شلفين شلفين .

شلفين

روش ريست و بازيابي رمز عبور دستگاه DVR يا NVR

روش ريست و بازيابي رمز عبور دستگاه DVR يا NVR

يكي از شايع ترين مشكلات در ميان كاربران دوربين مداربسته فراموش كردن رمز يا پسورد دستگاه DVR يا NVR شان است. در اين مقاله قصد داريم به طور مفصل به شرح روش هاي ريست كردن يا بازيابي رمز دستگاه هاي ضبط سيستم هاي مداربسته بپردازيم.

تفاوت در روش هاي بازيابي رمز دستگاه

همانطور كه مي دانيد سيستم هاي مداربسته در برندهاي متنوعي توليد مي شوند پس روش هاي بازيابي پسورد در هر كدام از آنها با توجه به نوع سيستم شان متفاوت خواهد بود. اما با روش هايي كه در ادامه عنوان مي كنيم مشكلي پيش نخواهد آمد. اما مشكل اصلي براي دستگاه هايي با برند متفرقه است زيرا براي بازيابي رمز دستگاه ها در آن ها روش مشخصي وجود ندارد. با اين وجود سعي مي كنيم براي اين دستگاه ها نيز راهكارهايي را ارائه كنيم.

 

 

 

بازيابي رمز در دستگاه هاي هايك ويژن

زماني كه در سال 2015 در سيستم هاي مداربسته هايك ويژن اختلالات امنيتي به وجود آمد شركت تصميم گرفت با ارتقا عملكرد امنيتي محصولات خود اين مشكلات را به حداقل برساند. تا قبل از اين رمز پيش فرض در دستگاه هاي ساخت هايك ويژن 12345 بود كه بعد از خريداري قادر به تعويض آن بوديد. اما در حال حاضر اين دستگاه ها بدون داشتن رمز پيش فرض ارائه مي شوند و كاربر بايد خود بر روي دستگاه رمز بگذارد.چنانچه رمز دستگاه DVR يا NVR هايك ويژن خود را فراموش نموديد به ترتيب زير عمل نمائيد:

1. ابتدا نرم افزار SADP را از سايت هايك ويژن دانلود نمائيد و بر روي كامپيوتر خود نصب كنيد.

2. دستگاه ضبط خود را از طريق كابل LAN به كامپيوتر متصل نمائيد.

3. از منوي دستگاه به قسمت Forget Password وارد شويد. در اين قسمت فايلي با پسوند XML دريافت خواهيد كرد.

4. فايل مورد نظر را بايد براي نمايندگي هايك ويژن ارسال نمائيد تا بريتان رمز جديد ايجاد و ارسال گردد.

 

 

 

بازيابي رمز در دستگاه هاي سامسونگ

رمز پيش فرض در دستگاه هاي سامسونگ 4321 است. تا پيش از اين روش هاي بسيار آسان تري براي ريست پسورد در دستگاه هاي سامسونگ وجود داشت. براي مثال چنانچه رمز خود را فراموش مي كرديد به راحتي با فشردن دكمه هاي Mode و PTZ به صورت همزمان و براي 5 ثانيه دستگاه به صورت كامل ريست مي شد. دوباره قادر بوديد با رمز پيشفرض وارد شويد. اما در حال حاضر چنانچه دستگاه شما دچار مشكلي گرديد، بهترين راهكار اين است كه براي بازيابي رمز خود به مستقيما به نمايندگي سامسونگ مراجعه و يا دستگاه خود را به آنجا بفرستيد.

 

 

 

بازيابي رمز در دستگاه هاي داهوآ

در گذشته دستگاه هاي DVR شركت داهوآ نيز داراي يك پسوورد مادر بسيار ساده بودند كه براي تمامي آنها قابل استفاده بود. به دلايل امنيتي پسوورد اين برند را در اين مطلب عنوان نمي كنيم.  در حال حاضر براي ريست كردن پسوورد دستگاه هاي داهوآ بايد به صورت مستقيم به نمايندگي آنها مراجعه نمائيد.

 

 

 

ريست كردن پسوورد در دستگاه هاي متفرقه

برخي از برندهاي متفرقه در بازار وجود دارند كه با نام هايي مانند Raster، Maxron و … شناخته مي شوند. كاري كه اين برند ها انجام مي دهند در واقع فروش محصولات شركت هايي مانند هايك ويژن، داهوا و … با نام هاي ديگر است. لذا براي بازيابي رمز در اين دستگاه ها مي توانيد از روش هاي گفته شده براي برندهاي اصلي استفاده كنيداما براي ساير برندهاي متفرقه موجود در بازار مي توانيد از روش هاي زير استفاده كنيد:

  • خارج كردن باتري از داخل دستگاه: باتري كه روي برد دستگاه قرار دارد را براي چند لحظه خارج كرده و سپس مجددا در جاي خود بگذاريد. در اين حالت تنظيمات دستگاه به حالت كارخانه بر مي گردد.
  • تنظيم كردن پين هاي سوزني بر روي مادربرد دستگاه:  بر روي ماردبرد دستگاه پين هاي سوزني قرار دارد كه كه با تغيير آنها به در حالتي خاص در برخي از DVR ها امكان ريست كردن آنها ميسر مي گردد.
  • نگه داشتن يك ريست براي چند ثانيه: در برخي از دستگاه ها دكمه ريستي بر روي مادربرد دستگاه قرار دارد كه با نگه داشتن آن، دستگاه ريست مي شود.

در پايان توصيه مي گردد چنانچه اطلاعات فني كافي در مورد اين كار را نداريد بهتر است دستگاه خود را براي ريست شدن به نزد يك تعمير كار ماهر و معتبر ببريد.

 

 

 

مطالب مرتبط:

  1. EIS در دوربين مدار بسته
  2. چيپ تصوير EFFIO CCD دوربين مداربسته / Day & Night در دوربين مدار بسته
  3. Day & Night در دوربين مدار بسته / قابليت ضبط Edge Recording دوربين مداربسته
  4. فناوري BLC در دوربين مداربسته

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۵۹:۵۸ توسط:صمن موضوع:

هديه شب يلدا

هديه شب يلدا

هديه شب يلدا از دل شبي طولاني و باشكوه مي آيد و كلمه عشق را مي آورد. اين هدايا نمادي از دل ترش و شيريني زندگي است كه مانند هندوانه باشد و مانند انار باشد تا به رگ هاي قلب جان بدهد. هر سال طولاني ترين شب سال زيباتر مي شود اگر اين شب طولاني و پر نور را با هدايايي خاص تزئين كنيم و با آن دل ديگران را شاد كنيم و مانند اين شب طولاني برايشان آرزوي زندگي طولاني و با عزت كنيم. يلدا دختر زيبايي است كه با شكوه زمستان مي آيد و دل آسمان تاريك شب را با خود مي برد. خريد كادو يلدا از فروشگاه اينترنتي لوازم آرايشي و بهداشتي  چاپار آنلاين يكي از جذاب ترين هدايايي است كه به جرأت مي توانيم نام ببريم.

m1_awkn.jpg

 

هديه شب يلدا چيست؟

براي اينكه بتوانيم معني و ريشه حال شب يلدا را بفهميم، بهتر است اين مناسبت يعني شب يلدا را بشناسيم و به رازهاي حال اين شب بزرگ بپردازيم. يلدا، انقلاب زمستاني است و پس از انقلاب، تابستان پس از شش ماه مي آيد تا شب هاي طولاني سال را نشان دهد و از زمستان سرد صحبت كند. يلدا براي او صفا، وحدت و عشق به ارمغان مي آورد و به ياد مي آورد كه با هم بودن مي تواند هر شب سرد طولاني را به چشمه اي سرسبز و پر از نشاط تبديل كند.

 

در شب يلدا عزيزان و اقوام دور هم جمع مي شوند و فرصتي است تا همه به اهميت كنار هم بودن و حافظ خواني و ايجاد فضايي عرفاني پي ببرند. علاوه بر فال كه يكي از اعمالي است كه در اين شب انجام مي شود، يلدا نشانه هاي منحصر به فرد ديگري نيز دارد، مانند وجود يك سري غذاها در وسط سفره شب يلدا (انار، هندوانه و گردو) كه به ما مي دهد. يك ميز رنگارنگ هديه شب يلدا نيز نشانه اي از همان نمادهاي ذكر شده در دل خود دارد كه به اين هديه ها ويژگي هاي خاصي مي بخشد كه مي تواند خاطره اي خاص در ذهن اعضاي خانواده باقي بماند.

 

هداياي شب يلدا چه ويژگي هايي دارد؟

به طور كلي جشن‌هاي ايران باستان داراي نشانه‌ها، نمادها و ساختارهايي هستند كه در تزيين كادو شب يلدا از همين مجموعه نشانه‌ها استفاده مي‌شود و آن هديه با لباسي خاص پوشانده مي‌شود. هداياي يلدا اغلب نشانه عشق و با هم بودن است و با اشكال زمستاني مانند دانه هاي برف تزيين مي شود. همچنين نماد هندوانه و دانه انار در هنر هنرمنداني كه از آن در كادو شب يلدا استفاده مي كنند به چشم مي خورد تا با ديدن آن ياد يلدا و وجود عظيم آن بيفتيم. هداياي شب (يلدا) بايد به گونه اي ساخته شود كه ما را به ياد گرما در سرما بياندازد، به همين دليل از رنگي مانند قرمز براي تزيين اين هدايا استفاده مي شود.

 

چرا بايد كادوي شب يلدا را تهيه كنيم؟

بهتر است بگوييم كه هديه دادن در شب سرد، ياد و خاطره ما را در دل عزيزانمان زنده نگه مي دارد و شادي آنها انرژي مضاعفي را براي ما مي افزايد. هديه شب يلدا مهم است زيرا مي تواند مستقيماً با روح ارتباط برقرار كند و مسير جذابيت را نيز طي كند. اين هديه در تمام زمستان جلوي چشمان ما و عموم مردم است و وجود ما را در كنار هم در شب هاي سرد و تاريك يادآوري مي كند.

 

مراسم شب يلدا براي عروس و داماد چگونه است؟

مرسوم است كه بعد از عروسي اولين تاريخ سال را به شكلي خاص ذخيره مي كنند زيرا خاطره خوبي از خود به جا مي گذارد. اين رسم مجموعه اي از آيين ها را به همراه دارد. مثلاً در برخي از شهرهاي ايران رسم بر اين است كه شب اول شب چله يا يلدا خانواده داماد با سيني هاي پر از انار و هندوانه و هداياي يلدا از خانواده عروس استقبال مي كنند. آنها با هم جشن مي گيرند. اما معمولا در شب اول يلدا، خانواده عروس در خانه سفره مي چينند و مادر عروس به عروس كمك مي كند تا اولين و زيباترين سفره يلدا را به دلخواه بچيند. هدايايي كه به اين مهماني آورده مي شود، هداياي شب يلدا و تنقلات شخصي مانند انار، هندوانه و گردو به همراه شكر، شمع و ديوان حافظ براي افزودن به بركت سفره مي باشد.

 پيشنهاد ما براي هديه براي عروس در شب يلدا محصولات آرايشي اصل نظير لوازم آرايش صورت، لب، چشم و ابرو مي باشد،همچنين پك هاي مراقبتي مو مثل انواع ماسك مو و حالت دهنده مو و وسايل برقي مثل سشوآر و اتو مو مي باشد.همچنين انواع عطر هاي اصل و با كيفيت در تمام محدوده هاي قيمت مي تواند شب يلدايي خاطره انگيز بسازد.

خريد آنلاين جديدترين و بهترين لوازم آرايشي و بهداشتي و عطريات از برندهاي معتبر خارجي و ايراني با بهترين قيمت و تضمين اصالت كالا، امكان بازگشت كالا تا ۷ روز، داراي نماد اعتماد الكترونيكي و نشان ملي ثبت رسانه هاي ديجيتال، خريد امن و ارسال رايگان در تخفيفات واقعي در فروشگاه اينترنتي چاپار آنلاين را در اين يلداي شگفت انگيز تجربه كنيد.

خريد لوازم برقي اصل

https://www.mixcloud.com/AkashFras5/
https://www.sbnation.com/users/AkashFras5
https://www.reverbnation.com/female283?profile_view_source=header_icon_nav
https://unsplash.com/@akashfras5
https://www.evernote.com/shard/s356/sh/04d12ae4-734e-fa0d-c544-5d868b4996c7/b1599069364f99cd3cac697b33ab1557
https://www.liveinternet.ru/stat/chaparonline.com/
https://coub.com/akashfras5

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ آذر ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۰۵:۵۶ توسط:صمن موضوع:

نمايش آگهي در وبسايت + اينستاگرام + كانال تلگرام كرج آگهي

با درج آگهي  در وبسايت كرج آگهي ديده شويد.

پربازديدترين سايت تبليغاتي در استان البرز

شما مي‌توانيد فروشگاه، محصولات و خدمات خود را در سايت كرج آگهي ثبت و از اين طريق به تعداد كثيري از مشتريان معرفي شويد. به طور حتم بهره‌مندي از تبليغات در اين سايت باعث جذب مشتري بيشتر و افزايش درآمد شما مي‌گردد.

درج آگهي در وبسايت كرج آگهي به دو صورت كاملاً رايگان و ويژه (با تعرفه اي مشخص) به‌راحتي قابل انجام است.

?? #تعرفه_آگهي ??

? #آگهي_رايگان ??

?  مشاهده جزئيات بيشتر در سايت كرج آگهي (https://karajagahi.com/)

 

?#آگهي_شبكه‌‌ _اجتماعي ??

? نمايش آگهي در وبسايت + اينستاگرام + كانال تلگرام كرج آگهي

? انتشار 2 استوري در اينستاگرام

? نمايش لينك سايت و شبكه‌اجتماعي شما

? آگهي هرگز پاك نمي‌شود.

?? هزينه آگهي: 3?000 تومان

 

? #آگهي_سه_ماهه ??

? نمايش آگهي در وبسايت + اينستاگرام + كانال تلگرام كرج آگهي

? انتشار 1 پست دائمي و 9 استوري در اينستاگرام

? نمايش لينك سايت و شبكه‌اجتماعي شما

? امكان نمايش آگهي در #صفحه_اول_گوگل

? آگهي 3 ماه نگه داشته مي‌شود.

?? هزينه آگهي: 2?0000 تومان

?? هزينه تمديد آگهي: 200000 تومان

 

?#آگهي_شش_ماهه ??

? نمايش آگهي در وبسايت + اينستاگرام + كانال تلگرام كرج آگهي

? انتشار 1 پست دائمي و 18 استوري در اينستاگرام

? نمايش لينك وبسايت و شبكه‌اجتماعي شما

? امكان نمايش آگهي در #صفحه_اول_گوگل

? آگهي ? ماه نگه داشته مي‌شود.

?? هزينه آگهي (10%تخفيف): ??0000 تومان

?? هزينه تمديد آگهي: ?00000 تومان

 

?? ثبت رايگان آگهي از طريق لينك زير????

https://karajagahi.com/ثبت-آگهي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۱۴:۲۶ توسط:صمن موضوع:

آمريكا تحريم هاي جديدي عليه ايران صادر كرد

آمريكا تحريم هاي جديدي عليه ايران صادر كرد

به گزارش اخبار اقتصادي وزارت خزانه‌ داري آمريكا از تحريم‌ هاي جديدي خبر داد كه چهار شخص و ۲ نهاد ايراني را هدف قرار مي‌دهند .
اين تحريم‌ها علاوه بر ۴ شخص و ۲ نهاد شامل يك كشتي با پرچم ليبريا هم مي‌شود.

آمريكا تحريم هاي جديدي عليه ايران صادر كرد

يوسف ابوطالبي، سعيد آقاجاني، عبدالله محرابي، محمد ابراهيم زرگر طهراني چهار فرد هستند كه به ليست تحريم‌هاي آمريكا اضافه شده‌اند.
همچنين شركت‌هاي «كيميا پارت سيوان» و «اوج پرواز ما دو نفر» نيز دو نهادي هستند كه به ليست سياه تحريم‌هاي آمريكا افزوده شده‌اند.
وزارت خزانه داري آمريكا ادعا كرده است كه افراد و نهادهاي تحريم شده‌ در توسعه صنعت پهپادي ايران نقش دارند.
نفتكش «عمان پرايد» هم كه در اين ليست قرار دارد پيشتر نيز به دليل برخي شايعات در خصوص كمك به فروش نفت ايران هدف تحريم‌هاي آمريكا قرار گرفته بود./هاريكا خبر

منبع : 

Edu/Gov
https://setiathome.berkeley.edu/show_user.php?userid=11093524
https://torgi.gov.ru/forum/user/profile/1580930.page
https://independent.academia.edu/BirdieCouch40?from_navbar=true
http://ufotech.com.vn/members/brittamabe2.992850/
http://www.edu.fudanedu.uk/user/brittamabe2/
https://bbs.pku.edu.cn/v2/jump-to.php?url=https://harikakhabar.ir/
http://fudanedu.uk/user/brittamabe2/
http://www.geati.ifc-camboriu.edu.br/wiki/index.php/Usu%C3%A1rio:BrittaMabe2
https://lib02.uwec.edu/ClarkWiki/index.php?title=User:BrittaMabe2
https://git.sicom.gov.co/BrittaMabe2

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ آذر ۱۴۰۰ساعت: ۰۳:۰۷:۴۹ توسط:صمن موضوع:

معرفي محصول ايوولي

معرفي محصول ايوولي

-12-03

فروشگاه سرمارسان

معرفي محصول كولر گازي ايوولي 

 

معرفي محصول ايوولي با نام انگليسي (EVVOLI) يكي از توليد كننده هاي لوازم خانگي كه يك شركت مولتي وعظيم مي باشد كه بدون شك يكي از توان مند ترين برند ها با قيت مطلوب lي باشد است كه اقدام به عرضه ي محصولات كولر گازي با گريد مصرف انرژي  A به صورت  سرمايشي و گرمايشي خود در بازار مي كند.

برند كولر گازي ايوولي هم جزو توليد كنندگاني است كه در كشور چين اقدام به توليد محصولات خود مي كند. شركت ايوولي در چين قرار دارد و تحت ليسانس ايتاليا مي باشد . شايد كم تر اسم اين برند به گوش خورده باشد  ولي با نظر سنجي هاي انجام شده بين مصرف كنندگان از محبوبيت بلاي برخور دار است .

كيفيت در اين محصول با توجه با قيمت هاي ارائه دهنده مثال زدني نيست درتوليد كولر گازي  با دو ۸ پنل وارد بازار جهاني شد كه در قسمت اسيا دو پنل به نام ايوولي گلدن و ايوولي تاينان عرضه شد كه با استقبال و تقضاي قبال توجه ي رو به شد

در قسمت جنوبي كشور اكثرا برند گري استفاده ميشد به دليل كيفت ساخت بالا و كاكرد در رطوبت بالا كه با عرضه ايوولي در بازار به خوبي جايگزين برند گري شد كه با خنك ككندگي بي نظير و قدرت بالاي حذف رطوبت هوا توانست محبوبيت خود را كسب بكند

با يك مقايسه ساده در ظرفيت هاي مختلف  كولر گازي  متوجه اختلاف توان كولر گازي هاي ايوولي با ديگر برند ها خواهيد شد .

كولر گازي هاي ديواري ايوولي در ظرفيت هاي مختلفي توليد مي شود. براي مثال مي توان به

كولر گازي ايوولي ۱۲۰۰۰  گلدن و تايتان ايوولي

كولر گازي ايوولي ۱۸۰۰۰  گلدن و تايتان ايوولي،

كولر گازي ايوولي ۲۴۰۰۰ گلدن و تايتان ايوولي

كولر گازي ايوولي ۳۰۰۰۰ گلدن

كولر گازي ۳۶۰۰۰ ايوولي گلدن

كولر گازي هاي داكت اسپيلت

كولر گازي داكت اينورتر T1 18000 و  حاره اي  T3 18000

كولر گازي داكت  اينورتر T1 24000 و  حاره اي  T3 24000

كولر گازي داكتاينورتر T1 30000 و  حاره اي  T3 30000

كولر گازي داكت اينورتر T1 48000 و  حاره اي  T3 48000

كولر گازي داكت اينورتر T1 60000 و  حاره اي  T3 60000

اشاره نمود .

محل ساخت كولر گازي ايوولي

محل ساخت محصولات ايوولي استان گوانگدونگ چين مي باشد. نوع توان مورد استفاده در آن ها از نوع AC و همان ولتاژ برق شهر مي باشد. مي توان در كنار كاربرد هاي سرمايشي در گرمايش خانه و يا هر كاربرد تهويه اي ديگري هم از آن ها بسته به مدل محصول استفاده نمود. البته به دليل اين كه محصولات جنرال مكس هم ساخت چين مي باشند، عده اي به دنبال اين هستند تا بدانند كه آيا كيفيت مناسبي دارد يا خير.

s2_ucvg.jpg

كولر گازي ايوولي ديواري داراي دو پنل كه به گلدن و تايتان تقسيم ميشود .

كولر گازي ايوولي يكي از توليد كنندگان مورد اعتماد در زمينه ساخت انواع كولرگازي وهمچينين توليد كننده انواع لوازم خانگي  است كه در حقيقت يك شركت مولتي هست مانند ال جي و يا سامسونگ كولر گازي ايوولي به دليل كيفيت ساخت بالا و امكانتي همچون اكولايزر و فيلتر ويتامين ٍ و رطوبت و گرد و غبار گير مي باشد

كولر گازي ايوولي كه هر امكاناتي كه براي رفاه و لذت بردن از يك هوا و دما مطلوب داريد را براي شما به ارمغان مي آورد .

كولر گازي ايوولي با دو پنل كه براي شرايط اب و هوايي مختلف است وراد بازار جهاني شد . مدل ايوولي تايتان براي مناطق حاره اي طراحي شده و مدل ايوولي گلدن براي مناطق معتدل طراحي شده است .

چراغ نشانگر ريموت كنترل كه به صورت مخفي روي پنل قرار گرفته است  و حالت خواب (SLEEP) و پرتاب باد چهار جهته كه يكي پركاربرد ترين گزينه هاي  كولر خوب مي باشد  و چرخش جريان هوا گرفته تا تايمر و دكمه تنظيمات همگي بر اساس درخواست و نياز كاربران مي باشد

كه با فعال كردن هر كدام از اين گزينه ها، چراغ مخصوص آن روشن مي شود. كولر گازي ايوولي مناسب براي آب و هواي گرم و شرجيو يا حاره مي باشد  ،

با توجه به سرد و گرم بودن كولر گازي مي توان از آن در زمستان و فصل هاي سرد سال به عنوان يك بخاري ايده آل و مقرون به صرفه مورد استفاده قرار داد به علاوه با حالت سرمايشي و پرتاب هوا در جهات مختلف، مناسب ترين گزينه براي گرماي تابستان است.

فروشگاه سرمارسان تضمين بهترين كيفيت با بهترين خدمات براي حال رفاه صرف كنندگان عزيز ميكند .

فيلم معرفي و نمايش تكنولوژي كولر گازي هاي ايوولي

كولر گازي ايوولي  داراي عملكرد سرمايشي و گرمايشي است. اين شركت از گاز هاي R22 و R410 در كولر گازي هاي خود استفاده مي كند.

گاز R410 مصرف انرژي پايين تري دارد كه در ادمه به توضيح كامل آن مي پردازيم  و البته كولر گازي هايي كه از اين گاز استفاده مي كنند كمي گران قيمت تر هستند.

كولر گازي جنرال گلد كه جزو رده ي كم مصرف انرژي محسوب ميشود در گريد A قرار ميگرد ،

اسپليت جنرال گلد با توانمندي بالا و كيفيت سخت مطلوب جز بهترني دسته هاي كولر گازي از قبيل مصرف انرژي پايين ، توان بالا ، كيفيت ساخت مطلوب كه باعث ارائه خدمات بهتري به مصرف كنندگان مي شود .

فروشگاه سرمارسان كيفيت و بهترين قيمت ها را براي مشتريان عزيز در نظر گرفته است .

بيشتر بخوانيد https://evvoli.com/

گارانتي كولر گازي ايوولي

كولرهاي گازي ايوولي گلدن و تايتان وداكت اسپيلت ها  داراي ۵ سال ضمانت تعويض كمپرسور بي قيد و شرط  و ۱۸ ماه ضمانت ساير قطعات توسط شركت پيشگام سرويس  مي باشند.

نصب رايگان بوده و گارانتي كولرهاي گازي ايوولي گلدن و تايتان وداكت اسپيلت ها   فقط توسط خدمات مجاز پيشگام سرويس  انجام مي پذيرد. بديهي است تعيين دقيق زمان نصب بر اساس نوبت و صرفا˝ توسط سرويس كاران مجاز  پيشگام سرويس  تعيين مي گردد.

شركت پيشگام ستاره آردين   با نام تجاري (پيشگام سرويس )  كه  معتبرترين شركت هاي گارانتي در لوازم خانگي و كولر گازي مي باشد .

شماره ثبت ۴۸۴۶۸۱

پس از تحويل كولر گازي خريداري شده، به هيچ عنوان به بسته بندي آكبند دستگاه دست نزنيد. در واقع اولين اقدام شما بايد تماس با مركز خدمات مجاز نصب شركت ، توسط شماره تلفن هاي درج شده روي كارت گارانتي يا كارتن كولر، براي هماهنگي ارسال نصاب جهت انجام عمليات نصب، بهره برداري و گارانتي دستگاه باشد .

براي پاسخگويي هرچه بهتر به شما همراهان گرامي فروشگاه آنلاين سرمارسان با شماره تماس درج شده كارشناس مربوطه بر روي سايت، تماس حاصل فرماييد.

بيشتر بخوانيد 

https://www.mixcloud.com/RuthBall2/
https://www.sbnation.com/users/RuthBall2
https://www.reverbnation.com/artist/female859
https://loop.frontiersin.org/people/1574498/bio
https://unsplash.com/@ruthball2/stats
https://www.evernote.com/shard/s585/sh/3daf020a-a8c6-da8b-0910-ac6598b76f08/45dfb5554c1dd4c70b2979cdabfd065f
https://www.liveinternet.ru/stat/sarmaresan.com/
https://coub.com/ruthball2

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ آذر ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۲۶:۲۲ توسط:صمن موضوع:

با خريد لوازم خانگي جديد خود چه انتظاري داريد؟

با خريد لوازم خانگي جديد خود چه انتظاري داريد؟

آيا فقط از فروشگاه لوازم خانگي   كالا پايا  مورد علاقه خود خريد محلي انجام داده ايد؟ آيا نمي‌دانيد از دستگاه جديد خود چه انتظاري داريد، خواه يخچال، ظرفشويي، ماشين ظرفشويي يا خشك‌كن جديد؟ ما به رفع معماي آنچه كه بايد انتظار داشته باشيم، از جمله آماده شدن براي تحويل و بكر نگه داشتن آخرين سرمايه گذاري لوازم خانگي شما كمك خواهيم كرد.

براي تحويل آماده شويد

 

دستگاه كاملاً جديد شما بالاخره در راه است! مطمئن شويد كه با پاك كردن تمام راهروها و درهايي كه به آشپزخانه يا اتاق لباس‌شويي منتهي مي‌شوند (بسته به دستگاهتان) براي تحويل خود آماده شده و هرگونه خطر اصابت را جابه‌جا كنيد. سپس بعد از اينكه فضاي شما خالي شد، تمام راهروها و درها را با اندازه هاي دستگاه خود اندازه بگيريد تا مطمئن شويد كه فضاي لازم براي مانور دادن در گوشه هاي تنگ را داريد.

 

هنگامي كه اندازه‌گيري‌ها را انجام داديد، فهرستي از همه چيزهايي كه براي نصب نياز داريد تهيه كنيد، خواه يك پريز 3 شاخه، يك خط آب براي يخچال يا يك خط گاز براي يك دستگاه پخت و پز.

 

 

آيا به آماده شدن براي نصب دستگاه خود فكر مي كنيد يا در مورد ويژگي هاي كاملاً جديدي كه قبلاً هرگز امتحان نكرده ايد فكر مي كنيد؟ هنگام نصب يك دستگاه توكار بايد به چه نكاتي توجه كنيد؟ اگر در حال نصب لوازم خانگي  كالا پايا https://kalapaya.com/  جديد خود هستيد، چگونه مي دانيد كه كدام قطعات به چه چيزي متصل مي شوند؟ و پس از نصب، دقيقاً چگونه مي‌توانيد محدوده يا اجاق خود را به چيزي سرخ كنيد؟

 

اينجاست كه دفترچه راهنماي كاربر وارد مي‌شود. هر دفترچه راهنما بايد نحوه فعال كردن ايمن هر ويژگي را در دستگاه جديدتان توضيح دهد و كار روزمره شما را كمي آسان‌تر كند. اما اگر به دلايلي كتابچه راهنماي شما گم شده است، يا آن را گم كرده ايد (مي دانيم كه فقط يك ثانيه آن را كنار گذاشته ايد!)، حتماً صفحه محصول ما را براي نسخه قابل دانلود بررسي كنيد.

خريد يك دستگاه كاملاً جديد يك سرمايه گذاري است—بنابراين در اينجا چند نكته در مورد آنچه كه براي بكر نگه داشتن يخچال، فر يا جفت لباسشويي خود نياز داريد آورده شده است!

نكات فر

 

چه اجاق ديواري توكار داشته باشيد و چه اجاق گاز كشويي، تعمير و نگهداري اجاق گاز مي تواند زمان بر باشد. اما با استفاده از آستر فر، مي توانيد ميزان رسوب را مستقيماً روي ديواره هاي فر كاهش دهيد. وقتي زمان تميز كردن فر فرا رسيد، مي توانيد آستر را برداريد، سپس اجاق را با پاك كننده انتخابي خود به پايين بماليد. ويولا! فر شما دوباره شيك و براق است!

 

نكته ديگر براي منطقه پخت و پز شما يك محافظ شكاف است: اگر محدوده شما كاملاً با ميزهاي كانتر شما همسطح نيست، يك گارد شكاف از ريزش غذا از ميان شكاف ها جلوگيري مي كند.

نكات يخچال

 

آيا مي دانستيد كه مي توانيد از آستر در قفسه هاي يخچال خود نيز استفاده كنيد؟ با يك قفسه قابل جابجايي تميز كردن چكه ها و ريختن مواد غذايي خود را آسان تر كنيد و ظاهر كاملاً جديد قفسه هاي خود را گسترش دهيد.

 

يكي ديگر از نكات تنظيم يخچال، به خصوص اگر از اينكه همه نوشيدني هاي خود را از جايي كه قرار داده ايد جابجا مي كنند خسته شده ايد، اين است كه يخچال خود را با يك جا نوشيدني مرتب كنيد تا همه نوشابه هاي شما در يك مكان خنك بمانند.

نكات شستشوي لباس

 

با وسايل خشكشويي، به راحتي مي توان فكر كرد كه نيازي به تعمير و نگهداري نداريد. اما چند كار وجود دارد كه مي توانيد انجام دهيد تا ماشين لباسشويي و خشك كن جديد خود را در حالت نوك نگه داريد.

 

براي ماشين لباسشويي خود، مي توانيد با باز گذاشتن درب بعد از هر شستشو از بوي كپك جلوگيري كنيد. مطمئن شويد كه گربه كنجكاو يا كودك نوپا در حال كوهنوردي شما نمي تواند به بالاي ماشين لباسشويي برسد!

 

تعمير و نگهداري خشك كن بسيار ساده است: فقط به خاطر داشته باشيد كه پرزگير خود را به طور مرتب تميز كنيد تا از هرگونه خطر آتش سوزي جلوگيري كنيد و اطمينان حاصل كنيد كه لباس هاي شما در اولين بار خشك مي شوند. فراموش نكنيد كه پرزهايي را كه روي سطح ماشين لباسشويي يا خشك كن شما مي افتد پاك كنيد تا آلرژي زاهاي خانه شما كاهش يابد.

فروشگاه كالاپايا بزرگ‌ترين فروشگاه اينترنتي كشور در حوزه لوازم خانگي و آشپزخانه ميباشد.، با گستره‌اي از كالا هاي متنوع براي تمام اقشار جامعه و هر رده‌ي سني، براي كاربران خود «تجربه‌ي لذت‌بخش يك خريد اينترنتي» را تداعي مي‌كند. «ارسال به موقع »، «تضمين بهترين قيمت» و «ضمانت اصل بودن كالا» سه اصل اوليه است كه كالاپايا تلاش دارد تا به آن پايبند باشد و با رعايت اين سه اصل، هرسال، حوزه‌هاي تازه‌اي را در فروش كالا و خدمات، به دايره‌ي فعاليت خود افزوده است


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ آذر ۱۴۰۰ساعت: ۰۲:۰۳:۲۳ توسط:صمن موضوع:

خريد مودم هاي تي پي لينك

 

در حال حاضر شركت هاي بسياري با برند هاي مختلف به توليد و عرضه مودم مي پردازند. اما مطمئنا در هنگام خريد، برند هاي نام آشنا اولويت بيشتري دارند. تي پي لينك جز كمپاني هاي شناخته شده در ايران است، كه مودم هاي آن به دليل كاربردي بودن و قيمت مناسبي كه دارند، بسيار پر فروش هستند. سه مودم تي پي لينك MR100، MR6400 و MR200 طراحي مشابهي داشته و تقريبا هم رده هستند. اين سه مودم روميزي جز مودم هاي نسل چهارم محسوب مي شوند و قابليت حمل و انتقال آنها به محيط هاي مختلف، محبوبيت اين مودم ها را در ميان مردم افزايش داده است.  در ادامه همراه ما باشيد، تا به بررسي و مقايسه مودم ‌هاي تي پي لينك MR100 و MR6400 و MR200 بپردازيم و مزيت هاي هر كدام از آنها را با يكديگر مقايسه كنيم.

 

خريد مودم هاي تي پي لينك

خريد مودم با كيفيت براي كساني كه از سرويس‌هاي خانگي ADSL استفاده مي‌كنند از نان شب هم واجب‌تر است، چون مودم خوب كمك مي‌كند تجربه‌ي بهترين در استفاده با اينترنت واي فاي داشته باشيد. تي پي لينك (Tp-Link) از شركت‌هاي معروفي است كه در زمينه ارتباطات از جمله توليد مودم روترهاي باكيفيت فعاليت دارد. در اين اينجا مي‌خواهيم بگوييم خريد مودم تي پي لينك TP link مي‌تواند به سادگي آب خوردن باشد، هنگامي كه آن را از نمايندگي مودم tp link با قيمت خوب و ارزاني تهيه كنيد. در ادامه همراه راف نت باشيد تا ليست قيمت خريد فروش مودم روتر وايرلس تي پي لينك و ديگر مدل‌هاي اين شركت را بدانيد. مودم تي پي لينك از جمله شناخته شده‌ترين و محبوب‌ترين مودم‌هاي بازار ايران است. شركت تي پي لينك در بسياري از كشورهاي جهان نمايندگي توليد و پخش محصولات شبكه برپا كرده است. در صورتي كه به دنبال خريد مودم روتر با كيفيت هستيد، راف نت به شما خريد مودم tp-link را پيشنهاد مي‌كند.

 

 

معرفي مودم تي پي لينك MR6400

 

براي مقايسه مودم هاي تي پي لينك، در ابتدا به معرفي مودم MR6400 مي پردازيم. اين مودم را مي توان به صورت بي سيم و سيم دار استفاده كرد و چراغ هاي ال اي دي كه بر روي آن قرار دارد، براي نشان دادن وضعيت اتصال يا روشن و خاموش بودن مودم است. اين مودم كه دو آنتن دارد، داراي حداكثر سرعت دانلود 150 مگابايت بر ثانيه و سرعت آپلود 50 مگابايت بر ثانيه است. مودم تي پي لينك MR6400 از نظر قيمت با مودم تي پي لينك MR100 در يك رده است، اما كمي از آن قوي تر است. شرايط راه اندازي مودم ‌هاي تي پي لينك MR100 و MR6400 و MR200 با يك ديگر مشابه است و هر سه آنها از يك ورودي براي سيم كارت استفاده مي كنند و از شبكه موبايل برخوردار هستند.

مودم MR6400 داراي يك آداپتور 12 ولتي برق شهري است، اما بر خلاف مودم MR200 تنها داراي يك باند فركانسي 2.4 گيگاهرتزي است. تعداد كاربران فعالي كه به طور همزمان مي توانند از اين مودم استفاده كنند، 32 نفر هستند، اما اين تعداد در مودم MR200 دو برابر است. البته با اين حال مودم تي پي لينك MR6400 از يك مودم ADSL بهتر بوده و در رده بالاتري است.

 

 

بررسي مودم تي پي لينك MR100

 

در مقايسه مودم هاي تي پي لينك، مودم MR100 را مي توان يكي از محصولات با كيفيت اين كمپاني دانست. اين مودم داراي دو آنتن داخلي با قدرت فركانسي 2.4 گيگاهرتزي است، تا بدون نياز به اتصال سيم، به نياز هاي كاربرانش پاسخ بدهد. حداكثر سرعت دانلود مودم تي پي لينك MR100، 150 مگابايت است و داراي دو آنتن خارجي براي اتصال به آنتن BTC است.

مودم 4G تي پي لينك MR100 براي اتصال كابل شبكه، دو پورت دارد. اين مودم داراي يك آداپتور 9 ولتي است و براي استفاده از آن تنها كافيست تا يك سيم كارت 4G در داخل آن بگذاريد. مودم MR100 كه جز مودم هاي ميان رده به حساب مي آيد، ورژن ساده مودم تي پي لينك MR6400 است. اين مودم داراي قابليت سرويس دهي همزمان به 32 كاربر است.

مودم MR100 در مقايسه با مودم‌هاي MR6400 و MR200، ضعيف تر بوده و سرعت شبكه پايين تري دارد. علاوه بر اين تعداد پورت هاي آن به نسبت دو نمونه ديگر كمتر است.

 

معرفي مودم MR200 و مقايسه آن با مودم هاي MR100 و MR6400

مودم دو آنتن تي پي لينك

يكي از مودم هاي پر طرفدار در بازار ايران كه در چند سال اخير بسيار مورد توجه كاربران قرار گرفته است، مودم 4G تي پي لينك MR200 است. اين مودم كه جز مودم هاي گران قيمت بازار محسوب مي شود، داراي دو باند فركانسي 2.4 و 5 گيگاهرتزي است. تفاوت قدرت فركانسي باند ها اين امكان را به به كاربران مي دهد، كه انتخاب كنند به كدام يك از باند ها متصل شوند. باند 2.4 گيگاهرتزي به دليل طول موج بلندي كه دارد، براي استفاده در مسافت هاي طولاني مناسب است، اما پهناي باند و سرعت آن به نسبت فركانس ? گيگاهرتزي كمتر است. اين در حاليست كه باند 5 گيگاهرتزي براي مسافت هاي كوتاه كاربرد بيشتري دارد و سرعت و پهناي باند آن نيز بالاتر است. سرعت اين مودم در باند 2.4 گيگاهرتزي، 300 مگابايت بر ثانيه و در باند فركانسي 5 گيگاهرتزي، 433 مگابايت بر ثانيه است.

دو آنتن خارجي اين مودم، سيگنال هايي كه از سمت دو سيم كارت دريافت مي شود را تقويت كرده و باعث افزايش سرعت و قوي تر شدن آنتن دهي مي شوند. دو آنتن داخلي مودم تي پي لينك MR200 مي توانند همزمان پاسخگوي 64 كاربري باشند، كه نيازمند دسترسي به اينترنت 4G هستند. بر روي بدنه اين مودم علاوه بر چراغ هاي ال اي دي، دكمه هاي خاموش و روشن، WPS و ريستارت تعبيه شده است. مودم MR200 داراي 4 پورت اترنت است و با يك آداپتور 12 ولتي به برق شهري متصل مي شود.

يكي از نقاط ضعف مودم MR200 را مي توان عدم امكان تغيير باند هاي فركانسي به صورت اتوماتيك دانست. اين مودم براي كاربران خانگي و كسب و كار هاي كوچك توصيه مي شود.

 

سخن پاياني

 

مودم هاي MR100 و MR6400 از نظر قيمت با يكديگر تفاوتي ندارند، اما مودم تي پي لينك MR100 از مودم MR6400 ضعيف تر است و براي مصارف خانگي گزينه بهتري است. قيمت مودم MR200 كمي از دو مدل ديگر بيشتر است، اما قدرت و سرعت اينترنت آن نيز بالاتر است. اگر به دنبال يك مودم روميزي ساده هستيد، كه براي مصارف شخصي مناسب باشد، مودم MR100 پيشنهاد مي شود.

البته در صورتي كه به تعداد درگاه هاي ارتباطي اهميت مي دهيد، مودم MR6400 گزينه مناسب تري است. مودم تي پي لينك MR200 نيز به دليل واي فاي دو بانده و قدرت بالايي كه دارد، براي كسب و كار هاي كوچك كاربرد بيشتري دارد.

 

در اين مقاله به مقايسه مودم ‌هاي تي پي لينك MR100 و MR6400 و MR200 پرداختيم و نقاط ضعف و قوت هر يك را به نسبت دو مدل ديگر بيان كرديم. در نهايت نمي توان به طور قطعي مشخص كرد، كه كدام يك از اين مودم ها براي شما كاربردي تر و مناسب تر است. با مطالعه دقيق و بررسي مزيت هاي هر كدام از آنها، مودمي كه براي شما كاربرد بيشتري دارد، را انتخاب كنيد.

 

منبع: دانشگاه utoronto


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ آذر ۱۴۰۰ساعت: ۰۳:۳۲:۱۸ توسط:صمن موضوع:

با خريد لوازم خانگي جديد خود چه انتظاري داريد؟

با خريد لوازم خانگي جديد خود چه انتظاري داريد؟

آيا فقط از فروشگاه لوازم خانگي   كالا پايا  مورد علاقه خود خريد محلي انجام داده ايد؟ آيا نمي‌دانيد از دستگاه جديد خود چه انتظاري داريد، خواه يخچال، ظرفشويي، ماشين ظرفشويي يا خشك‌كن جديد؟ ما به رفع معماي آنچه كه بايد انتظار داشته باشيم، از جمله آماده شدن براي تحويل و بكر نگه داشتن آخرين سرمايه گذاري لوازم خانگي شما كمك خواهيم كرد.

براي تحويل آماده شويد

 

دستگاه كاملاً جديد شما بالاخره در راه است! مطمئن شويد كه با پاك كردن تمام راهروها و درهايي كه به آشپزخانه يا اتاق لباس‌شويي منتهي مي‌شوند (بسته به دستگاهتان) براي تحويل خود آماده شده و هرگونه خطر اصابت را جابه‌جا كنيد. سپس بعد از اينكه فضاي شما خالي شد، تمام راهروها و درها را با اندازه هاي دستگاه خود اندازه بگيريد تا مطمئن شويد كه فضاي لازم براي مانور دادن در گوشه هاي تنگ را داريد.

 

هنگامي كه اندازه‌گيري‌ها را انجام داديد، فهرستي از همه چيزهايي كه براي نصب نياز داريد تهيه كنيد، خواه يك پريز 3 شاخه، يك خط آب براي يخچال يا يك خط گاز براي يك دستگاه پخت و پز.

 

 

آيا به آماده شدن براي نصب دستگاه خود فكر مي كنيد يا در مورد ويژگي هاي كاملاً جديدي كه قبلاً هرگز امتحان نكرده ايد فكر مي كنيد؟ هنگام نصب يك دستگاه توكار بايد به چه نكاتي توجه كنيد؟ اگر در حال نصب لوازم خانگي  كالا پايا https://kalapaya.com/  جديد خود هستيد، چگونه مي دانيد كه كدام قطعات به چه چيزي متصل مي شوند؟ و پس از نصب، دقيقاً چگونه مي‌توانيد محدوده يا اجاق خود را به چيزي سرخ كنيد؟

 

اينجاست كه دفترچه راهنماي كاربر وارد مي‌شود. هر دفترچه راهنما بايد نحوه فعال كردن ايمن هر ويژگي را در دستگاه جديدتان توضيح دهد و كار روزمره شما را كمي آسان‌تر كند. اما اگر به دلايلي كتابچه راهنماي شما گم شده است، يا آن را گم كرده ايد (مي دانيم كه فقط يك ثانيه آن را كنار گذاشته ايد!)، حتماً صفحه محصول ما را براي نسخه قابل دانلود بررسي كنيد.

خريد يك دستگاه كاملاً جديد يك سرمايه گذاري است—بنابراين در اينجا چند نكته در مورد آنچه كه براي بكر نگه داشتن يخچال، فر يا جفت لباسشويي خود نياز داريد آورده شده است!

نكات فر

 

چه اجاق ديواري توكار داشته باشيد و چه اجاق گاز كشويي، تعمير و نگهداري اجاق گاز مي تواند زمان بر باشد. اما با استفاده از آستر فر، مي توانيد ميزان رسوب را مستقيماً روي ديواره هاي فر كاهش دهيد. وقتي زمان تميز كردن فر فرا رسيد، مي توانيد آستر را برداريد، سپس اجاق را با پاك كننده انتخابي خود به پايين بماليد. ويولا! فر شما دوباره شيك و براق است!

 

نكته ديگر براي منطقه پخت و پز شما يك محافظ شكاف است: اگر محدوده شما كاملاً با ميزهاي كانتر شما همسطح نيست، يك گارد شكاف از ريزش غذا از ميان شكاف ها جلوگيري مي كند.

نكات يخچال

 

آيا مي دانستيد كه مي توانيد از آستر در قفسه هاي يخچال خود نيز استفاده كنيد؟ با يك قفسه قابل جابجايي تميز كردن چكه ها و ريختن مواد غذايي خود را آسان تر كنيد و ظاهر كاملاً جديد قفسه هاي خود را گسترش دهيد.

 

يكي ديگر از نكات تنظيم يخچال، به خصوص اگر از اينكه همه نوشيدني هاي خود را از جايي كه قرار داده ايد جابجا مي كنند خسته شده ايد، اين است كه يخچال خود را با يك جا نوشيدني مرتب كنيد تا همه نوشابه هاي شما در يك مكان خنك بمانند.

نكات شستشوي لباس

 

با وسايل خشكشويي، به راحتي مي توان فكر كرد كه نيازي به تعمير و نگهداري نداريد. اما چند كار وجود دارد كه مي توانيد انجام دهيد تا ماشين لباسشويي و خشك كن جديد خود را در حالت نوك نگه داريد.

 

براي ماشين لباسشويي خود، مي توانيد با باز گذاشتن درب بعد از هر شستشو از بوي كپك جلوگيري كنيد. مطمئن شويد كه گربه كنجكاو يا كودك نوپا در حال كوهنوردي شما نمي تواند به بالاي ماشين لباسشويي برسد!

 

تعمير و نگهداري خشك كن بسيار ساده است: فقط به خاطر داشته باشيد كه پرزگير خود را به طور مرتب تميز كنيد تا از هرگونه خطر آتش سوزي جلوگيري كنيد و اطمينان حاصل كنيد كه لباس هاي شما در اولين بار خشك مي شوند. فراموش نكنيد كه پرزهايي را كه روي سطح ماشين لباسشويي يا خشك كن شما مي افتد پاك كنيد تا آلرژي زاهاي خانه شما كاهش يابد.

فروشگاه كالاپايا بزرگ‌ترين فروشگاه اينترنتي كشور در حوزه لوازم خانگي و آشپزخانه ميباشد.، با گستره‌اي از كالا هاي متنوع براي تمام اقشار جامعه و هر رده‌ي سني، براي كاربران خود «تجربه‌ي لذت‌بخش يك خريد اينترنتي» را تداعي مي‌كند. «ارسال به موقع »، «تضمين بهترين قيمت» و «ضمانت اصل بودن كالا» سه اصل اوليه است كه كالاپايا تلاش دارد تا به آن پايبند باشد و با رعايت اين سه اصل، هرسال، حوزه‌هاي تازه‌اي را در فروش كالا و خدمات، به دايره‌ي فعاليت خود افزوده است


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ آذر ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۵۳:۲۴ توسط:صمن موضوع:

گروه وكلاي پايتخت

گروه وكلاي پايتخت

شما هر لحظه ميتوانيد با گرفتن شماره وكيل ديوان عدالت اداري (????????) با گروهي از وكلاي زبده و مجرب كه داراي تخصص و تجربه در ديوان عدالت اداري هستند صحبت كنيد.وكيل متخصص ديوان عدالت اداري در گروه وكلاي پايتخت اماده ارائه خدمات تخصصي و مشاوره با بهترين وكيل ديوان عدالت اداري است

z12_bz1d.png

با گرفتن شماره وكيل ديوان عدالت اداري (????????) در راستاي طرح دعواي مربوط به هر گونه از تخلفات و ظلمهاي وارده از دستگاه هاي اداري و حكومتي به شما با وكلاي با تجربه مشورت كنيد.

در ادامه شما را با برخي از قوانين عدالت اداري، صلاحيت و حدود اختيارات ديوان آشنا ميكنيم، در صورتي كه در هر قسمت خواستار توضيح بيشتر و مفصلتر بوديد ميتوانيد با شماره وكيل ديوان عدالت اداري (????????) تماس حاصل فرماييد:

?- رسيدگي به شكايات و تظلمات و اعتراضات اشخاص حقيقي و حقوقي از :

آ : تصميمات و اقدامات واحد هاي دولتي اعم از وزارتخانه ها و سازمانها و موسسات و شركتهاي دولتي و شهرداريها و سازمان تامين اجتماعي و تشكيلات و نهاد هاي انقلابي و موسسات وابسته به آنها

ب : تصميمات و اقدامات مأموران واحدهاي مذكور در بند «آ» در امور راجع به وظايف آنها.

در صورتي كه از سمت هركدام از مزبورين نامبرده در “?” ظلمي به شما وارد گرديد و خاستار طرح دعوا و شكايت ميباشيد ميتوانيد با شماره وكيل ديوان عدالت اداري (????????) تماس حاصل فرماييد.

 

?- رسيدگي به اعتراضات و شكايات از آراء و تصميمات قطعي هيأتهاي رسيدگي به تخلفات اداري و كميسيون‌هايي مانند كميسيون‌هاي مالياتي، هيأت حل اختلاف كارگر و كارفرما، كميسيون موضوع ماده (???) قانون شهرداري‌ها منحصراً از حيث نقض قوانين و مقررات يا مخالفت با آنها. جهت دريافت راهنمايي و اطلاعات بيشتر شماره وكيل ديوان عدالت اداري(????????) تماس حاصل فرماييد

?- رسيدگي به شكايات قضات و مشمولان قانون مديريت خدمات كشوري و ساير مستخدمان واحدها و مؤسسات مذكور در بند (?) و مستخدمان مؤسساتي كه شمول اين قانون نسبت به آنها محتاج ذكر نام است اعم از لشكري و كشوري از حيث تضييع حقوق استخدامي .جهت دريافت اطلاعات بيشتر درمورد اين بند با شماره وكيل ديوان عدالت اداري(????????)تماس بگيريد

تبصره ?- تعيين ميزان خسارات وارده از ناحيه مؤسسات و اشخاص مذكور در بندهاي (?) و (?) اين ماده پس از صدور رأي در ديوان بر وقوع تخلف با دادگاه عمومي است.

تبصره ?- تصميمات و آراء كليه دادگاه ها و مراجع قضايي اعم از عمومي و نيروهاي مسلح قابل شكايت در ديوان عدالت اداري نميباشد

از زمان تصويب اين قانون مهلت تقديم دادخواست، راجع به موارد موضوع بند (?) ماده (??)، براي اشخاص داخل كشور سه ماه و براي افراد مقيم خارج از كشور، شش ماه از تاريخ ابلاغ رأي يا تصميم قطعي مرجع مربوط مطابق قانون آيين دادرسي دادگاه‌هاي عمومي و انقلاب است.

در مواردي كه به موجب قانون سابق، اشخاصي قبلاً حق شكايت در مهلت بيشتري داشته اند، مهلت مذكور، ملاك محاسبه است. مطابق قانون آيين دادرسي داد گاههاي عمومي و انقلاب در امور مدني است.

 

در پايان لازم به ذكر است در صورتي كه در هر كدام از موارد طرح شكايت در خصوص ديوان عدالت اداري نياز به مشاوره با وكيلان خبره و باتجربه در اين زمينه داشتيد ميتوانيد با شماره وكيل ديوان عدالت اداري (????????) تماس حاصل فرماييد.روه وكلاي پايتخت، با دارا بودن چندين وكيل مجرب در زمينه ديوان عد، كميسيون ماده 100 و دهها مسائل حقوقي و كيفري و اداره كار مي توانند پرونده هاي شما را در كمترين زمان و با كمترين هزينه به سر انجام برسانند و شما موكلان عزيز را از تمامي مراحل پرونده آگاه مي سازند.

021-77221947

گروه وكلاي پايتخت متخصص در وكيل ديوان عدالت اداري در ادرس : تهران،ميدان رسالت، خيابان فرجام،بعد از خيابان حيدرخاني، پلاك 578، طبقه دوم اماده ارائه خدمات به عنوان وكيل ديوان و وكيل ديوان عدالت ميباشد

 

منبع:

https://vakil-divan.ir/%d8%b4%d9%85%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d9%88%da%a9%db%8c%d9%84-%d8%af%db%8c%d9%88%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%af%d8%a7%d9%84%d8%aa-%d8%a7%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ آذر ۱۴۰۰ساعت: ۰۶:۵۵:۳۷ توسط:صمن موضوع:

3 چيزي كه مي تواند باتري ماشين شما را خالي كند

3 چيزي كه مي تواند باتري ماشين شما را خالي كند

 

كم شدن انرژي در دستگاه ها چگونه است ؟

بسياري از چيزها مي توانند احساس خستگي را در شما ايجاد كنند، مانند رژيم غذايي نامتعادل، يك روز طولاني در محل كار، يا حتي گذراندن زمان زياد با ديگران. و اگرچه باتري ماشين شما احتمالاً در ساعات خاموشي خود به بسياري از اجتماعات اجتماعي نمي رود، هنوز چيزهاي زيادي وجود دارد كه ممكن است باعث شود به همان اندازه تخليه شود.

چه چيزي باتري ماشين را خالي مي كند؟

 

باتري خوابيده ماشين مي تواند آزار دهنده باشد، اما مي توان از آن نيز جلوگيري كرد. براي كمك به جلوگيري از خراب شدن باتري، ابتدا بايد بدانيد كه علت آن چيست. بنابراين، كابل‌هاي اتصال را كنار بگذاريد و اين 3 مورد را كه كارشناسان تليسان ميگويند را بررسي كنيد كه مي‌تواند توضيح دهد كه چرا باتري ماشين شما همچنان از بين مي‌رود.

1- چراغ جلوي خود را روشن گذاشته ايد.

 

 اكثر مشكلاتي كه كارشناسان تليسان گزارش كرده اند اگر باتري ماشين شما مدام در حال خالي شدن است، اولين چيزهايي كه بايد بررسي كنيد چراغ هاي شما هستند. بسياري از وسايل نقليه جديد داراي چراغ هاي جلو هستند كه پس از مدت زمان مشخصي خاموش مي شوند. اما اگر خودروي شما اين ويژگي را ندارد، ممكن است چراغ‌هاي جلوي شما تا زماني كه آن‌ها را خاموش نكنيد يا تا زماني كه باتري خودرو به طور كامل تخليه شود، روشن بمانند.

2- چيزي باعث "كشيدن انگلي" مي شود.

 

حتي زماني كه ماشين شما خاموش است، باتري شما انرژي موردنياز مانند ساعت، راديو و سيستم هشدار را تامين مي كند. اين موارد نبايد تاثير زيادي روي باتري شما داشته باشد. چيزي كه ممكن است باتري ماشين را در حالت خاموش تخليه كند، مواردي مانند چراغ هاي داخلي، چراغ هاي درها يا حتي رله هاي بد است.

 

در حالي كه موتور شما كار مي كند، دينام باتري را دوباره شارژ مي كند - به همين دليل است كه شما معمولاً در هنگام انفجار راديو در درايو خود نگران از بين رفتن باتري نيستيد! اما هنگامي كه موتور خاموش است، دينام نمي تواند باتري را شارژ كند، و اين باعث مي شود كه اشتباهات كوچك الكتريكي باتري شما را به طور كامل تخليه كند. نكته اي كه نصاب تليسان به ان اشاره ميكند اين است كه  فشار باتري ناشي از اين امواج الكتريكي به عنوان كشش انگلي شناخته مي شود.

 

مي‌توانيد با خاموش كردن چراغ‌ها و اطمينان از بسته شدن كامل صندوق عقب، جعبه دستكش و درها قبل از ترك ماشين، از كشش‌هاي انگلي جلوگيري كنيد.

3- اتصالات باتري شما شل يا خورده است.

 

پايانه هاي مثبت و منفي متصل به باتري شما گاهي اوقات ممكن است به مرور زمان شل شوند. اين پايانه ها نيز ممكن است دچار خوردگي شوند. اگر پايانه هاي شما شل يا خورده شود، ممكن است در راه اندازي خودرو مشكل داشته باشيد زيرا باتري شما نمي تواند به درستي نيروي خود را منتقل كند! حتي ممكن است در حين رانندگي از حركت خارج شويد يا به قطعات الكترونيكي خودرو آسيب برسانيد. شما مي توانيد با تميز كردن منظم پايانه هاي باتري ماشين خود از مشكلات مربوط به خوردگي جلوگيري كنيد! اگر در مورد نحوه تميز كردن پايانه هاي باتري خود مطمئن نيستيد، به مراقبت كامل خودرو Firestone محلي خود مراجعه كنيد و از يك تكنسين متخصص بخواهيد اين كار را براي شما انجام دهد

ادامه اين مقاله مفيد را ميتوانيد از وب سايت تليسان بخوانيد و نظرات ساير مردم را ببينيد و نظر و يا سوال خود را در نظرسنجي تليسان ثبت كنيد

https://talisan.ir/%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%98-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C/

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ آذر ۱۴۰۰ساعت: ۰۴:۱۸:۵۴ توسط:صمن موضوع: