خواهند شد.

 

سيمان پوزولاني چيست و چه كاربردهايي دارد؟

سيمان يكي از محبوب ترين انواع مصالح ساختماني است كه حتما هر فردي با آن آشنايي كامل خواهد داشت. اين محصول ماده اي معدني است كه از معادن مختلفي از جاي جاي نقاط كشور استخراج مي شود. سيمان به تنهايي مورد استفاده قرار نخواهد گرفت بلكه آن را با مواد ديگري تركيب كرده و سپس استفاده مي كنند. معمولا سيمان را به ماسه زده و مي از مخلوط كردن آنها به آن آب اضافه مي كنند. در اين صورت ملات آماده مصرف خواهد بود. توجه داشته باشيد كه ميزان درصد سيمان به ماسه بر حسب نوع محل استفاده متفاوت خواهد بود. سيمان كاربردهاي متنوعي دارد و مي توان از آن در بخش هاي مختلفي از يك سازه استفاده كرد. قيمت سيمان فله مناسب است و در دسترس همگان قرار دارد. ويژگي هاي منحصر به فرد سيمان آن را به بهترين محصول بي رقيب در ساختمان سازي بدل كرده و بدون استفاده از آن هيچ ساختماني برپا نخواهد ايستاد. سيمان در حالت كلي به منظور مقاوم سازي مورد استفاده قرار مي گيرد اما بخش هاي مورد نياز مقاومت ساختمان متفاوت خواهد بود. در برخي مواقع سيمان در قالب بتن براي پي ريزي ساختمان استفاده شده و در برخي مواقع براي ساخت ديوار و چسباندن مصالح ساختماني كاربرد دارد. قيمت هاي مناسب را براي خريد سيمان رنگي از ما بخواهيد.

 

 

 

قيمت سيمان پوزولاني

سيمان پوزولاني يكي از كاربردي ترين انواع سيمان ها به شمار مي رود. سيمان پرتلند كه مرغوب ترين نوع سيمان است قيمت بالايي دارد و به همين دليل در كمتر سازه اي مورد استفاده قرار مي گيرد. اما سيمان پوزولاني كه تمامي ويژگي هاي سيمان پرتلند را دارد جايگزين مناسبي براي آن بوده و مي توانيد بدون هيچ گونه نگراني از سيمان پوزولاني به جاي مرتلند استفاده كنيد. قيمت سيمان پوزولاني در مقايسه با سيمان پرتلند بسيار مناسب تر بوده و امكان خريد آن براي همگان وجود خواهد داشت. اين سيمان در سازه هاي عظيم مورد استفاده قرار مي گيرد و در بخش هاي مختلف ساختمان سازي كاربرد دارد. شما همچنين مي توانيد سوالات خود در خصوص افزودني هاي معدني بتن مانند قيمت ديرگير كننده ها و ميزان مصرف حباب ساز در بتن آماده و قيمت بلوك هبلكس را از متخصصين اين شركت جويا شويد.

مرغوب ترين انواع سيمان ها در شهر بتن

در دنياي امروزي صنعت ساخت و ساز روز به روز در حال پيشرفت بوده و شاهد مصالح جديدتر و كارآمدتري براي ساخت بخش هاي مختلف ساختمان هستيم. اما هنوز هم سيمان حرف نخست را براي ساخت و ساز مي زند و ماوه اوليه اغلب سازه هاي پيش ساخته ساختماني است. سيمان جايگزيني نداشته و بهترين و باكيفيت ترين سازه ها را مي توان به وسيله آن ساخت و دليل اين امر دوام و مقاومت بالاي آن در برابر تغييرات چهار فصله جوي است. اين محصول در برابر افت و خيز هاي دمايي مقاوم عمل كرده و ساختار خود را از دست نخواهد داد و اين‌امر سبب محبوبيت آن در صنعت ساختمان سازي شده است. توجه داشته باشيد كه سيمان ها در انواع اقسام مدل هاي مختلف روانه بازار شده اند و هريك از آنها ويژگي هاي متفاوتي نسبت به يكديگر دارند و خواهيد توانست متناسب با نوع و محل استفاده خود بهترين مورد را انتخاب و خريداري كنيد. سيمان براي ريزترين و همچنين درشت ترين سازه ها مورد استفاده قرار مي گيرد و اصلي ترين مورد حائز اهميت در انتخاب آن، كيفيت سيمان خواهد بود. كه شهر بتن ارائه دهنده ي با كيفيت ترين نوع سيمان ها مي باشد. در ادامه توضيحات كامل تري در خصوص خريد سيمان و قيمت بلوك سبك ارائه نموده ايم.

 

 

 

انتخاب سيمان مرغوب و مناسب

انتخاب سيمان مناسب متناسب با محل استفاده شما از اهميت ويژه اي برخوردار است. هر كدام از انواع سيمان ها براي استفاده در بخش خاصي از ساختمان سازي ارائه شده اند و بايد حتما در انتخاب آن نهايت دقت را داشته باشيد. يكي از اصلي ترين مواردي كه سبب تفكيك كيفيت سيمان خواهد شد را مي توان نوع شركت توليد كننده سيمان دانست چرا كه سيمان از معادن مختلفي در كشور استخراج مي شود كه هريك از اين معادن ويژگي ها و كيفيت متفاوتي نسبت به يكديگر دارند. اين سيمان ها بر حسب خواصي كه دارند براي ساخت بخش خاصي از ساختمان مناسب هستند. به گونه اي كه سيمان استفاده شده براي ديوار با سيمان بتن و پي ريزي ساختمان متفاوت است. در صورتي كه سيمان مناسب با محل استفاده را خريداري كرده باشيد خواهيد توانست از مقاومت سازه نيز نهايت اطمينان را داشته باشيد. براي انتخاب سيمان ابتدا بايد با ويژگي هريك از انواع سيمان و قيمت بلوك هبلكس آشنايي داشته باشيد.

 

قيمت سيمان

قيمت سيمان از جمله مهمترين مواردي است كه حتما بايد مورد توجه قرار گيرد. براي قيمت سيمان نمي توان رقم ثابتي در نظر گرفت چرا كه عوامل متعددي بر تعيين قيمت آن تاثير خواهند گذاشت. كيفيت محصول اصلي ترين دليل تاثيرگذار بر قيمت است، به اين معني كه سيمان مرغوب و باكيفيت ميزان قيمت بالاتري نسبت به ساير انواع سيمان ها خواهد داشت و براي خريد آن بايد هزينه بيشتري كنار گذاشته باشيد. سيمان هاي نامرغوب و درجه?،? نيز كيفيت پايين تر و در نتيجه قيمت ارزان تري هم خواهند داشت. همانطور كه در بخش قبل نيز به آن اشاره شد سيمان ها به انواع مختلفي دسته بندي مي شوند كه هريك از آنها ميزان قيمت متفاوتي نسبت به يكديگر دارند. معمولا براي ساخت بتن هاي پي ريزي از سيمان هاي دانه درشت تر استفاده مي شود تا هم مقاومت مطلوبي داشته و هم با قيمت مناسب تري قابل خريد باشد. البته قيمت سيمان نيز نوسانات بسياري دارد و ممكن است قيمت آن به صورت روزانه نيز متغير باشد. در حالت كلي قيمت بلوك سيماني در مقايسه با كارايي مهمي كه دارد مناسب است و با استفاده از آن مي توانيد بخش هاي مختلفي از ساختمان را بسازيد.

 

 

 

انواع سيمان

سيمان هاي ساختماني از جنبه هاي مختلفي به انواع متفاوت دسته بندي مي شوند و در صورت آشنايي با انواع آن مي توانيد بهترين مورد را براي استفاده خود خريداري كنيد. يكي از اصلي ترين مواردي كه سبب تفكيك سيمان ها مي شود، زمان خشك شدن آن است. برخي از سيمان ها دانه ريز و برخي دانه درشت هستند كه اين مورد تاثير مستقيم بر مدت خشك شدن آن خواهد گذاشت. هرچه سيمان دانه ريزتر باشد مدت كمتري براي خشك شدن آن نيز خواهد بود و در صورت درشت بودن دانه هاي آن بايد مدت بيشتري را براي خشك شدن سيمان منتظر بمانيد. مقاومت هر يك از انواع سيمان ها نيز با يكديگر متفاوت است و برخي از آنها گرما توليد مي كند اما برخي خير. انواع مختلف سيمان بر حسب تيپ از يكديگر تفكيك مي شوند و از اين نظر مي توانيد سيمان ها را در ? تيپ مختلف ? تا ? مشاهده كنيد. شماره گذاري تيپ سيمان دليلي بر كيفيت آن نيست و تنها يك عدد براي تفكيك اين محصول است.

 

قيمت سيمان پرتلند

سيمان پرتلند به عنوان مرغوب ترين نوع سيمان شناخته مي شود. اين سيمان، تيپ? هم ناميده مي شود و ميزان فروش بيشتري نسبت به ساير انواع سيمان ها دارد. سيمان پرتلند براي كليه بخش هاي ساختمان مورد استفاده قرار مي گيرد و مي توان آن را يك محصول عمومي دانست. سيمان پرتلند در تمامي معادن استخراج سيمان توليد شده و داراي دانه هاي ريز است. به همين دليل در مدت زمان كوتاه تري خشك شده و مقاومت بالايي نيز خواهد داشت. قيمت بتن پرتلند مي تواند در مراكز مختلف فروش متفاوت باشد و توصيه مي كنيم قبل از خريد قيمت مراكز مختلف را با يكديگر مقايسه كرده و سپس اقدام كنيد. شهر بتن يكي از بهترين انتخاب ها براي خريد سيمان به شمار مي رود. مسئولين شهر بتن به منظور جلب رضايت مشتريان اقدام به ارائه سيمان پرتلند به صورت از توليد به مصرف كرده و قيمت را به حداقل رسانده اند. از شهر بتن مي توانيد بهترين محصولات را با نازلترين قيمت ها خريداري كنيد.

 

 

 

خريد آسان سيمان پرتلند

امروزه همگان به دنبال راه هايي هستند كه كليه امورات خود را با ساده ترين روش ها مديريت كنند. خريد سيمان رنگي از مراكز فروش سطح شهر به دليل مشكلاتي كه دارد منسوخ شده و جاي خود را به مراكز فروش اينترنتي بخشيده است. شهر بتن يكي از مراكز معتبر در سطح فضاي مجازي است كه از طريق ان مي توانيد انواع مختلفي از محصولات سيماني و سيمان را خريداري كرده و در هر نقطه از كشور تحويل بگيريد. كارشناسان شركت نيز به صورت تمام وقت و در تمامي روزهاي هفته آماده ارائه خدمات پشتيباني هستند و راهنمايي هاي مورد نياز را در خصوص خريد آنلاين بتن ارائه خواهند كرد. شما همچنين مي توانيد سوالات خود در خصوص افزودني هاي معدني بتن مانند قيمت ديرگير كننده ها و ميزان مصرف حباب ساز در بتن آماده و قيمت سيمان پاكتي را از متخصصين اين شركت جويا شويد.

 

برگرفته از وب سايت فروشگاه اينترنتي شهر بتن به آدرس اينترنتي https://shahrebeton.com


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ساعت: ۰۵:۳۸:۳۴ توسط:صمن موضوع:

طراحي وب سايت ارزان در شيراز ، بهتر است بدانيد!

طراحي سايت در شيراز

وب سايت شيراز با تيمي متخصص در تمامي زمينه هاي ميزباني ، طراحي و بهينه سازي سرور و وب سايت ، آماده خدمت رساني به هموطنان عزيز مي باشد. از جمله جوايز ما مي توان به همكاري در زمينه نگهداري و طراحي با پربازديدترين سايت هاي كشور اشاره كرد. كليه سايتهاي طراحي شده توسط ما در بهترين سرورهاي جهان در ايران ، آلمان و روسيه ميزباني خواهند شد.

خدمات طراحي سايت در شيراز

تيم طراحي و برنامه نويسي وب سايت اصفهان با بيش از دوازده سال تجربه بر اساس عمر وب سايت هاي طراحي شده آماده ارائه كليه خدمات وب حرفه اي و پيشرفته در استان اصفهان مي باشد.

ويژگي هاي متمايز طراحي سايت در شيراز

ما هميشه به دنبال تفاوت ها هستيم. ما هر روز جديدترين ويژگي هاي طراحي و برنامه نويسي را در وب سايت هاي طراحي شده اعمال مي كنيم. برخي از ويژگي هاي وب سايت اصفهان را مشاهده كنيد:

 طراحي ريسپانسيو دستگاه هاي تلفن همراه و تبلت ها به صورت استاندارد

 برنامه نويسي شفاف و قابل ويرايش

 قابليت راه اندازي برنامه هاي مختلف تلفن همراه

 سيستم مديريت وب سايت فارسي و آسان

 فرصتي براي بازديد بيش از 25 هزار بازديد روزانه

طراحي سايت در شيراز

تيم طراحي حرفه اي وب سايت شيراز با زيرساخت هاي لازم و سرورهاي اختصاصي وب سايت شما را در سراسر جهان در دسترس قرار مي دهد.

يك روال معمول طراحي وب سايت در گروه وب سايت شيراز   https://www.adinehnovin.com

ما براي همه مشتريان خود احترام خاصي قائل هستيم. ما سعي مي كنيم با استفاده از جديدترين ويژگي ها ، بهترين وب سايت ها و برنامه هاي كاربردي را براي مشتريان خود پياده سازي كنيم. روش كلي به شرح زير است:

بررسي و پردازش اطلاعات

در اين مرحله ، ما اطلاعات ارائه شده توسط مشتري را پردازش و تجزيه و تحليل مي كنيم و همه ويژگي ها مانند مشتريان هدف را پردازش و تأييد مي كنيم.

 

برنامه نويسي استاندارد با كمك مشتريان

در اين مرحله ، هر عنصر وب سايت شما توسط متخصصان مربوطه كدگذاري و اجرا مي شود. ما سعي مي كنيم تا آنجا كه ممكن است بازخورد مشتريان را در مورد ظاهر وب سايت اعمال كنيم.

طراحي سايت در شيراز

طراحي وب سايت هاي شركتي مختلف ، فروشگاه ها ، تخصصي اولين قدم شما براي ورود به دنياي بازاريابي ديجيتال داشتن يك وب سايت استاندارد موثرين است. ما وب سايت ها را بر اساس آخرين روش ها طراحي مي كنيم كه مي تواند فروش و توسعه در بازار شما را تضمين كند.

نگهداري وب سايت در شيراز

حفظ و به روز رساني سايت و حفظ امنيت و بارگذاري محتوا طراحي سايت اولين قدم براي ورود به دنياي بازاريابي ديجيتال است و در حال حاضر شما تنها يك ويترين براي درآمدزايي و برندسازي داريد كه براي نگهداري سايت به خدمات حرفه اي تعمير و نگهداري سايت نياز داريد. به روز و عاري از حملات هكرها مراقب باش.

طراحي وب سايت ارزان در شيراز ، بهتر است بدانيد!

اگر سايت را مهمترين و اولين ابزار تبليغاتي و حضور شما در دنياي بازاريابي ديجيتال بدانيم ، بايد در اولين قدم بهينه و اصولي عمل كنيم. فرآيند طراحي وب سايت يك مدل پيچيده و هنري است و مرحله به مرحله انجام مي شود ، بنابراين توصيه مي كنيم از طرح و اهداف نهايي خود آگاهي كامل داشته باشيد تا فريب اصطلاحاتي مانند وب سايت ارزان ، وب سايت آماده ، را نخوريد. وب سايت فوري توجيه كنيد كه آيا چنين سايت هايي مي توانند فروش و خدمات را براي شما به ارمغان بياورند يا خير.

فرآيند طراحي سايت بايد نام تجاري شما و مزاياي رقابتي آن را نسبت به ساير رقبا بررسي كند ، بنابراين اگر طراحي سايت به صورت اصولي انجام شود ، ديگر نيازي به هزينه مجدد نداريد.

تخصص اصلي ما طراحي انواع مغازه ها و وب سايت هاي شركت در شيراز است.

توسعه و تبليغ سايت در شيراز

دنياي بازاريابي ديجيتال دنيايي پر از رقابت است و اگر مزيتي نداشته باشيد ، مي توانيد به راحتي خود را حذف كنيد. ما به راحتي مي توانيم قابليت هاي سايت شما را ارتقا دهيم تا فروش مضاعف را تجربه كنيم.

منبع :

 

https://letterboxd.com/adinehnovin55/

https://addwish.com/9ZoiY

https://visual.ly/users/porev14655/portfolio

https://www.mixcloud.com/adinehnovin55/

https://www.mightycause.com/user/rar60f/

https://disqus.com/by/adinehnovin55/about/

http://www.geati.ifc-camboriu.edu.br/wiki/index.php/Usu%C3%A1rio:Adinehnovin55

https://www.eduvision.edu.pk/counseling/index.php?qa=user&qa_1=adinehnovin55

http://icollect.edu.my/user/view.php?id=13465


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ مهر ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۳۴:۲۰ توسط:صمن موضوع:

پنكه در مقابل AC: كدام بهتر است؟

پنكه  در مقابل AC: كدام بهتر است؟

در ميان بسياري از روشهاي دستيابي به سرمايش فضا ، برجسته ترين آنها يا تهويه مطبوع يا پنكه سقفي - Fan Vs AC هستند. هر دو اين وسايل خنك كننده در بين صاحبان خانه كاربرد گسترده اي پيدا كرده اند ، از اولين شكل پنكه هاي سقفي از 500 سال قبل از ميلاد استفاده مي شود. در مقايسه ، كولرها به لطف آقاي ويليس كرير ، اختراع نسبتاً جديدي هستند. تهويه مطبوع گرچه در حال استفاده جديد است ، در سراسر ايالات متحده بسيار محبوب شده است ، حدود 90 درصد از خانه ها داراي تهويه مطبوع هستند در حالي كه 47 درصد در 1973 بود.

 

بحث Fan در مقابل AC مدت زيادي است كه درگير است. طرفداران هميشه ليستي از نكات صرفه جويي در مصرف انرژي را در تابستان تهيه مي كنند ، در حالي كه تهويه مطبوع خنك كننده فوق العاده اي را فراهم مي كند!

 

طرفداران هر دو دلايل متفاوتي را براي استفاده از هر دستگاه ارائه كرده اند. به عنوان مثال ، پنكه هاي سقفي خنك كننده سبك تا متوسط ??را از طريق مكانيسم ديگري در مقايسه با كولر گازي ، اما با هزينه بسيار كمتر ، ارائه مي دهند. در مقابل ، سيستم هاي تهويه مطبوع قدرت خنك كنندگي بيشتري دارند اما با هزينه اي نامتناسب بالاتر. بنابراين ، آيا فن ها بهتر از تهويه مطبوع هستند؟ بگذاريد مزايا و معايب هر دو را مرور كنيم و دريابيم كدام در خانه شما بهتر جواب مي دهد.

AC vs Fan: هزينه اجراي آنها چقدر است؟

تجزيه هزينه AC در برابر فن

 

فاكتور اصلي براي همه هزينه فن در مقابل هزينه AC است. برخي از سوالاتي كه همچنان مطرح مي شوند - هزينه يك فن چقدر است؟ هزينه اجراي يك فن در تمام طول روز چقدر است؟ آيا كار با كولر گران است؟

 

هزينه اجراي فن در مقابل كولر گازي چيزي است كه متغيرهاي زيادي را شامل مي شود. شامل هزينه اوليه ، هزينه بهره برداري و نگهداري مي شود. بنابراين بياييد نگاهي بيندازيم:

طرفداران سقفي- انواع و هزينه استفاده

 

دو نوع فن وجود دارد AC و DC. يك فن AC مستقيماً از پريز برق منزل شما با برق متناوب 110 ولت كار مي كند. از طرف ديگر ، طرفداران DC جريان متناوب را به جريان مستقيم تبديل كرده و سپس عملكرد مي كنند. فن هاي DC جديدتر دو سوم انرژي كمتري نسبت به فن هاي AC مشابه مصرف مي كنند.

دريچه كولر

اما اين هزينه كم در حال اجرا با يك احتياط همراه است ، هزينه اوليه. فن هاي DC گران تر از پنكه هاي AC هستند. اما در طولاني مدت ، آنها در هزينه هاي عملياتي شما صرفه جويي مي كنند. به عنوان مثال ، يك فن سقفي DC معمولاً با توان 30 وات كار مي كند كه در حدود 1 سنت در ساعت توليد مي شود. با تمديد اين استفاده به كل ماه ، هزينه آن در حدود 1.20 دلار در ماه است. اين كمتر از نوشابه است!

 

فن ها نيازي به نگهداري سنگين ندارند. فقط بايد تيغه ها را تميز كنيد ، پيچ ها را محكم كرده و ياطاقان موتور را هر فصل يك بار روغن كاري كنيد. براي صرفه جويي در هزينه هاي نگهداري مي توانيد تمام اين تعميرات را خودتان انجام دهيد.

 

https://matchguaranty.com/activity/p/394690/

http://truehickman42.booklikes.com/post/4465369/

https://www.careeranna.com/online/activity/p/97930/

https://www.launchora.com/story/1628406497---0

https://all4webs.com/piepimple5/15831585174016701607-170516081?38290=64008

https://app.box.com/s/7tbkgwkfmv58klqmwmxp6bvw6rjm80lg

http://seomypassion12.inube.com/blog/8803254//

https://www.techsite.io/p/2472849

https://yorfriends.com/blogs/post/866

http://vedadate.com/member/blog_post_view.php?postId=143197

 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ مهر ۱۴۰۰ساعت: ۰۴:۱۹:۴۸ توسط:صمن موضوع: