شلفين شلفين .

شلفين

روال مراقبت از پوست نوجوان

روال مراقبت از پوست نوجوان

 

ورود به بزرگسالي بدون شكايت از پوست در دوران نوجواني تقريباً غيرممكن است. متخصص پوست ارائه راهنمايي مراقبت از پوست براي نوجوانان براي كمك به شما حفظ رنگ سالم و تابشي. به گفته اين كارشناسان آكنه، سر سياه و پوست روغني در صدر شكايت هاي پوست نوجوانان قرار دارند. افراد اغلب در دوران نوجواني با چالش هاي پوستي زيادي مواجه هستند. تغييرات هورموني باعث افزايش هورمون ها مي شود كه منجر به افزايش پوست روغني در نوجوانان مي شود و باعث منافذ گشاد شده و سر سياه بر روي پوست مي شود. البته شما مي توانيد پوست سالم و درخشان به دنبال روال پوست نوجوان كه به دنبال داشته باشد.

 

پوست نوجوانان متفاوت است

 

حتي اگر شما و دوستانتان در يك زمان بلوغ را پشت سر مي گذاريد، باز هم اين احتمال وجود دارد كه پوست شما كمي متفاوت به نظر برسد. اين بدان معني است كه توصيه اي كه براي پوست دوست شما كار مي كند ممكن است بر روي پوست شما كار نمي كند. خوشبختانه شما به راحتي مي توانيد راه حل هاي مناسب براي مراقبت و تميز نگه داشتن پوست خود را پيدا كنيد.

نكات مراقبت از پوست بالا براي نوجوانان

 

اين ها مي توانند در روال مراقبت از پوست يك نوجوان بسيار مهم باشد؛ ممكن است خيلي به نظر برسد، اما به ياد داشته باشيد كه نوجواني زماني است كه پايه و اساس پوست سالم را مي گذاريم. سلامت پوست شما تا حد زيادي به مراقبت از پوست در دوران نوجواني بستگي دارد.

?) پوست خود را با دقت تميز كنيد

 

اگر پوست شما روغني است، ژل يا كف پاك كننده صورت احتمالا براي مراقبت روزانه پوست شما مناسب است. پوست را روزي يك بار تميز كنيد، يا اگر در طول روز بيش از حد روغني يا كثيف مي شود، دو بار اين كار را انجام دهيد. اگر نوجوان هستيد كه آرايش را اعمال مي كنيد، بهترين راه اين است كه ابتدا آرايش چشم را تميز كنيد و سپس صورتتان را با نوك انگشتان تان به همراه ژل پاك كنيد يا فوم را بشوييد. اگر ورزشكار هستيد يا فعاليت بدني زيادي در كلاس بدنسازي و تربيت بدني انجام مي دهيد، قبل از ورزش صورت خود را بشوييد (در صورت امكان تا پوست شما بتواند در حين فعاليت بدني عرق كند و به درستي تنفس كند)، يا حداقل يك دستبند براي خشك كردن صورتتان. صورت. با تو باش . اگر نوجوان با پوست خشك هستيد، از شير پاك كننده و مرطوب كننده استفاده كنيد.

?) مرطوب كردن پوست بسيار مهم است

 

استفاده از مرطوب كننده بسيار مهم است. حتي براي پوست روغني و مستعد آكنه، مرطوب كردن پوست بسيار مهم است. چربي و رطوبت دو چيز متفاوت هستند.

 

با مرطوب كردن پوست به اندازه كافي، شما پوست خود را توليد روغن كمتر. در واقع هيدراتاسيون به تنظيم توليد روغن پوست كمك مي كند. از لوشن ها و كرم هاي غير چرب غير كمدوژنيك كه حاوي موادي براي بهبود يا بازگرداندن پوست هستند، مانند سراميك ها و نياسين آميد استفاده كنيد.

 

?) قبل از رفتن به رختخواب آرايش خود را تميز كنيد

 

 

با اينكه بهترين دوست شما مي تواند با آرايش روي صورتش بخوابد و زيبا به نظر رسد، اما باز هم از بين بردن آرايش او قبل از رختخواب ايده خوبي نيست. حتي اگر شما بيش از حد خسته به عقب كشيدن موهاي خود را; حتما آرايش خود را تميز كنيد و صورت خود را بشوييد؛ حداقل از يك روسري پاك كننده براي تميز كردن آرايش، خاك و چربي خود از صورتتان استفاده كنيد. اگر عادت به خوابيدن با آرايش داشته باشد، ممكن است آكنه يا بثورات برجسته اي به نام درماتيت در اطراف دهان يا اطراف چشم داشته باشد.

?) روغن پوست را كنترل كنيد

Ordinary-Niacinamide

شما مي خواهيد براي كاهش روشنايي پوست خود را بدون آسيب رساندن به آن. به گفته متخصصان پوست در دانشكده پزشكي هاروارد، يك فرايند سه مرحله اي براي كنترل روغن پوست وجود دارد:

 

پاك كننده اي را انتخاب كنيد كه حاوي اسيد ساليسيليك باشد.

     براي كنترل روشنايي پوست خود از يك پريمر غير روغني استفاده كنيد.

     در طول روز پوست را با پارچه يا دستمال مخصوص (كاغذ جاذب پوست) پاك كنيد.

 

?) پوست را لايه برداري كنيد

 

شما فقط بايد پوست را يك يا دو بار در هفته با يك محصول نسبتا خفيف لايه برداري كنيد. ماليدن را به عنوان آن كمك نمي كند براي خلاص شدن از شر آكنه و يا سر سياه و البته لايه برداري بيش از حد نيست.

6) استفاده از محصولات هوشمند براي آكنه

 

يكي از اهداف مهم روال مراقبت از پوست براي نوجوانان جلوگيري از آكنه است. مواد زيادي هستند كه در تميز كردن و جلوگيري از آكنه موثر هستند. يكي از دلايل موثر بودن آنها اين است كه آنها قوي هستند و اگر در هنگام مصرف آنها مراقب نباشيد، اين مواد حتي بيشتر از خارهاي قرمز التهابي پوست شما را تحريك و قرمز مي كنند. هر چه پوست شما تحريك شده و تحريك شده تر باشد، احتمال استفاده از درمان ها كمتر است و در نتيجه، با آكنه روي صورت به نقطه اول باز خواهد گشت.

 

بهترين محصولات سايت چاپار انلاين

 

اسپري آب اوفليا 150 ميل

ماسك لايه بردار AHA درمايونيك

سرم ضد چروك حاوي روغن آرگان اكسكلوسيو exclusive

ماسك صورت ناكس مدل جلبك دريايي وزن 75 گرم

كرم آبرسان انشور بوسوم مدل آلوئه ورا حجم 250 ميلي ليتر

كرم بمب آبرسان 500 ميلي ليتر پمپي BOSSOM با رايحه ميوه هاي سبز

ماسك طلا صورت سودا مدل Repair And Rejuvenation حجم 100 ميلي ليتر

ماسك صورت يخ و ذغال سودا مدل Peel of حجم 100 ميلي ليتر

ماسك صورت ناكس مدل نمك دريايي وزن 75 گرم

 

 

 

منبع :

http://s.ecmaps.de/v6w5c

https://is.gd/q4qL8K

https://bit.ly/3nbzoh5

https://v.gd/vsitsM


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ دى ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۲۰:۱۵ توسط:صمن موضوع:

هزينه ساخت سايت در اروميه

ساخت سايت در اروميه

مقدمه

امروزه بسياري از سازمان‌ها، ادارات، شركت‌ها و حتي اشخاص حقيقي هم داراي وب سايت شخصي هستند. به همين خاطر طراحي و ساخت سايت اهميت ويژه‌اي در دنياي ديجيتال امروز پيدا كرده است. تقريبا در هر شهري، شركت‌هاي تخصصي يا افراد با تجربه‌اي پيدا مي‌شوند كه به ساخت سايت بپردازند. اگر در شهر اروميه ساكن هستيد و مي‌خواهيد براي كسب و كار، اداره يا شركت خود سايت بزنيد، با ما همراه باشيد. در اين مقاله قصد داريم شما را با ويژگي بهترين مراكز ساخت سايت در اروميه آشنا كنيم.

طراحي وب سايت در اروميه

نكاتي براي انتخاب بهترين مركز ساخت سايت در اروميه

براي ساخت سايت در اروميه ، حتي اگر قرار است از قالب‌هاي آماده استفاده كنيد، باز هم به سراغ يك متخصص برويد تا كارتان در بهترين حالت ممكن جلو برود. براي ساخت سايت فروشگاهي بيش از هر چيز ديگري به تخصص و تجربه نياز است؛ چراكه بايد علاوه بر تمام ويژگي‌ها و امكانات يك سايت خوب، آپشن‌هايي مانند درگاه پرداخت الكترونيك، سامانه‌ پيام كوتاه، نماد اعتماد الكترونيكي و... نيز به سايت اضافه شود.

علي رغم وجود وب سايت‌هاي مطرح و موفقي مانند دي جي كالا، اگر قوانين طراحي سايت و استانداردهاي آن رعايت شود و براي ايجاد آن به نيروي متخصص مراجعه كنيد، باز هم موفق خواهيد شد كه يك وب سايت فروشگاهي معتبر در اروميه  https://servernet.ir/  ايجاد كنيد تا مردم از امكانات آن استفاده كنند.

با وجود متخصصان و نيروهاي كار بلدي كه به ساخت سايت در اروميه مشغول هستند، همچنان مشكلاتي نيز در اين زمينه وجود دارد كه مي‌تواند طراحي وب سايت‌هاي مختلف را با ايراداتي رو به رو كند. براي مثال بسياري از ساكنان اروميه كه داراي سايت هستند، از عدم كسب درآمد توسط وب سايت خود گله مي‌كنند. به دلايل زير، ممكن است اين مشكل براي شما نيز در هنگام ساخت سايت در اروميه به وجود بيايد:

 • نداشتن نگاه تخصصي به كسب و كار اينترنتي و حوزه‌‌اي كه در آن فعاليت مي‌كنيد
 • توجه نداشتن به فرآيند بهينه سازي سايت براي ارتقا رتبه در موتورهاي جست و جو
 • تمديد نكردن هاست و دامنه سايت در زمان مناسب
 • استفاده از قالب‌هاي آماده نامناسب كه بهينه سازي نشده باشد
 • نداشتن تبليغات مناسب، رپورتاژ آگهي، تبليغات گوگل و هزينه نكردن براي معرفي وب سايت خود به افراد
 • عدم وجود يك استراتژي مناسب در حوزه فعاليت خود
 • اميد نداشتن به كسب درآمد از طريق وب سايت و كسب و كارهاي اينترنتي

چنانچه در شهر اروميه يا شهرهاي اطراف آن ساكن هستيد و براي طراحي وب سايت خود احتياج به مشاوره داريد، تيم ما قادر است براي ساخت سايت در اروميه به شما كمك كند و در اين زمينه از بهترين متخصصان خود استفاده مي‌كند تا نتيجه‌اي مثمر ثمر و رضايت بخش بدست بياوريد.

 

هزينه ساخت سايت در اروميه

هزينه‌اي كه بابت طراحي يك وب سايت مي‌پردازيد تحت تاثير فاكتورهاي گوناگوني تعيين مي‌شود و نمي‌توان مبلغ مشخصي براي آن عنوان كرد.

سود طرحي وب سايت بسياري از كافي نت‌ها و ديگر مراكز غير تخصصي را وسوسه مي‌كند تا به طراحي سايت، آن هم در بي كيفيت‌ترين حالت بپردازند. اما به خاطر داشته باشيد كه براي ساخت سايت در اروميه، تنها بايد به افراد متخصص در اين حوزه و مراكز معتبر مراجعه كنيد تا نتيجه‌اي مطلوب به‌دست بياوريد. ‌هزينه‌اي كه در اين مسير مي‌پردازيد در واقع نوعي سرمايه گذاري براي شما به حساب مي‌آيد. از آن طرف اما بسياري از كسب و كارهاي اينترنتي هستند كه به علت رعايت نكردن استانداردها و نكات بيان شده، ميدان را به رقبا واگذار كرده‌اند.

جمع بندي

در اين مقاله سعي كرديم نكاتي را براي روشن شدن مسير ساخت سايت در اروميه به شما ارائه كنيم تا با در نظر گرفتن آن‌ها بتوانيد به نتيجه مطلوبي كه در نظر داريد برسيد. براي طراحي وب سايت با بالاترين كيفيت، متخصصان ما آماده ارائه خدمت به شما عزيزان هستند تا بدون دغدغه و نگراني در زمينه كسب و كار اينترنتي خود فعاليت كنيد. از همراهي شما سپاسگذاريم.

 

منبع : ساخت سايت در اروميه


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ دى ۱۴۰۰ساعت: ۰۷:۱۰:۵۸ توسط:صمن موضوع:

نرم افزار تشخيص صورت دوربين مداربسته

نرم افزار تشخيص صورت دوربين مداربسته

نرم افزار تشخيص چهره در سيستم هاي مداربسته در واقع بخشي از توانايي هاي برخي از نرم افزار هاي VMS هستند كه در اين مطلب در مورد صحبت خواهيم كرد.

پردازش تصوير

(براي اطلاعات بيشتر به مطلب پردازش تصوير دوربين هاي مداربسته مراجعه كنيد)

پردازش تصوير شاخه اي از علم مخابرات است كه در رابطه با آناليز تصاوير و درك اطلاعات آن فعاليت مي كند. تمام مكانيزم هاي هوشمند تصويري در واقع شاخه از علم پردازش تصوير به شمار مي روند، از مكانيزم هاي ساده مانند حركت در تصوير (Motion Detection) تا مكانيزم هاي پيچيده مانند تشخيص هويت از طريق عنبيه چشم (Iris identification) بخشي از علم پردازش تصوير به شمار مي رود.

پردازش تصوير چهره

زماني كه صحبت از تشخيص چهره در دوربين هاي مداربسته مي شود لايه هاي متفاوتي از نياز مد نظر قرار مي گيرد. شما بايد با توجه به نياز خود دقيقا مشخص كنيد كه انتظارتان از يك دوربين تشخيص چهره كدام يك از موارد زير است. توجه داشته باشيد كه افزايش انتظارات شما در چنين سيستم هايي بسيار پرهزينه خواهد بود.

 • امكان تشخيص چهره: ممكن است منظور شما از دوربين تشخيص چهره دوربيني باشد كه بتوان در تصاوير ضبط شده آن صورت افراد را تشخيص داد. در اين صورت بايد با توجه به نياز خود دوربيني با لنز و روزولشن مناسب را انتخاب كنيد. براي اين كار بهتر است مطلب برد تشخيص چهره دوربين مداربسته را بخوانيد.
 • تشخيص چهره توسط دوربين: ممكن است شما نياز داشته باشيد دوربين صورت افراد را تشخيص داده و تنها از آنها عكس بگيرد. در اين صورت مكانيزم ساده اي از پردازش تصوير محل صورت افراد را تشخيص داده و از صورت عكس مي گيرد. اين تصاوير در سيستم ضبط شما ذخيره مي شوند.
 • تشخيص هويت توسط دوربين: پيچيده ترين حالت زماني خواهد بود كه شما نياز داشته باشيد دوربين گذشته از تشخيص صورت، هويت صورتها را نيز تشخيص دهد. اين كار به مكانيزم پردازش تصوير نسبتا پيچيده اي نياز خواهد داشت. ميزان دقت نيز در انتخاب چنين سيستمي بسيار با اهميت است.

روش هاي تشخيص هويت صورت

روشهاي متفاوتي از پردازش تصوير براي تشخيص هويت افراد در سيستم هاي مداربسته مورد استفاده قرار ميگيرد. بعضي از اين روش ها ساده هستند اما دقت بسيار پاييني دارند. براي مثال ساده ترين روش تشخيص هويت افراد از طريق چهره اندازه گيري فاصله دو چشم افراد است. اين روش با دقتي حدود 1 به 60 افراد را تشخيص مي دهد و البته داراي نقاط ضعفي هم هست. براي مثال ممكن است نتواند يك فرد را با و بدون عينك تشخيص دهد. روش هاي پيچيده تر پردازش تصوير يك آناليز عمومي از صورت فرد را مي گيرند و در نهايت اقدام به شناسايي صورت فرد مي كنند. با اين حال توجه داشته باشيد كه معمولا محدوديت هاي سيستم هاي پردازش تصوير خيلي بيشتر از چيزي است كه شما در فيلم هاي سينمايي ديده ايد! پس سطح توقعات خود را پايين بياوريد.

يك سيستم تشخيص هويت صورت به چه تجهيزاتي نياز دارد؟

 • دوربين مداربسته: دوربين مداربسته بايد داراي رزولوشن تصوير بالايي باشد. هرچه رزولوشن تصوير بالاتر باشد امكان تشخيص دقيقتر چهره بيشتر خواهد شد.
 • سرور: از آنجا كه تمام پردازش هاي نرم افزاري بايد در سرور انجام شود هرچه از سيستم پيچيده تري براي پردازش تصوير استفاده كنيد نياز به سرور قوي تري نيز داريد.
 • نرم افزار پردازش تصويرنرم افزار بخش اصلي كار را انجام مي دهد. نحوه نوشته شدن نرم افزار نقش بسيار زيادي در دقت نرم افراز شما دارد پس بايد انتخاب اصلي شما در اين بخش خواهد بود.

سيستم تشخيص هويت در دوربين مداربسته چقدر هزينه دارد؟

در حال حاضر هزينه نصب چنين سيستمي با دقت قابل قبول بسيار بالاتر از آن است كه بتوانيد از آن براي منزل مسكوني يا دفتر اداري خود استفاده كنيد. معمولا مشتري چنين سيستم هايي ارگان هاي امنيتي هستند كه داشتن چنين قابليت براي آنها بسيار مهم و حياتي است. متاسفانه سيستم هاي حفاظت تصويري فعلي را نمي توان با فيلم هاي سينمايي مقايسه كرد.

 1. نصب دوربين مدار بسته در مطب هاي پزشكي / تفاوت HDMI و VGA در دوربين مدار بسته
 2. مزاياي استفاده از فيبر نوري در دوربين مدار بسته
 3. IR CUT دوربين مدار بسته
 4. دلايل نصب دوربين مدار بسته

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ دى ۱۴۰۰ساعت: ۰۷:۵۴:۰۴ توسط:صمن موضوع:

براي اطلاع از قيمت سنگ هاي ساختماني با ما همراه باشيد

 

براي اطلاع از قيمت سنگ هاي ساختماني با ما همراه باشيد

سنگ ها از قديم الايام يكي از كاربردي ترين مصالح ساختماني هستند و به دليل استحكام بسيار بالاي سنگ، اغلب آثاري كه از گذشتگان به جاي مانده اند از اين ماده ساخته شده اند. سنگ ها به دليل ساختار مستحكمي كه دارند ساليان سال بدون تغيير باقي خواهند ماند و از اين رو در صنعت ساختمان سازي جايگاه ويژه اي را به خود اختصاص داده اند. سنگ ها به انواع اقسام مختلف دسته بندي مي شوند كه هريك از آنها ويژگي هاي متفاوتي نسبت به يكديگر داشته و در بخش هاي منحصر به فردي به كار مي روند. برخي سنگ ها تنها جنبه تزييني دارند و از اين رو براي بخش هاي نما و كفپوش ساختمان به كار مي روند اما در مقابل سنگ هايي هستند كه استحكام بسيار زيادي داشته و از آنها براي پي ريزي ساختمان استفاده مي شود. انتخاب سنگ مناسب اهميت بسزايي در زيبايي و استحكام سازه شما خواهد داشت و به همين دليل قبل از خريد سنگ بايد با موارد مختلفي آشنايي داشته باشيد. در ادامه توضيحات كامل تري از اين قبيل ارائه نموده ايم:

 

 

سنگ تراورتن

يكي از پركاربردترين نوع سنگ هاي ساختماني مربوط به سنگ تراورتن مي شود. سنگ هاي تراورتن در طول تاريخ مورد استفاده قرار گرفته اند و به دليل صيقل پذيري بالايي كه دارند گذشتگان از آن براي ساخت مجسمه هاي سنگي استفاده مي كردند. اهرام مصر نمونه بارزي از سنگ هاي تراورتن است كه ساليان سال بر جاي خود باقي مانده و يكي از عجايب گيتي است. تراورتن بر اثر رسوب گذاري چشمه هاي آبگرم به وجود مي آيد و در جاي جاي نقاط جهان شاهد معادن مختلفي از سنگ تراورتن هستيم. سنگ هاي تراورتن در انواع اقسام مدل ها و رنگ هاي مختلف روانه بازار شده اند كه هر يك از آنها خاصيت هاي منحصر به فرد خود را داشته و در بخش هاي مختلف ساختمان سازي مورد استفاده قرار مي گيرند. سنگ هاي تراورتن به دليل وزن مناسب خود اغلب به عنوان سنگ نما به كار مي روند و زيبايي چشمگيري را به اين بخش از ساختمان خواهند بخشيد.

خريد سنگ تراورتن

خريد مهمترين مرحله اي است كه بايد به آن توجه داشته باشيد. برخي سنگ ها كيفيت مطلوبي ندارند و به همين دليل در هنگام خريد حتما بايد از باكيفيت بودن سنگ اطمينان حاصل كنيد. انتخاب مركز خريد معتبر اين اطمينان را به شما خواهد داد كه بهترين سنگ ها را انتخاب مي كنيد و از اين رو در انتخاب مركز خريد بايد نهايت دقت را داشته باشيد. شركت ما به عنوان يكي از بهترين انتخاب ها براي خريد سنگ به شمار مي رود چرا كه هم امكان خريد در كوتاه ترين زمان را به شما داده و هم مي توانيد بهترين سنگ ها را انتخاب و خريداري كنيد. براي خريد سنگ تراورتن تنها كافي است به وب سايت شركت ما مراجعه كرده و ليست كاملي از انواع سنگ هاي مختلف را مشاهده كنيد. امكان مقايسه سنگ ها با توجه به ويژگي ها و قيمت نيز وجود دارد كه امكان خريد بهترين سنگ را به شما خواهد داد.

 

 سنگ مرمريت

مرمريت را بسياري با سنگ مرمر اشتباه مي گيرند اما بايد بدانيد كه مرمريت نوعي سنگ آهكي است و با مرمر تفاوت هاي بسياري دارد. سنگ هاي مرمريت به 3 دسته مختلف: كلسيتي، دولوميتي و منيزيتي تقسيم مي شوند كه هركدام از آنها ويژگي هاي متفاوتي نسبت به يكديگر دارند و مي توانيد متناسب با كاربرد خود نسبت به خريد بهترين مورد اقدام كنيد. اين سنگ با اينكه قابليت صيقل و ساب پذيري بالايي دارد در برابر حرارت و فرسايش نيز مقاومت بالايي دارد. با توجه به قيمت سنگ مرمريت، اين سنگ ها زيبايي منحصر به فردي دارند و به مانند سنگ تراورتن از جمله سنگ هاي متخلخل به شمار مي رود. مرمريت را مي توانيد در انواع اقسام رنگ هاي مختلف مشاهده نماييد.

كاربرد سنگ مرمريت

سنگ هاي مرمريت با توجه به ويژگي هاي خاص و همچنين رنگ بندي هاي متنوع خود قابل استفاده در بخش هاي مختلفي از ساختمان سازي هستند. اين سنگ وزن پاييني داشته و اغلب به عنوان سنگ نما به كار گرفته مي شود. سنگ هاي مرمريت به دليل متخلخل بودن به بهترين شكل ممكن به ملات متصل شده و مقاومت زيادي ايجاد خواهند كرد. مرمريت به دليل شفافيت دل انگيز خود براي بخش هاي داخلي ساختمان نيز مناسب است و مي توانيد فضاهاي مختلف داخل ساختمان را با اين نوع سنگ تزيين كنيد. به دليل مقاومت بالاي سنگ مرمريت، مي توان از آن در بخش هاي داخلي و خارجي ساختمان استفاده نمود.

 

 

شناخت انواع سنگ

سنگ ها در هر نقطه از طبيعت به چشم مي خورند و با توجه به نوع معدني كه از آن استخراج مي شوند ويژگي هاي متفاوتي نسبت به يكديگر خواهند داشت. برخي سنگ ها مانند گرانيت، مقاومت بسيار بالايي دارند و به همين دليل مي توان در پرترددترين بخش ها نيز از آن استفاده كرد. برخي سنگ ها مانند: مرمريت و تراورتن نيز داراي درجه سختي پايين تري بوده و تخلخل زيادي دارند. به همين دليل اين سنگ ها معمولا براي بخش هايي كاربرد دارند كه اصلي ترين مورد حائز اهميت، زيبايي آن باشد.

قيمت سنگ

عوامل متعددي بر ميزان قيمت سنگ تاثير مي گذارند و يكي از مهمترين عوامل تاثيرگذار بر ميزان قيمت سنگ را مي توان نوع سنگ انتخابي شما دانست. سنگ ها تنوع بسيار زيادي دارند و از اين رو مي توانيد مناسب ترين سنگ را با توجه به قيمت و ويژگي هاي آن خريداري كنيد. زيبايي سنگ ها نيز بر ميزان قيمت آن تاثيرگذار خواهند بود. براي مثال: سنگ مرمر يكي از زيباترين سنگ هايي است كه مي توانيد براي بخش هاي مختلف ساختمان خود استفاده كنيد. قيمت اين سنگ نيز با توجه به ساير سنگ ها بالاتر است.  شركت ما به منظور جلب رضايت مشتريان خود اقدام به ارائه بهترين سنگ ها با قيمت هاي مناسب نموده اند. ميزان كاري كه بر روي سنگ ها انجام مي شود يكي از اصلي ترين عوامل تاثيرگذار بر ميزان قيمت سنگ است اما مسئولين شركت ما اقدام به ارائه سنگ به صورت از توليد به مصرف نموده اند و به همين دليل مي توانيد بهترين سنگ ها را با قيمت هاي مناسب خريداري كنيد.

برگرفته از وب سايت سنگ وزين https://sangevazin.com/

https://www.fitpa.co.za/activity/p/510008/
http://harrislisa72.com/activity/p/386415/
https://www.webtalk.co/n/41436076
https://www.bolsasdecordoba.com/smartblog/30_غير مجاز مي باشدAS-QUE-TIENES-QUE-REGALARTE-PARA-EL-A%C3%91O-NU.html
https://essencier.ch/presse/6_demo

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ دى ۱۴۰۰ساعت: ۰۲:۱۱:۳۷ توسط:صمن موضوع:

عوارض بوتاكس ميگرن

عوارض بوتاكس ميگرن


معمولا عوارض جانبي ناشي از درمان ميگرن با بوتاكس زماني گزارش مي‌شوند كه اين تزريق توسط افراد بدون تجربه و آموزش نديده در مراكز نامعتبر يا بي سابقه انجام شده باشد. همچنين استفاده از برند‌هاي نامناسب براي تزريق به نقاط مورد نظر نيز يكي از موارد مهمي است كه مي‌تواند باعث بروز عوارض جانبي گردد. در حالي كه بوتاكس يك روش درماني براي پيشگيري و سركوب سردرد ميگرني است، عوارض جانبي نيز مي‌تواند در اثر دلايل ذكر شده رخ دهد. متداول‌ترين اين عوارض عبارت هستند از:

گردن درد و سفت شدن آن: كه اغلب با عنوان گردن لرزان شناخته مي‌شودتزريق بوتاكس ميگرن به عضلات گردن و قسمت فوقاني شانه‌ها ممكن است باعث ضعف نسبي موقتي در آن عضلات شود. اعتقاد بر اين است كه درد و سفتي كه بيماران تجربه مي‌كنند ناشي از عدم تزريق بوتاكس به عضلات مجاور است و اين عضلات براي كمك به نگه داشتن سر به حالت ايستاده، اضافه كاري مي‌كنند. صرف نظر از اين موضوع، ضعف مربوط به تزريق بوتاكس ميگرن و درد و سفتي ناشي از آن طي چند روز تا چند هفته برطرف مي‌شود. در اين ميان، درمان علامتي با مصرف داروهاي ضد التهاب ممكن است براي درد بسيار موثر واقع شود. در اين مدت از مصرف داروهاي شل كننده عضلات بايد خودداري شود زيرا ممكن است مشكل ضعف عضلاني را كه در وهله اول باعث درد مي‌شود را بدتر كند.
عوارض جانبي ديگر شامل افتادگي موقتي پلك و به ندرت، بروز علائم شبيه آنفولانزا مي‌باشد.
خشكي دهان، ناراحتي يا درد در محل تزريق
مشكلات چشمي: دوبيني، تاري ديد، كاهش بينايي، افتادگي و تورم پلك‌ها، خشكي چشم‌ها و افتادگي ابروها

هزينه درمان ميگرن با بوتاكس

قيمت تزريق بوتاكس براي درمان ميگرن بستگي به عواملي همچون منطقه جغرافيايي كلينيك سردرد، نوع و برند بوتاكس مورد استفاده، هزينه مواد مصرفي مانند داروي بي‌حسي، دستمزد پزشك و حجم بوتاكس مورد نياز براي تزريق در نقاط مختلف سر و گردن داردكلينيك تخصصي سردرد تهران  با استفاده از بروزترين و پيشرفته‌ترين تجهيزات پزشكي و بهترين برند بوتاكس‌هاي مورد تاييد و بهره گيري از بهترين متخصصين مغز و اعصاب ماهانه نتايج مطلوبي از بيماراني كه تزريق بوتاكس انجام داده اند گرفته اند.با توجه به موارد ذكر شده براي قيمت تزريق بوتاكس ميگرن نمي توان مبلغي را تعيين كرد و در هر فرد متفاوت خواهد بود. از برندهاي معروف و مورد تاييد بوتاكس براي تزريق بوتاكس ميگرن مي توان به ديسپورت و مصپورت اشاره كرد.

 

z2_2rv6.jpg

انتخاب كلينيك سردرد مناسب براي تزريق بوتاكس

بعد از آشنايي با مؤثرترين روش درمان ميگرن يعني تزريق بوتاكس بهتر است با تحقيق و بررسي بيشتر در سايتهاي مختلف به دنبال بهترين كلينيك سردرد در تهران باشيد تا به شكل تخصصي و با اطمينان و آرامش خيال مراحل درمان خود را به واسطه‌ي تجهيزات مدرن كلينيك و حضور پزشكاني حاذق و توانا آغاز كرده و از مشورت و كمك آن‌ها در اين امر براي بهبود علائم سردرد خود استفاده نماييد تا از بروز حملات ميگرني به دليل از كار افتاده شدن عصبها و عدم انتقال درد به نخاع جلوگيري كرده باشيد.

جهت استفاده از خدمات متنوع و تخصصي جهت بهبودعلائم ميگرن و سردرد مي‌توانيد به كلينيك تخصصي اين امر در تهران به آدرس Headacheclinic.ir مراجعه نماييد. و يا با شماره تلفن 02188876450 تماس حاصل فرماييد، در اين كلينيك بهترين متخصصين مغز و اعصاب تهران فعاليت داشته و پس از شرح حال و معاينه كامل نورولوژي و در صورت نياز اقداماتي نظير تصويربرداري مغز و... نوع سردرد تشخيص داده شده و  بر اساس آن درمان صحيح ارائه خواهد شد كه اين درمان ميگرن يا هر نوع سردرد ديگري مي‌تواند شامل ماساژهاي تخصصي سر و گردن و يا درمانهاي دارويي و يا تزريق بوتاكس باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ دى ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۲۴:۴۴ توسط:صمن موضوع:

چگونه تلويزيون ال جي را با خاموش و روشن كردن تعمير كنيم؟

چگونه تلويزيون ال جي را با خاموش و روشن كردن تعمير كنيم؟

دليل خاموش كردن تلويزيون ال جي در اين مقاله بررسي و پاسخ داده خواهد شد. در طول سال ها شاهد برخي نقاط ضعف در طراحي و توليد تي وي هاي ال جي بوده ايم. خاموش كردن تلويزيون ال جي را مي توان ابتدا روشن كردن تلويزيون و خاموش كردن دوباره آن پس از نمايش لوگوي ال جي ديد. در اين حالت اصطلاح تعمير تلويزيون راه اندازي مجدد ناميده مي شود.

دليل خاموش كردن تلويزيون و راه حل آن

دليل خاموش كردن تلويزيون ال جي و راه حل آن در اين بخش مورد بحث قرار گرفته است. راه حل براي جلوگيري از اين مشكلات اين است كه بررسي كنيم كه تلويزيون ابتدا به هم متصل است. همچنين بايد توجه داشت كه نوسانات انرژي مي تواند اين مشكلات را ايجاد كند.

از آنجا كه اين شبكه ها در ولتاژهاي بسيار پايين عمل مي كنند، نوسانات انرژي مي تواند اثرات ويرانگر بر روي آن ها داشته باشد. در واقع ضعف تماشاي تلويزيون به دليل قطع برق شكست مي خورد. هيچ راه حل قطعي براي جلوگيري از اين مشكلات وجود ندارد. مگر اينكه بتونيم نوسانات انرژي را كنترل كنيم . البته همانطور كه مي دانيد كاملا غيرممكن است.

تعمير ال جي و دليل خاموش كردن تلويزيون ال جي

تعمير ال جي و دليل خاموش كردن تلويزيون ال جي، در اين بخش، براي مطالعه شما عزيزان مورد بررسي قرار گرفت. نمايندگي ال جي، از طريق پرسنل تخصصي خود، تعميري از طريق اين شركت انجام مي دهد. توجه به اين موضوع مهم است كه كارشناسان اين آژانس ابتدا دليل خاموش كردن تلويزيون ال جي را كشف مي كنند.

بنابراين، با استفاده از پيشرفته ترين تجهيزات، شما مي خواهيد مشكل تلويزيون خود را حل كنيد، عزيزان من. متخصصان اين نمايندگي تلويزيون ال جي را با بي درنگ كامل، در نمايندگي و در محل مورد نظر كاربران تعمير مي كنند. قابل توجه است كه با كمك گزينه سرويس در محل، علاوه بر حل مشكل تلويزيون، مي توانيد در وقت و پول خود نيز صرفه جويي كنيد.

ما متوجه شديم كه مردم اين گروه پس از تعمير تلويزيون گفته شده، ماسه داخلي را گرد و غبار مي كنند و برخي تنظيمات را انجام مي دهند، اين باعث مي شود كه كارايي افزايش تلويزيون را ببينيد. در واقع متخصصان اين آژانس با ارائه خدمات با كيفيت به دنبال كسب رضايت خود تا حد امكان هستند.

منبع :

 

http://edu.fudanedu.uk/user/10272/

https://clubs.london.edu/click?r=http://kardorosttamir.com/

http://fudanedu.uk/user/mollyconner3/

http://www.geati.ifc-camboriu.edu.br/wiki/index.php/Usu%C3%A1rio:MollyConner3

https://lib02.uwec.edu/ClarkWiki/index.php?title=User:MollyConner3

https://git.sicom.gov.co/MollyConner3

http://www.astro.wisc.edu/?URL=http://kardorosttamir.com/

http://jobs.ict-edu.uk/user/18005/

http://ict-edu.uk/user/7432/

https://my.carthage.edu/ICS/Academics/EXS/EXS_3070__UG16/RC_2017_UNDG-EXS_3070__UG16_-01/Announcements.jnz?portlet=Announcements&screen=View+Post&screenType=next&&Id=3f66396e-9345-4980-81e3-5145c3ed3b28

https://ezغير مجاز مي باشد.cityu.edu.hk/login?url=http://kardorosttamir.com/

 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ دى ۱۴۰۰ساعت: ۰۱:۵۸:۴۸ توسط:صمن موضوع:

طراحي ويلا ايراني

مدل‌سازي و طرح‌ ريزي در طراحي معماري يا ايجاد تصوير ذهني خيالي يا واقع گرايانه در معماران بيشتر در طراحي ويلا نمود پيدا مي كند.هنر يا فرايند نقش زدن براي نشان دادن بهترين طرح و افزودن بهترين فرم زيباشناختي سنجيده شده، خلاقيت معماري را در آرشيتكت‌هاي رشته طراحي معماري مخصوصا ويلا به ارمغان آورده است.

به سبب وجود تراكم بالاي شهرها، طراحي و ساخت ويلا در نواحي غير شهري تبديل به گرايش محبوب و رايجي در حوزه ساخت و ساز فضاهاي مسكوني شده است.

ويلا به عنوان زير مجموعه اي از منازل مسكوني، فضاي سكونتي است كه علاوه بر ويژگي هاي عمومي سكونت پذيري، داراي ظرفيت ها و ويژگي هايي است كه مختص يك زندگي آرام وگذران اوقات مفرح است.
ويلا يك منزل مسكوني براي تعطيلات و تفنن مي باشد گرچه مي تواند بنابر شرايطي براي اقامت دائم نيز مورد استفاده قرار بگيرد.

طراحي ويلا زمستان-روستيك

به دليل وجود فضاي باز در اطراف بناي ويلا طرح و عملكرد ويلا پيوسته و در ارتباطي تنگاتنگ با فضاهاي بيروني و طبيعي شكل مي گيرد.
وجود اين فضا، آزادي نسبي براي ايجاد طرح هاي متنوع در فضاهاي داخلي و خارجي ويلا فراهم مي آورد و به لطف تكنولوژي در حال پيشرفت خلق فرم هاي خلاقانه و متنوع امكان پذير است.
ارتباط با محيط پيراموني از طريق بازشوها و فضاهايي مانند ايوان ها، بالكن ها و تراس ها بدون محدويت ديد، مهمترين عامل جذابيت ويلاها مي باشد ولي اين ارتباط به گونه اي است كه مخل حريم خصوصي نمي شود.

وسعت فضايي ويلا مي تواند در خدمت ايجاد امكانات تفريحي و ورزشي و خانوادگي قرار گيرد، بدين رو يك فضاي مسكوني چندمنظوره با هدف ارتقاي كيفيت زندگي و برآوردن نيازهاي مادي و رواني خلق مي شود.

واژه شناسي ويلا

در زبان انگليسي و فرانسه ويلا به ساختمان هايي با چهار نما كه در مناطق ييلاقي ساخته مي شود گفته مي شود.
در ايران ويلا به خانه هاي مسكوني با فضاهاي باز و چهار نما آزاد ،كه اغلب در حومه شهرها و نواحي خوش آب و هوا ساخته مي شود،اطلاق مي شود كه براي تعطيلات و گذراندن اوقات فراغت و يا سكونت دائم مورد استفاده قرار مي گيرد.

چرا طراحي ويلا؟

 مدل‌سازي ويلا يا نقشه‌كشي ويلا يا نقشه‌ريزي ويلا عنوان‌هايي هستند كه در رشته معماري فقط مربوط به ظاهر ويلا نيستند؛ بلكه استفاده درست از كانسپت‌هاي فضايي، ترسيم تصوير ذهني و اصول طراحي ويلا را شامل مي‌شود.

نقشه ويلا، ترسيمي از فضاهاي موجود، فضاهاي بلااستفاده، فضاهاي بكر را براي معمار به وجود مي‌ آورد به طوري كه معمار با خلاقيت مي‌تواند با استفاده از هوش خود كه با ايده آل‌هاي كارفرما كه وجود دارند و با ابزارهايي كه در اختيار دارد پيش طرح ويلا يا اسكيس طراحي ويلا را به كارفرما ارائه دهد.

گروه معماري ويلا1000 با در اختيار داشتن بهترين آرشيتكت‌هاي طراح با تجربه، بيش از 15 سال اين اميد را به كارفرمايان خود مي‌دهد كه با داشتن 800 نمونه طراحي ويلا و 142 پروژه ساخت ويلا، نيازي را در هيچ يك از مراحل كار از طراحي تا مشاوره تا اجرا حس نكنند و با خيال مطمئن پروژه خود را به ثمر برسانند.

تماس با ما و مشاوره 

 نگاه گذرا به برخي از پروژه هاي طراحي ويلا

طراحي ويلا

 

طراحي ويلا

 

چگونه طراحي ويلا صورت مي‌پذيرد؟

طراحي ويلا تخصص ماست.اولين تيم تخصصي طراحي ويلا در ايران با 15 سال سابقه طراحي و ساخت ويلا همراه با مشاوره و برآورد هزينه رايگان جهت طراحي و اجراِي ويلا

در آتليه طراحي ويلاي رضا طاهري (villa1000)، پس از ورود كارفرما، نمونه طرح‌هاي ويلا كه بالغ بر 600 پروژه طراحي است در اختيار كارفرما قرار مي‌گيرد؛ اين مرحله كه پيش نياز صحبت است، اطمينان خاطر بيشتري به كارفرما مي‌دهد كه با چه شركتي قصد امضاي قرارداد را دارد، براي شركت ما بسيار حائظ اهميت است.

پس از اينكه ترسيم ذهني آينده طرح ويلا صورت پذيرفت، در صورت صلاح ديد كارفرما امضاي قرارداد طراحي پلان ويلا، طراحي نما ويلا، طراحي محوطه ويلا، طراحي داخلي ويلا و در نهايت در صورت خواست كارفرما ساخت ويلا صورت مييپذيرد.در طول كليه مراحل امكان مشاوره تخصصي از مشاوران مجرب ويلا1000 وجود خواهد داشت.

شروع اجراي طرح پلان و كانسپت اوليه ويلا

 پس از امضاي قرارداد؛ نحوه انجام كار،جلسات و زمان لازم براي طراحي ويلا و تفاهم اوليه، معماران ابتدا شروع به طراحي پلان اوليه ويلا مي‌كنند، اين پلان برگرفته از سلايق و اصول و صحبت‌هاي صورت گرفته انجام مي‌پذيرد.انتخاب سبك طراحي‌ ويلا كه شامل طراحي‌ ويلا مدرن،كلاسيك يا روستيك مي‌شود نيز شامل خواهد شد(پيشنهاد ويلا1000 اين است كه نمونه كارهاي ما را كه بر اساس سبك طراحي دسته بندي شده اند را ديدن بفرماييد).

پس از اين مراحل،اسكيس يا طرح اوليه ويلا صورت مي‌پذيرد، در ادامه هم براي اينكه ايرادهاي احتمالي و نقطه نظرات دريافت شود جلسه‌اي گذاشته ميشود و در نهايت ترسيم طرح اوليه، پلان و سبك ويلا تكميل مييشود.

چه وقت طراحي اصلي ويلا آغاز خواهد شد؟

پس از اينكه طراحي پلان و طرح اوليه (اسكيس) به پايان رسيد، معمار طراح با استفاده از ابزارهايي كه دارد (كه برنامه‌اي كه روي آن طراحي انجام مي‌شود برنامه طراحي 3dmax است) شروع به طراحي ويلا با استفاده از طرح اوليه و پلان مي‌كند (زمان لازم اين مرحله نيز توسط مدير آتليه به كارفرما گفته خواهد شد).در اين مرحله اوج خلاقيت معماري در ويلا نمايان خواهد شد؛ هوش و حس معمار و تصوير ذهني معماري كه در ذهن دارد كمك مي‌كند تا ترسيم و ديزايني كه در ذهن معمار وجود دارد با حس زيبايي شناختانه كه در ذهن خود پرورش داده است در هم آميخته شود و يك طراحي‌ ويلا رويائي طبق سليقه كارفرما ارائه كند.

پس از طراحي رندر، كارفرما اين حق را خواهد داشت تا بتواند طبق خروجي طرح ويرايش انجام دهد كه ضوابط آن در قرارداد قيد خواهد شد.

چه چيز را در ساخت ويلا بايد مورد توجه قرار دهيم؟

 • منابع مالي را  مورد نظر قرار دهيد.
 • شركت طراحي ويلا‌ انتخاب كنيد كه تخصصي كار مي‌كند.
 • همواره در روند طراحي قرار گيريد همچنين با مشاور يا طراح خود در تماس باشيد.
 • مجوزهاي ساخت ويلا را در منطقه خود را مورد بررسي قرار دهيد.
 • با برنامه پيش برويد و از كارشناسان كمك بگيريد.
 • از مشورت گرفتن نترسيد، از آن به بهترين نحو استفاده كنيد.
 • سبك طراحي ويلا، مزايا و معايب آن را مورد بررسي قرار دهيد.

چه طراحي ويلا، براي داشتن يك ويلاي زيبا، لازم و تاثيرگذار است؟

چرا طراحي ويلا، براي داشتن يك ويلاي زيبا لازم و تاثيرگذار است؟

امروزه ساخت ويلا در نقاط بسياري از كشور رايج است. اما هر خانه ويلايي با هر طرح و كيفيتي، زيبا، راحت و مورد پسند كارفرمايان نيست. در اينجاست كه اهميت طراحي در ويلا خود را نشان مي‌دهد.

طرح خوب، زير بناي يك ويلاي لوكس و شيك است.

 طراحي هنرمندانه ويلا با ديد به خصوصيات سايت ويلا، ابعاد زمين، تعداد طبقات، خواسته هاي كارفرمايان شكل ميگيرد. قبل از مرحله ساخت، در طرح ويلا، پلان ويلا مجسم ميشوند. نرم افزارهاي پيشرفته مدلسازي، افراد را قادر مي سازد طرح ويلاي شخصي خود را قبل از ساخته شدن ببينند و هر تغييري كه مي خواهند را در آن اعمال كنند.طراحي اصولي ويلا در واقع اصلي‌ترين قدم براي داشتن يك ويلاي زيبا است و اگر اين قدم اصولي و صحيح برداشته شود ساختمان ويلا زيبا، منحصر به فرد و پاسخگو به تمام نيازهاي ساكنان خواهد بود.

طراحي ويلا مدرن

طراحي ويلا به سبك مدرن گرايشي است در حوزه طراحي‌هاي ويلا كه بر مبناي معماري سبك مدرنيسم ميباشد.طراحي حجم، نقشه ويلا مدرن و همچنين نماي ويلا مدرن همگي در اين رويكرد معماري صورت ميپذيرد.

اين سبك، امروزه با عنوان سبك جهاني شناخته ميشود.ويلاهاي مدرن متعلق به مكان و زمان خاصي نيست بنابراين مورد توجه بسياري از فعلان حوزه ساخت ويلا قرار دارد.بدين رو در حوزه طراحي و اجراي ويلا و همچنين محوطه سازي ويلا داراي محبوبيت بسيار است.

ايده مدرن ويلا ميتواند در غالب ويلا آپارتمان، ويلا يك طبقه يا ويلا مدرن دوبلكس بروز يابد.

نماي ويلا مدرن داراي سطوح شيشه خور وسيع است كه از تركيب احجام ساده شكل مي گيرد.اين گشودگي فضايي همراه با بازشوهاي بزرگ، فضاي داخلي ويلا را روشن ساخته و آن را به محوطه ويلا پيوند مي‌دهد.اين سطوح ارتباط قوي با فضاي محوطه ويلا ايجاد ميكنند و حسي از سبكي به وجود مي آورند.

مصالح ساخت ويلا مدرن:

مصالح ساخت ويلا مدرن عموما بتني سيماني است كه رنگ هاي خنثي و سفيد در آن استفاده ميشود.

اگرچه بتن و فولاد  متريال اصلي براي بناهاي مدرن هستند اما با رويكردهاي معاصر و پست مدرن، از تنوعي از متريال مي توان براي ساخت ويلاي مدرن و اجراي نما ويلا بهره برد.

ويژگي‌هاي شاخص ويلا مدرن عبارتند از:

 • سادگي
 • كاركردگرايي
 • توجه به طبيعت و تنديس گرايي
 • حذف تزئينات و المان‌هاي زائد
 • شفافيت
 • پلان‌هاي باز
 • تركيب احجام مكعبي و خالص

طراحي مدرن ويلا، اصول مدرنيسم، ساده گرايي و ديد جهاني به فضاي مسكوني را در ساخت ويلا نمايان ميسازد.

نماي ساده خانه ويلايي، فضاهاي داخلي روشن پر نور و تداخل حجمي خلاقانه، ويژگي هاي اصلي اين مدل ويلا ميباشد.

مدل ويلاي مدرن با كرتين والهاي شيشه اي، متريال بتن و سيمان و كشيدگي فرم ها، همچنين نقشه پلان ويلايي باز و سيركولاسيون آزاد، داراي محبوبيت زيادي است.

اگرچه اصول اجراي ويلا مدرن مشخص است اما طرح‌هاي ابتكاري و اتخاذ رويكردهاي متنوع در به كارگيري آنها با در نظر گرفتن به نياز و سليقه ساكنان ويلا و كانسپت طرح، منجر به فرم و نماي ويلاهاي منحصر به فرد ميشود.

طراحي ويلا دوبلكس

تعريف طراحي ويلا دوبلكس؟

يكي از انواع طراحي بسيار محبوب ويلاسازي، طراحي ويلا دوبلكس است. در اين نوع، طبقات ويلا به واسطه راه پله اي آزاد غير محصور به هم مرتبط ميشوند.در واقع سقف اين راه پله، سقف نهايي طبقه آخر است و از همين رو يك ويد، حول آن شكل ميگيرد.

چرا طراحي ويلا دوبلكس را انتخاب ميكنيم؟

ويلايي دوبلكس پر طرفدارترين سبك ويلاسازي است.ويلاها در اغلب موارد براي اقامت يك خانواده هستند، بنابراين طرح ويلايي دوبلكس و نيمه دوبلكس نوع مطلوبي از طراحي به شمار مي رود.سقف بلند فضاي راه پله و ويد ايجاد شده، باعث دلبازي و روشني فضا ميشود.

چه چيز طراحي ويلا دوبلكس را خاص ميكند؟

يكي از مزيت هاي مهمي كه در طراحي و اجراي ويلايي دوبلكس وجود دارد اين است كه، از لحاظ فيزيكي بصري به توسعه فضايي مي انجامد و همچنين طبقات مي توانند به صورت پيوسته از طريق يك راه پله شاخص با فرمي جذاب به هم مرتبط شوند.

نقشه و پلان ويلا دوبلكس چگونه انجام مي شود؟

پلان ويلا دوبلكس بايد طوري سازماندهي شود كه فضاهاي عمومي و خصوصي در ترازهاي مختلف ارتفاعي قرار گيرند. سبك رايج بدين گونه است كه اتاق نشيمن و پذيرايي با تخصيص بيشترين مساحت به خود در طبقه پايين قرار مي گيرند. در جوار آنها آشپزخانه، اتاق ناهارخوري و البته يك سرويس نزديك ورودي اصلي جاي مي گيرند و در طبقه بالا اتاق خواب ها، هال خصوصي و سرويس ها و حمام ها، تراس ها و بالكن ها تعريف مي شوند.

شايان ذكر است كه در بعضي از ويلاهاي لوكس كه داراي شاه نشين هستند، در بالاترين طبقه ويلا اين فضاي نشيمن مجلل جاي مي گيرد كه داراي بهترين ديد به پيرامون مي باشد.

در موارد ديگري از جمله طرحهاي اقليمي منطبق بر شرايط سخت آب و هوايي يا وجود شيب هاي تند سايت مي توان فضاهاي خصوصي و خواب را در پناه زمين و سطح پاييني طراحي كرد و طبقه بالا را به فضاهاي نشيمن و عمومي اختصاص داد كه بهره مند از نور و گرماي خورشيد باشند.

طراحي ويلا دوبلكس

شناخت نمونه نما ويلايي دوبلكس از اهميت ويژه اي برخوردار است كه گروه معماري ويلا 1000 توانسته است بيش از 600 نمونه ويلا دوبلكس و غيره ارائه كند.به نحوي كه در ويلايي دوبلكس لاكچري، راه پله لوكس، نقطه كانوني فضاي داخلي ويلا تعريف مي شود.

ساخت ويلا دوبلكس در رويكردهاي سنتي تا مدرن امكان پذير است.

ويلا كلاسيك با تزئينات و دكوراسيون داخلي تجملي شكل ميگيرد، در حالي كه طراحي هاي ويلاهاي مدرن دوبلكس بر سادگي و ارتباطات فضايي تكيه دارد.

نماي ويلايي دوبلكس با توجه به كانسپت طراحي و پلان ويلايي دوبلكس شكل ميگيرد.

ارتفاع زياد سقف ها و شيشه بندي هاي گسترده كه در سراسر ويلا دو طبقه ادامه دارد، از ويژگي هاي اين نوع نما ويلايي ميباشد.

نمونه طراحي ويلا

هر نمونه طراحي ويلا با نگاه به مكان، مساحت، سبك و خواسته‌هاي كارفرما، ويژگي هاي متمايزي دارد.طرح خانه هاي ويلايي مي تواند بسيار متنوع باشد.نمونه طراحي‌هاي ويلا دامنه وسيعي از نمونه ويلاهاي كوچك تا طراحي و اجراي ويلا لوكس را در بر مي گيرد. ويلا با فضاي سبز و طبيعي قابل توجه، به صورت نمونه باغ ويلا نمود مييابد.

در اين راستا طراحي باغ ويلا در سبك‌هاي مختلف محوطه سازي ويلا صورت ميپذيرد.نمونه طراحي ويلا با ويژگيهاي سايت ساخت ويلا، منجر به ايجاد يك فضاي اقامتي ادغام در طبيعت ميشود.

آشنايي با نمونه ويلا در سبك هاي طراحي مختلف معماري، باعث تصميم گيري هاي منطقي در پروسه طراحي و ساخت ويلا ميشود.

مجموعه كارهاي ما شامل طراحي با انواع سبك‌ها و در مناطق مختلف با شرايط خاص و ابعاد متفاوت ميباشد.

در اين بين نمونه پلان و نقشه ويلايي نيز مختص هر پروژه و با درنظر گرفتن نيازهاي كارفرمايان محترم طراحي و ارائه ميشود.

طراحي ويلا تريبلكس

ويلا تريپلكس فضاهاي بيشتري را در ارتباطي عمودي با يكديگر تعريف مي كند.اين ويلا نيز مانند ويلاي دوبلكس داراي ارتباط آزاد بين طبقات است.

تفاوت با ويلا دوبلكس اين است كه از راه پله و ويدها، سه طبقه ويلا به هم مرتبط ميشوند.

در اين طراحي راه پله‌هاي ارتباطي مي توانند در يك راستا و با يك ويد مشترك اجرا شوند.

در اين ويلاها طبق چيدمان فضايي پلان، در مكان‌هاي متفاوتي تعريف شوند.

طراحي ويلا ايراني

طراحي ويلاي ايراني، سبك طراحي معماري محبوبي است كه در حوزه طراحي و اجراي ويلا مورد توجه قرار گرفته است.گرچه ساخت ويلا به سبب ماهيت لوكس و ييلاقي خود در نقاط مختلف، تقريبا با رويكردهاي مشابهي صورت مي گيرد، اما فرهنگ، مذهب و شيوه زندگي مردم، خواه ناخواه، فضاسازي ها را متاثر مي كنند.

طراحي ويلا سنتي با رويكردهاي مدرن مي تواند مبناي ويلا ايراني قرار گيرد.

در ويلا ايراني تلفيق ويژگي هاي اصلي ويلا مانند شفافيت، تركيب احجام و ارتباط وسيع با فضاي پيراموني با سنت هاي معماري ايراني تركيب شده و منجر به  ويلا ايراني مي شود.

طراحي ويلا لاكچري

طراحي ويلا لاكچري در اصطلاح به ويلاهاي لوكس و بزرگ اطلاق ميشود.ويلاهاي بزرگ پتانسيل فضاسازي و طراحي‌هاي خلاقانه اي را دارند.اگر به دنبال ساخت ويلا لاكچري هستيد كه تمام خواسته اي شما را برآورده سازد.

اين نمونه ويلا ها در نقاط مختلف كشور، با شرايط مختلف آب و هوايي و انتظارات متنوع كارفرمايان، شكل گرفته اند.

اما همگي در يك ويژگي مشترك هستند :تجربه اقامتي لذت بخش و لوكس را براي ساكنان فراهم مي‌آورند.

نقشه ويلا مدرن يا لاكچري بر مبناي پلان ويلايي ترسيم مي شود كه داراي چيدمان فضاهاي بزرگ و لوكس در كنار فضاهاي خدماتي است.

طراحي فضاهاي تفريحي و ورزشي سهم مهمي در اين پلان دارند.

طراحي داخلي ويلا لاكچري به صورت خاص و با ايده هاي بي نظير، همچنين استفاده از متريال لوكس صورت ميگيرد.

فضاهاي بزرگ و روشن با راه پله‌هاي شاخص و زيبا، كف ها و سقف‌هاي صيقلي و براق چشم هر بيننده‌اي را خيره ميسازد.

طراحي نما ويلا لاكچري نيز با فرم هاي خاص و تداخل احجام زيبا و سطوح شيشه خور بسيار شكل ميگيرد.

اجراي پنجره‌هاي بزرگ و كرتين والهاي شيشه‌اي به نماي ويلا حالت سيالي ميبخشد.

ايده طراحي در ويلا

ايده طراحي از اتودهاي اوليه حجم از مفاهيم جديدي از فضاسازي نشات مي‌گيرد.فرم‌هاي آزاد و محدوديت اندك در فضاسازي، اجراي ايده‌ طراحي ويلاي متنوع را ميسر مي‌سازد.با ديدن نمونه ويلا طراحي و ساخته شده مي توانيد ايده خود را با ما در ميان بگذاريد.اگر ايده خاصي نداريد، فقط كافيست تصور خود را از ويلاي رويايي خودتان بيان كنيد.طراحان خلاق ما، كانسپت اوليه را به بهترين شكل براي شما خلق ميكنند.

پلان ويلا دوبلكس مدرن

طراحي پلان ويلا دوبلكس مدرن جهت گيري، مساحت و ارتباطات فضاهاي داخلي ويلا را تعريف مي‌‌كند.ويلا بايد بر مبناي ايده طراحي و سايت پلاني صورت پذيرد كه حاوي توپوگرافي زمين است.بهتر است در ابتدا با ديدن نمونه پلان‌هاي ترسيم شده توسط گروه طراحي ما آشنا شويد.سپس يك ليست از فضاها و خواسته‌هاي خود را تهيه كنيد و در اختيار ما قرار دهيد.قرار است شما در اين ويلا زندگي كنيد پس علاوه بر مسائل تكنيكي، بايد راحتي و رفاه شما نيز در نظر گرفته شود.

مثلا ممكن است شما نياز به يك فضاي باز براي برگزاري ميهماني ها، يك اتاق بازي و يا امكانات ورزشي و  تفريحي مانند استخر باشيد.جايگذاري صحيح ورودي، راهروها، راه پله و فضاهاي عمومي مانند آشپزخانه و نشيمن و فضاهاي خصوصي مانند اتاق خواب ها و حمام ها بايد با روابط فضايي صحيح نسبت به يكديگر صورت گيرد.

طراحي نما ويلا

طراحي نما ويلا  به صورت اصولي، ارزش ساختمان ويلا را دو چندان مي‌كند.در هنگام ورود به محوطه ويلا، در ديد اول، نماي آن است كه نظرها را متوجه خود مي‌كند.طرح نما متاثر از پلان، ايده اوليه طراحي و سبكي است كه براي ويلا انتخاب كرده‌ايد.وجود بالكن‌ها، تراس ها، جايگذاري ابعاد باز شوها، تاثير زيادي بر نما دارند.تعداد طبقات نيز به نماي آن هويت منحصر به فردي مي‌بخشد.نماي ويلا دو طبقه حسي متفاوت از نماي ويلا دوبلكس و نماي ويلا يك طبقه مي‌دهد.طراحي سبك ويلا به صورت كلاسيك، مدرن و روستيك، بيشترين بروز خود را در نما دارد.

باغچه در ويلا

ناگفته پيدا است كه در شرايط امروزي كه به سبب تراكم جمعيتي به ويژه در نواحي شهري، بناهاي مسكوني بسيار نزديك هم ساخته مي‌شوند، ويلاها به همراه فضاي سبز و طبيعي، در غالب باغ ويلا يا طراحي باغچه ويلا يك موهبت به شمار مي‌آيد. فضاي باز پيرامون ويلا مي تواند در برگيرنده فضاي سبز و مبلماني ساده بوده و فضاي دنج و دلپذيري را ايجاد كند و در راستاي تكميل نيازهاي فضايي ويلا قرار گيرد.

سخن پاياني

  در پايان اين نكته را بايد بگوييم كه ما به عنوان يك گروه معماري كه تخصصا در زمينه ويلا فعاليت مي‌كند، نمونه كارهاي طراحي ويلاي زيادي در سبك‌هاي مختلف ويلا مدرن،كلاسيك، روستيك در كارنامه خود دارد به خود ايمان داريم كه با سابقه 15 ساله در اين امر توانسته ايم گامي موثر در اعتلاي جايگاه طراحي و معماري ويلا و همچينين شيوه‌هاي نوين ساخت در كشور برداريم كه اين محقق نبود جز با استفاده از بهترين نخبه‌هاي معماران حاضر در ايران كه اين نويدي باشد در پيشرفت و اعتلاي كشور در زمينه طراحي ويلا. 

منبع : طراحي ويلا

 چرا و چگونه طراحي اصولي ويلا هزينه هاي شما را كاهش مي دهد؟

هزينه طراحي ويلا هرگز نبايد اضافي به نظر آيد. بلكه برعكس، هزينه اي كه براي يك طرح خوب پرداخت مي شود، به طور قابل توجهي هزينه هاي ساخت ويلا را كاهش مي‌دهد. چرا كه طراحي معماري ويلا توسط طراح با تجربه و متخصص، داراي اشكالات اندكي است.

به همين دليل از تغيير طرح در حين اجرا، هدر رفت زمان، انرژي و منابع مالي جلوگيري به عمل مي‌آيد.

اجراي يك طرح خوب منجر به ارزش افزوده ملك ويلايي ميشود.

اگرچه سلايق متنوع، در سبكهاي طراحي به خصوص ويلا به وجود مي‌آيد، اما برنامه فيزيكي صحيح، جانمايي اصولي فضاها و طراحي نماي متعادل، هميشه طرفداران خود را دارد. پس حتي بعد از گذشت سالها جذابيت خود را حفظ ميكند و باعث افزايش قيمت ويلا خواهد شد.

چه زماني طراحي ويلا را آغاز كنيم؟

عوامل متعددي در پاسخ به اين سوال دخيل هستند. معمولا بعد از خريد و آماده سازي زمين ساخت ويلا، اقدام براي طراح ويلا آغاز ميشود.

فرآيند مرحله اي ويلا شامل چند مرحله از ايده پردازي كانسپت ويلا تا اجراي نقشه هاي اجرايي ويلا و فاز دو مي باشد.

برنامه زمان بندي را فراموش نكنيد.

با مشاوره با يك طراح حرفه اي ويلا مي توان زمان مورد نياز را براي هر مرحله حدودا برآورد كرد. بسته به وسعت طرح و بزرگي ويلا اين زمان متغير است.

فصل ساخت و ساز را در نظر بگيريد.

با كند شدن عمليات ساختماني در فصول سرد، بهتر است تهيه نقشه ويلا را به اين زمان‌ها موكول كرد و زمان مناسب ساخت را به فصول مناسب موكول كرد.

سبك‌هاي مختلف طراحي به همراه نمونه كار طراحي و ويژگي‌هاي آن‌ها؟

نمونه طراحي ويلا مي تواند دامنه اي از ويلاهاي لوكس و بزرگ را تا ويلاهاي كوچك ويلاهاي مينيمال را شامل شود.اگر شما طرفدار سادگي، تجدد گرايي و فضاي باز و روشن در ساخت ويلا  هستيد، ما طراحي سبك ويلا مدرن را به شما پيشنهاد ميكنيم.

نمونه طراحي هاي ويلا مدرن در زمره كارهاي شركت طراحي ، Villa1000، سهم شاخصي را به خود اختصاص داده است.اين نمونه ها در تمام نقاط كشور شامل پروژه هاي ويلايي يك طبقه، دوبلكس و تريبلكس است.هر نمونه ويلا مدرن داراي ويژگي هاي متمايزي بنا بر ويژگي هاي سايت و خواسته هاي كارفرما ميباشد.

با وجود تنوع ويلاها، نماهاي شيشه اي وسيع، ارتفاع بلند سقف ها و فضاهاي باز، روشن و دلباز را مي توان در تمام انواع مدل ويلا شاهد بود. طراحي چهار نماي ويلا نيز با طرحهاي منحصر به فرد و ابتكاري، تفاوت آن را با يك خانه معمولي به خوبي آشكار ميكند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ دى ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۵۳:۵۲ توسط:صمن موضوع:

انجام پايان نامه تزآگاه

انجام پايان نامه تزآگاه

z2_nd16.png

يك راهنماي مطمئن

پيمايش راه‌هاي سخت بدون حضور يك همراه، سخت‌تر مي‌شود. بدون شك داشتن همسفر و همراهي مطمئن، آسودگي خاطر را در طي مسير به همراه خواهد داشت. راه‌هايي كه براي اولين بار پيموده مي‌شوند، نياز به همراهان و همسفراني باتجربه دارد. همسفر باتجربه، خطرات راه ناآشنا را مي‌داند. پس مي‌تواند برنامه‌ي دقيقي براي عدم رويارويي با آن خطرات بچيند.

اگر لحظه‌اي خود را در يك مسير ناشناخته تصور كنيد، به اهميت موضوع بيان شده، بيش‌تر پي مي‌بريد. خيلي از ما، در بدو ورود به يك محل جديد، به كمك ديگران نياز خواهيم داشت. بسياري از مطالب و نكته‌ها، در قالب تجربيات به ما مي‌رسد. هر اندازه كه ارتباطات وسيع‌تري داشته باشيم، به دليل درك بيش‌تر تجربيات، در زندگي خود محتاطانه‌تر عمل مي‌كنيم.

تزآگاه مؤسسه‌ي برتر به انتخاب مشتريان است. در اين مؤسسه، افراد با تجربه و متخصص در زمينه‌ي علوم مختلف حضور دارند. افرادي كه مي‌توانند همسفر خوبي در مسير انجام مقاله و پژوهش‌هاي مختلف شما باشند. تجربه‌ي چندين و چندين ساله‌ي اين همسفران در مسير انجام مقاله‌هاي مختلف، مي‌تواند اعتماد شما را جلب كند. تزآگاه به واسطه‌ي اين تجربه و تخصص بالايي كه دارد، مي‌تواند يك راهنماي مطمئن براي شما باشد. راهنمايي كه به شما احتياط كردن‌هاي به‌جا را در مسير پژوهش‌هاي گوناگون مي‌آموزد. و به اين طريق، خطرات و دشواري‌هاي مسير را از جلوي شما بركنار خواهد نمود.

تزآگاه و انجام پروپوزال و پايان نامه

نوشتن پايان نامه و انجام مراحل مختلف آن، مسيري دشوار را رونمايي مي‌كند. مسيري كه طي آن بدون مشورت و بهره‌گيري از يك راهنماي باتجربه و آگاه، تقريباً ناممكن خواهد بود. بهره‌مندي از تجارب افراد دخيل در چنين پروژه‌هايي، مي‌تواند مسيري راحت‌تر و البته سريع‌تر را براي انجام پايان نامه و رسيدن به استانداردهاي مورد نظر، ترسيم نمايد. افرادي كه سال‌هاي سال، عمر خود را در اين راه طي كرده‌اند، راهنماهاي خوبي براي مشورت در خصوص انجام پروپوزال و هم‌چنين انجام پايان نامه، خواهند بود. نوشتن پروژه‌هاي حساس و عظيمي مانند پايان نامه، بدون كمك گرفتن از مشاوران آگاه و باتجربه، سبب مي‌شود تا مسير ناشناخته، دشوارتر و طولاني‌تر باشد. ناگفته نماند كه تجربه‌ي برخي از شكست‌ها و مشكلات راه، بسيار گران است. به طوري كه مي‌تواند سبب عدم حركت در ادامه‌ي مسير بشود.

تيم متخصصين تزآگاه، مي‌توانند شما را براي انجام پروپوزال و هم‌چنين انجام پايان نامه، آماده و راهنمايي كنند. شما در اين مؤسسه مي‌توانيد آن‌چه را كه در مسير اين پروژه، نياز داريد، بشناسيد و با توشه‌اي مطمئن‌تر و كامل، به راه خود ادامه دهيد. در تزآگاه، شما مي‌توانيد از خدمات مشاوره براي انجام پروپوزال و انتخاب موضوع پايان نامه بهره‌مند شويد. شما مي‌توانيد پروژه‌هاي خود را به اين مؤسسه برون سپاري كنيد. تزآگاه، مي‌تواند با تكيه بر توانايي متخصصين خود، به بهترين شكل ممكن، آن چيزي را كه براي پروژه‌ي خود نياز داريد، به شما ارائه دهد.

انجام تحليل آماري در تزآگاه

تحليل‌هاي آماري، دسته‌اي از پروژه‌هاي عظيم و البته بااهميت مي‌باشند. در اين دسته از تحليل‌ها، مي‌بايست داده‌ها از راه‌هاي مختلف جمع‌آوري شده و سپس با دانش يا نرم‌افزارهاي خاص، آن داده‌ها را تحليل كرد. تحليل‌هاي آماري به نتايجي منجر مي‌شوند كه مي‌توان بر اساس آن، تصميمات استراتژيكي را تعيين نمود. انجام تحليل‌هاي آماري، زمان‌بر بوده و هم‌چنين به تخصص بالايي نياز دارد.

نتايج حاصل شده از تحليل‌هاي آماري، به دليل واقعي بودن داده‌ها، بسيار كاربردي خواهند بود. بر اساس اين نتايج مي‌توان تصميم‌هاي مهمي را در خصوص جامعه‌ي آماري و يا جامعه‌ي آماري تعميم داده شده، اتخاذ نمود. اين امر نشان دهنده‌ي اهميت اين نوع از پروژه‌ها مي‌باشد.

يكي از خدمات تزآگاه، انجام تحليل‌هاي آماري است. در تزآگاه، تيمي متشكل از متخصصين آمار كه سال‌ها در اين زمينه تجربه دارند، فعاليت مي‌كنند. لذا انجام پروژه‌هاي آماري در تزآگاه، به دست افراد توانمند و كارآزموده در اين زمينه خواهد بود. اگر شما نيز به تحليل‌هاي آماري نيازمند هستيد و فرصت يا دانش كافي در زمينه‌ي انجام آن را نداريد، مي‌توانيد به تزآگاه اعتماد كنيد. تزآگاه تحليل‌هاي آماري شما را در كوتاه‌ترين زمان ممكن به شما تحويل خواهد داد. از آن‌جا كه جمع‌آوري داده‌هاي آماري، بسيار زمان‌بر است، شما با سفارش پروژه‌ي خود به اين مؤسسه در حقيقت زمان را خريداري نموده‌ايد و اين بهترين سرمايه گذاري خواهد بود!

هزينه‌هايي بهينه شده در تزآگاه

يكي از مهم‌ترين مسائلي كه در خصوص دريافت خدمات مطرح مي‌شود، هزينه‌ها و تعرفه‌هايي است كه مشتريان مي‌بايست پرداخت نمايند. هزينه‌ها، بخش مهم و عظيم در خصوص هر خدمت يا پروژه را در بر مي‌گيرند. در زمينه‌ي خدمات پژوهشي و مشاوره‌هاي لازم براي انجام مقاله نويسي، نيز از جمله بزرگ‌ترين دغدغه‌ها، هزينه‌ي قابل پرداخت خواهد بود. بسياري از افراد، به دليل هزينه‌هاي سرسام آور تعريف شده در بسياري از مؤسسات مشابه، از دريافت خدمات اين مؤسسات بي‌بهره مي‌مانند. در تزآگاه، تلاش بر آن بوده است تا هزينه‌ها در تناسب با كيفيت خدمات بسيار به‌صرفه تعريف شود. بدين شكل، مشتريان قادر خواهند بود تا بالاترين ميزان كيفيت را با پرداخت كم‌ترين مبلغ، به دست آورند. هزينه‌هاي اقتصادي اين مؤسسه سبب شده است تا بسياري از افراد، براي سفارش انجام پروژه‌هاي خود به تزآگاه مراجعه نمايند.

هزينه‌هاي تعريف شده در تزآگاه برآيندي از مقطع تحصيلي دانشجو، زمان آموزشي، موضوع مقاله، رشته‌ي تحصيلي، نرم‌افزارهاي به كار رفته در پروسه و بسياري موارد ديگر خواهد بود. طبيعي است كه با دشوارتر شدن و پيچيدگي‌هاي بيش‌تر در انجام مقاله، هزينه‌هاي پاياني آن افزايش پيدا مي‌كند. جهت هرگونه پرسش در اين زمينه، مي‌توانيد با مشاورين تزآگاه تماس برقرار نماييد. براي اين منظور مي‌توانيد از راه‌هاي ارتباطي درج شده در وب سايت اين مؤسسه استفاده نماييد.

 

تزآگاه از برترين مؤسساتي است كه در زمينه‌ي انجام مقاله، انجام پروپوزال و پايان نامه نويسي به مشتريان خود خدمت‌رساني مي‌كند. شما مي‌توانيد براي انجام هر يك از اين پروژه‌ها و هم‌چنين انجام پروژه‌ي كسري خدمت، از مشاورين اين مركز مشاوره دريافت نماييد. خدمات مشاوره، مي‌تواند در خصوص رفع ابهامات و هرگونه پرسش شما در زمينه‌ي تحقيق در حال انجام باشد. شما با اعتماد به اين مؤسسه قادر خواهيد بود تا آن‌چه را كه مي‌خواهيد در بالاترين كيفيت، كم‌ترين زمان ممكن و البته بهترين و به‌صرفه‌ترين هزينه‌ي تعريف شده، به دست آوريد. اعتماد به تزآگاه، مي‌تواند موفقيت بالاتري را در خصوص پايان نامه‌ي شما حاصل كند.

https://www.behance.net/vickibarber
https://vickibarber8.livejournal.com/profile
https://www.quora.com/profile/Vicki-Barber-25
https://www.twitch.tv/vickibarber8
https://www.openstreetmap.org/user/VickiBarber8
https://www.tripadvisor.com/Profile/B5942OBvickib
https://www.4shared.com/u/plU96KS4/VickiBarber8.html
https://www.indiegogo.com/individuals/28170785
https://www.mixcloud.com/VickiBarber8/
https://www.sbnation.com/users/VickiBarber8
https://www.reverbnation.com/artist/famle7

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ دى ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۴۸:۳۸ توسط:صمن موضوع:

روش ريست و بازيابي رمز عبور دستگاه DVR يا NVR

روش ريست و بازيابي رمز عبور دستگاه DVR يا NVR

يكي از شايع ترين مشكلات در ميان كاربران دوربين مداربسته فراموش كردن رمز يا پسورد دستگاه DVR يا NVR شان است. در اين مقاله قصد داريم به طور مفصل به شرح روش هاي ريست كردن يا بازيابي رمز دستگاه هاي ضبط سيستم هاي مداربسته بپردازيم.

تفاوت در روش هاي بازيابي رمز دستگاه

همانطور كه مي دانيد سيستم هاي مداربسته در برندهاي متنوعي توليد مي شوند پس روش هاي بازيابي پسورد در هر كدام از آنها با توجه به نوع سيستم شان متفاوت خواهد بود. اما با روش هايي كه در ادامه عنوان مي كنيم مشكلي پيش نخواهد آمد. اما مشكل اصلي براي دستگاه هايي با برند متفرقه است زيرا براي بازيابي رمز دستگاه ها در آن ها روش مشخصي وجود ندارد. با اين وجود سعي مي كنيم براي اين دستگاه ها نيز راهكارهايي را ارائه كنيم.

 

 

 

بازيابي رمز در دستگاه هاي هايك ويژن

زماني كه در سال 2015 در سيستم هاي مداربسته هايك ويژن اختلالات امنيتي به وجود آمد شركت تصميم گرفت با ارتقا عملكرد امنيتي محصولات خود اين مشكلات را به حداقل برساند. تا قبل از اين رمز پيش فرض در دستگاه هاي ساخت هايك ويژن 12345 بود كه بعد از خريداري قادر به تعويض آن بوديد. اما در حال حاضر اين دستگاه ها بدون داشتن رمز پيش فرض ارائه مي شوند و كاربر بايد خود بر روي دستگاه رمز بگذارد.چنانچه رمز دستگاه DVR يا NVR هايك ويژن خود را فراموش نموديد به ترتيب زير عمل نمائيد:

1. ابتدا نرم افزار SADP را از سايت هايك ويژن دانلود نمائيد و بر روي كامپيوتر خود نصب كنيد.

2. دستگاه ضبط خود را از طريق كابل LAN به كامپيوتر متصل نمائيد.

3. از منوي دستگاه به قسمت Forget Password وارد شويد. در اين قسمت فايلي با پسوند XML دريافت خواهيد كرد.

4. فايل مورد نظر را بايد براي نمايندگي هايك ويژن ارسال نمائيد تا بريتان رمز جديد ايجاد و ارسال گردد.

 

 

 

بازيابي رمز در دستگاه هاي سامسونگ

رمز پيش فرض در دستگاه هاي سامسونگ 4321 است. تا پيش از اين روش هاي بسيار آسان تري براي ريست پسورد در دستگاه هاي سامسونگ وجود داشت. براي مثال چنانچه رمز خود را فراموش مي كرديد به راحتي با فشردن دكمه هاي Mode و PTZ به صورت همزمان و براي 5 ثانيه دستگاه به صورت كامل ريست مي شد. دوباره قادر بوديد با رمز پيشفرض وارد شويد. اما در حال حاضر چنانچه دستگاه شما دچار مشكلي گرديد، بهترين راهكار اين است كه براي بازيابي رمز خود به مستقيما به نمايندگي سامسونگ مراجعه و يا دستگاه خود را به آنجا بفرستيد.

 

 

 

بازيابي رمز در دستگاه هاي داهوآ

در گذشته دستگاه هاي DVR شركت داهوآ نيز داراي يك پسوورد مادر بسيار ساده بودند كه براي تمامي آنها قابل استفاده بود. به دلايل امنيتي پسوورد اين برند را در اين مطلب عنوان نمي كنيم.  در حال حاضر براي ريست كردن پسوورد دستگاه هاي داهوآ بايد به صورت مستقيم به نمايندگي آنها مراجعه نمائيد.

 

 

 

ريست كردن پسوورد در دستگاه هاي متفرقه

برخي از برندهاي متفرقه در بازار وجود دارند كه با نام هايي مانند Raster، Maxron و … شناخته مي شوند. كاري كه اين برند ها انجام مي دهند در واقع فروش محصولات شركت هايي مانند هايك ويژن، داهوا و … با نام هاي ديگر است. لذا براي بازيابي رمز در اين دستگاه ها مي توانيد از روش هاي گفته شده براي برندهاي اصلي استفاده كنيداما براي ساير برندهاي متفرقه موجود در بازار مي توانيد از روش هاي زير استفاده كنيد:

 • خارج كردن باتري از داخل دستگاه: باتري كه روي برد دستگاه قرار دارد را براي چند لحظه خارج كرده و سپس مجددا در جاي خود بگذاريد. در اين حالت تنظيمات دستگاه به حالت كارخانه بر مي گردد.
 • تنظيم كردن پين هاي سوزني بر روي مادربرد دستگاه:  بر روي ماردبرد دستگاه پين هاي سوزني قرار دارد كه كه با تغيير آنها به در حالتي خاص در برخي از DVR ها امكان ريست كردن آنها ميسر مي گردد.
 • نگه داشتن يك ريست براي چند ثانيه: در برخي از دستگاه ها دكمه ريستي بر روي مادربرد دستگاه قرار دارد كه با نگه داشتن آن، دستگاه ريست مي شود.

در پايان توصيه مي گردد چنانچه اطلاعات فني كافي در مورد اين كار را نداريد بهتر است دستگاه خود را براي ريست شدن به نزد يك تعمير كار ماهر و معتبر ببريد.

 

 

 

مطالب مرتبط:

 1. EIS در دوربين مدار بسته
 2. چيپ تصوير EFFIO CCD دوربين مداربسته / Day & Night در دوربين مدار بسته
 3. Day & Night در دوربين مدار بسته / قابليت ضبط Edge Recording دوربين مداربسته
 4. فناوري BLC در دوربين مداربسته

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۵۹:۵۸ توسط:صمن موضوع:

هديه شب يلدا

هديه شب يلدا

هديه شب يلدا از دل شبي طولاني و باشكوه مي آيد و كلمه عشق را مي آورد. اين هدايا نمادي از دل ترش و شيريني زندگي است كه مانند هندوانه باشد و مانند انار باشد تا به رگ هاي قلب جان بدهد. هر سال طولاني ترين شب سال زيباتر مي شود اگر اين شب طولاني و پر نور را با هدايايي خاص تزئين كنيم و با آن دل ديگران را شاد كنيم و مانند اين شب طولاني برايشان آرزوي زندگي طولاني و با عزت كنيم. يلدا دختر زيبايي است كه با شكوه زمستان مي آيد و دل آسمان تاريك شب را با خود مي برد. خريد كادو يلدا از فروشگاه اينترنتي لوازم آرايشي و بهداشتي  چاپار آنلاين يكي از جذاب ترين هدايايي است كه به جرأت مي توانيم نام ببريم.

m1_awkn.jpg

 

هديه شب يلدا چيست؟

براي اينكه بتوانيم معني و ريشه حال شب يلدا را بفهميم، بهتر است اين مناسبت يعني شب يلدا را بشناسيم و به رازهاي حال اين شب بزرگ بپردازيم. يلدا، انقلاب زمستاني است و پس از انقلاب، تابستان پس از شش ماه مي آيد تا شب هاي طولاني سال را نشان دهد و از زمستان سرد صحبت كند. يلدا براي او صفا، وحدت و عشق به ارمغان مي آورد و به ياد مي آورد كه با هم بودن مي تواند هر شب سرد طولاني را به چشمه اي سرسبز و پر از نشاط تبديل كند.

 

در شب يلدا عزيزان و اقوام دور هم جمع مي شوند و فرصتي است تا همه به اهميت كنار هم بودن و حافظ خواني و ايجاد فضايي عرفاني پي ببرند. علاوه بر فال كه يكي از اعمالي است كه در اين شب انجام مي شود، يلدا نشانه هاي منحصر به فرد ديگري نيز دارد، مانند وجود يك سري غذاها در وسط سفره شب يلدا (انار، هندوانه و گردو) كه به ما مي دهد. يك ميز رنگارنگ هديه شب يلدا نيز نشانه اي از همان نمادهاي ذكر شده در دل خود دارد كه به اين هديه ها ويژگي هاي خاصي مي بخشد كه مي تواند خاطره اي خاص در ذهن اعضاي خانواده باقي بماند.

 

هداياي شب يلدا چه ويژگي هايي دارد؟

به طور كلي جشن‌هاي ايران باستان داراي نشانه‌ها، نمادها و ساختارهايي هستند كه در تزيين كادو شب يلدا از همين مجموعه نشانه‌ها استفاده مي‌شود و آن هديه با لباسي خاص پوشانده مي‌شود. هداياي يلدا اغلب نشانه عشق و با هم بودن است و با اشكال زمستاني مانند دانه هاي برف تزيين مي شود. همچنين نماد هندوانه و دانه انار در هنر هنرمنداني كه از آن در كادو شب يلدا استفاده مي كنند به چشم مي خورد تا با ديدن آن ياد يلدا و وجود عظيم آن بيفتيم. هداياي شب (يلدا) بايد به گونه اي ساخته شود كه ما را به ياد گرما در سرما بياندازد، به همين دليل از رنگي مانند قرمز براي تزيين اين هدايا استفاده مي شود.

 

چرا بايد كادوي شب يلدا را تهيه كنيم؟

بهتر است بگوييم كه هديه دادن در شب سرد، ياد و خاطره ما را در دل عزيزانمان زنده نگه مي دارد و شادي آنها انرژي مضاعفي را براي ما مي افزايد. هديه شب يلدا مهم است زيرا مي تواند مستقيماً با روح ارتباط برقرار كند و مسير جذابيت را نيز طي كند. اين هديه در تمام زمستان جلوي چشمان ما و عموم مردم است و وجود ما را در كنار هم در شب هاي سرد و تاريك يادآوري مي كند.

 

مراسم شب يلدا براي عروس و داماد چگونه است؟

مرسوم است كه بعد از عروسي اولين تاريخ سال را به شكلي خاص ذخيره مي كنند زيرا خاطره خوبي از خود به جا مي گذارد. اين رسم مجموعه اي از آيين ها را به همراه دارد. مثلاً در برخي از شهرهاي ايران رسم بر اين است كه شب اول شب چله يا يلدا خانواده داماد با سيني هاي پر از انار و هندوانه و هداياي يلدا از خانواده عروس استقبال مي كنند. آنها با هم جشن مي گيرند. اما معمولا در شب اول يلدا، خانواده عروس در خانه سفره مي چينند و مادر عروس به عروس كمك مي كند تا اولين و زيباترين سفره يلدا را به دلخواه بچيند. هدايايي كه به اين مهماني آورده مي شود، هداياي شب يلدا و تنقلات شخصي مانند انار، هندوانه و گردو به همراه شكر، شمع و ديوان حافظ براي افزودن به بركت سفره مي باشد.

 پيشنهاد ما براي هديه براي عروس در شب يلدا محصولات آرايشي اصل نظير لوازم آرايش صورت، لب، چشم و ابرو مي باشد،همچنين پك هاي مراقبتي مو مثل انواع ماسك مو و حالت دهنده مو و وسايل برقي مثل سشوآر و اتو مو مي باشد.همچنين انواع عطر هاي اصل و با كيفيت در تمام محدوده هاي قيمت مي تواند شب يلدايي خاطره انگيز بسازد.

خريد آنلاين جديدترين و بهترين لوازم آرايشي و بهداشتي و عطريات از برندهاي معتبر خارجي و ايراني با بهترين قيمت و تضمين اصالت كالا، امكان بازگشت كالا تا ۷ روز، داراي نماد اعتماد الكترونيكي و نشان ملي ثبت رسانه هاي ديجيتال، خريد امن و ارسال رايگان در تخفيفات واقعي در فروشگاه اينترنتي چاپار آنلاين را در اين يلداي شگفت انگيز تجربه كنيد.

خريد لوازم برقي اصل

https://www.mixcloud.com/AkashFras5/
https://www.sbnation.com/users/AkashFras5
https://www.reverbnation.com/female283?profile_view_source=header_icon_nav
https://unsplash.com/@akashfras5
https://www.evernote.com/shard/s356/sh/04d12ae4-734e-fa0d-c544-5d868b4996c7/b1599069364f99cd3cac697b33ab1557
https://www.liveinternet.ru/stat/chaparonline.com/
https://coub.com/akashfras5

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ آذر ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۰۵:۵۶ توسط:صمن موضوع: