شلفين شلفين .

شلفين

اهميت بالاي طراحي اپليكيشن

طراحي اپليكيشن چيست؟ 

 

در ابتدا بايد بدانيم اپليكشن چيست و به چه معناست، سپس به بررسي طراحي اپليكيشن و چيستي آن بپردازيم. اپليكيشن ها در واقع نرم افزارهاي مربوط به گوشي هاي هوشمند هستند. درست مانند نرم افزارهاي مربوط به كامپيوتر و ويندوز!!! به تمام مراحل طراحي گرافيكي، نوشتن كد تا اولين نسخه براي تست، طراحي اپليكيشن مي گويند. حال مي خواهيم با دلايل طراحي اپليكيشن ها و مراحل طراحي اپليكيشن بيشتر آشنا شويم. تا پايان مقاله ما را همراهي كنيد.

اهميت بالاي طراحي اپليكيشن

به دليل اينكه استفاده از گوشي هاي هوشمند بسيار رواج يافته و امروزه تقريبا دست هر فردي و يا در هر خانواده اي يك گوشي هوشمند يافت مي شود، بازار اپليكيشن ها و طراحي اپليكيشن هاي موبايل بسيار داغ است. و پيش بيني مي شود در آينده استفاده از اپليكيشن ها بيشتر از چيزي كه اكنون شاهد آن هستيم خواهد بود. باتوجه به اين مطلب شما اگر كسب و كاري داريد و به فكر پيشرفت كسب و كارتان هستيد بايد به طراحي اپليكيشن توجه كنيد. با ساختن يك اپليكيشن شما يك گام بزرگ به سوي موفقيت برداشته ايد و مي توانيد آينده خود را تضمين كنيد.

 

چند كسب و كار را مي شناسيد كه براي خود دست به طراحي اپليكيشن زده باشند؟ قطعا تعداد اندكي. پس چرا شما جزء اين محدود كسب وكارها نباشيد. در آينده اي نه چندان دور اكثر كسب وكارها مجبور مي شوند براي پيشرفت و جلب رضايت مشتريان به طراحي اپليكيشن روي آورند. پس شما زود تر از اين همه اينكار را بكنيد، زماني كه رقيبي وجود ندارد به راحتي مي توانيد موفق شويد.

مراحل طراحي يك اپليكيشن

طراحي اپليكيشن نيز يك پروسه زمان­بر و سخت است. به خصوص اگر قرار باشد اپليكيشن براي هر دو سيستم عامل اندرويد وios  طراحي شود. در ابتدا مدير كسب و كار بايد بداند دقيقا چه چيزي مي خواهد. بايد نياز مشتريانش را بشناسد. بداند با توجه به اين نيازها چه خدماتي و با چه كيفيتي مي خواهد ارائه دهد. حتي يك طرح ظاهري اوليه در ذهن خود داشته باشد.

شهرنت شبكه اجتماعي خريد و فروش كالا و خدمات. شهرنت فروشگاهي به وسعت شهر شماست. شهرنت در اپليكيشن شهرنت شما مي توانيد با توليد محتوا و به ازاي لايك و كامنت هاي دريافتي خود درآمد مستقيم ريالي داشته باشيد.

 

در مرحله بايد بهترين شركت طراحي اپليكيشن را انتخاب كند. مي توان گفت سخت ترين قسمت كار همين انتخاب است. براي شناخت يك شركت طراحي اپليكيشن حرفه اي و تجربه و تخصص تيم آن كافيست نمونه كارهاي شركت مشاهده شود. پس از انتخاب شركت با مشورت با تيم طراحي اپليكيشن بايد به يك طرح نهايي و مطلوب رسيد.

از اين مرحله به بعد وظايف بر دوش شركت و تيم طراحي اپليكيشن است. اين افراد با تخصص خود بايد بتوانند يك اپليكيشن با ظاهري ساده و كاربرپسند طراحي كند كه تمامي انتظارات كسب و كار و مشتريانش را برآورده كند.

در مرحله بعدي اپليكيشن طراحي و ساخته مي شود. حال بايد اپليكيشن توسط افراد مختلفي تست شود تا احيانا اگر مشكل يا باگي داشت قبل از انتشار برطرف شود. و در انتها اپليكيشن منتشر خواهد شد.

منبعطراحي اپليكيشن موبايل نوپرداز

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۴:۵۶:۳۷ توسط:صمن موضوع:

همه چيز در خصوص دوربين PanoVu شركت هايك ويژن

همه چيز در خصوص دوربينPanoVu شركت هايك ويژن

در راستاي ارائه دوربين هاي به روز و پيشرفته با توجه به نياز مشتريان شركت  هايك ويژن   با ارائه دوربين سري جديد خود، سريPanoVu دوربين هاي مدار بسته تحت شبكه، فصل جديد از تصوير برداري در دوربين هاي مدار بسته تحت شبكه را روي مشتريان خود گشوده است. در اين سري از دوربين ها، يك دوربين پانوراما با استفاده از 8 سنسور ديد 360 درجه را ارائه مي دهد علاوه بر دوربين پانوراما يك دوربين متحرك نيز با سرعت بالا، برد مناسب و 36 برابر زوم اپتيكال وظيفه بررسي تمام نواحي را پوشش مي دهد. در واقع اين دوربين از تركيب دو نوع دوربين مختلف به وجود آمده است. نوع دوربين هاي استفاده شده در سري پانو ويوو هايك ويژن باعث شده است تا اين دوربين با ارائه تصوير پانوراما و همچنين تصوير بسته ( از نزديك) از سوژه هاي متعدد بهترين تصوير برداري جهت اهداف مختلف را در اختيار مشتريان قرار دهد.

تصوير پانوراما توسط 8 سنسور مجزا در 8 طرف دوربين باعث مي شود تا ديد كلي 360 درجه بصورت هميشگي توسط دوربين به مركز كنترل ارسال شود، علاوه بر آن دوربين متحرك مجزا در سريPanoVu هايك ويژن با حركت سريع به نواحي مختلف در تصوير 360 درجه اقدام به تصوير برداري با كيفيت عالي و شامل جزئيات زياد مي نمايد. اين دوربين علاوه بر تجزيه، تحليل لحظه اي از نواحي و افراد مختلف با توجه به فعاليت، سرعت حركت، شكل ظاهري، پوشش و … شروع به تصوير برداري و ارسال تصاوير مشكوك براي مركز كنترل مي كند. استفاده از تكنولوژي هاي هوشمند آناليز تصوير دوربين هاي مدار بسته تحت شبكه هايك ويژن شامل تشخيص نفوذ، عبور از خط فرضي، آشكارسازي ورود به محوطه ي فرضي از پيش تعيين شده، خارج شدن از محوطه ي فرضي از پيش تعيين شده و… از جمله توانمنديهاي اين دوربين مداربسته مي باشد.

دوربين پانوراماي سري پانو ويوي هايك ويژن توانايي ارسال آلارم براي دوربين متحرك جهت حركت سريع به ناحيه ي وقوع آلارم را دارا هستند اين حركت مي تواند شامل فوكوس و زوم مورد نياز جهت تصوير برداري با كيفيت مناسب از ناحيه مورد تصوير برداري مي باشد. اين امر باعث مي شود تا دوربين مداربسته مذكور از قابليت اتكاي بالايي جهت تشخيص آلارم را داشته باشد.

 

در ادامه برخي از ويژگي هاي سريPanoVu، آمده است:

1-    دوربين پانوراما:

–      هشت سنسور “1.9/1 از نوعCMOS شامل دو دوربين مدار بسته با رزولوشن 4096*1800 پيكسل با سرعت تصوير برداري 30 فريم در ثانيه.

–      زاويه ديد افقي: 360 درجه. زاويه ديد عمودي: 80 درجه.

–      حداقل ميزان نور مورد نياز جهت ارائه تصوير مناسب: 0.005 لوكس براي حالت رنگي و 0.0005 لوكس براي حالت سياه و سفيد.

2-    دوربين متحرك:

–      سنسور “1.9/1 از نوعCMOS  با رزولوشن 1080*1920 پيكسل با سرعت تصوير برداري 30 فريم در ثانيه.

–      رزولوشن تصوير برداري 1080*1920 پيكسل.

–      حداقل ميزان نور مورد نياز جهت ارائه تصوير مناسب: 0.002 لوكس براي حالت رنگي و 0.0002 لوكس براي حالت سياه و سفيد.

–      فاصله كانوني بين 5.7- 205.2 ميليمتر، زوم اپتيكال 36 برابر.

–      زاويه ديد دوربين بين 2 درجه تا 58.7 درجه بسته به ميزان زوم دوربين متحرك.

–      مجهز به فيلتر حذف نور مادون قرمزICR.

–      قابليت ماسك كردن حداكثر 24 ناحيه در ميدان ديد دوربين.

–      پشتيباني از تكنولوژي هاي هوشمند تصوير برداري مانند ضد مه، ROI، HLC، WDR، DNR، ELS و حذف سه بعدي نويز تصوير.

–      قابليت ارسال سه استريم مجزا جهت ضبط، انتقال تصوير و نمايش زنده روي نمايشگر(مانندVideo Wall و…).

–      پشتيباني از فرمت فشرده سازيH.264، MJPEG وMPEG4.

–      چرخش 360 درجه در راستاي افقي و چرخش از منفي 15 درجه تا نود درجه در راستاي عمودي.

–      قابليت برنامه ريزي حداكثر 300 نقطه به عنوانPreset.

–      قابليت تعريف حداكثر 8 مسير(Patrol)، در هر مسير مي توانيم از حداكثر 32Preset استفاده كنيم.

–      و همچنين برخي از ويژگي هاي مهم ديگر كه جهت اطلاعات بيشتر شما را به مطالعه برگه مشخصات فني دوربين سريPanoVu هايك ويژن دعوت مي كنيم.

3-    آلارم:

–      پشتيباني از 7 ورودي آلارم و 2 خروجي آلارم جهت مديريت رويدادهاي احتمالي.

–      برخي از مواردي كه توسط دوربين مي تواند به وسيله آلارم اطلاع رساني شود عبارتند از : تشخيص چهره، تشخيص صوت غير معمول، تشخيص حركت، تحليل ديناميك رويدادهايي كه روبروي دوربين رخ مي دهد، اطلاع رساني در صورت هر گونه دستكاري روي دوربين ( اعم از اسپري پاشيدن، پوشاندن سر، تغيير زاويه ديد دوربين و …)، قطع شبكه، اخطار مربوط به آدرس آي پي يكسان، قابليت ضبط تصاوير غير معمولي در محل از پيش تعيين شده.

–      برخي از مواردي كه دوربين مي تواند با ارسال آلارم مي تواند فعاليت كند عبارتند از: دنبال كردنPreset، Patrol وPattern، ضبط تصاوير رويSD كارت نصب شده روي دوربين، خروجيAux. ارسال ايميل، ارسال تصاوير بصورت مستقيم روي بسترFTP و

4-    شبكه:

–      پشتيباني از پروتكل هاي انتقال تصوير برندهاي متعدد مانند: ONVIF، PSIA، ISAPI، Open- Ended API .

–      فشرده سازي صدا با فرمت هاي مختلف.

–      پشتيباني از پروتكل هاي متعدد جهت انتقال تصاوير در بسترهاي متعدد ( رجوع شود به برگه مشخصات فني دوربين)

5-    يكپارچه سازي سيستم:

–      قابليت تعريف كردن حداكثر 32 كاربر و اتصال آنها به دوربين، كاربران مي توانند در سه سطح مختلف مدير، اپراتور و كاربر تعريف شوند.

–      اقدامات امنيتي مانند: تأييد دوباره كاربر از طريق آي دي و پسورد، تأييديه هاست از طريق مك آدرس، فيلتر كردن آدرس آي پي.

–      قابليت اتصال همزمان حداكثر 20 كاربر جهت رويت تصوير زنده دوربين.

–      دارا بودن قابليت اتصال مستقيم فيبر به دوربين ( اين قابليت بصورت آپشن روي دوربين فعال مي شود).

–      پشتيباني از پروتكل هاي متعدد نصب در پورتRS485 از قبيل: هايك ويژن، Pelco-P، Pelco-D، Half Duplex و  Self Adaptive.

–      پشتيباني از حافظه روي دوربين از نوعMicro SD/SDHC با ظرفيت حداكثر 128 گيگابايت جهت ضبط در حالت آلارم.

از جمله موضوعات مهم و مرتبط با دوربين مداربسته هايك ويژن در بحث    ريست پسورد هايك ويژن  و  انتقال تصوير هايك ويژن

است شما مي توانيد با مراجعه به وبسايت شركت مهر تجارت از اين خدمات تخصصي بهره مند شويد.

 

6-    عمومي:

–      ميزان توان مصرفي 120 وات در حالت روشن بودن دوربين، با روشن شدن گرم كننده 44 وات به توان مصرفي افزوده مي شود.

–      روشن شدن با آداپتور 36 ولت دي سي.

–      دماي فعاليت دوربين دوربين بين منفي 40 تا مثبت 65 درجه.

–      فعاليت در گستره رطوبتي كمتر از 90%.

–      پشتيباني از استاندارد حفاظتيIP66، محافظ داخلي جهت عدم آسيب ديدن دوربين در مواقع نوسان برق و

–      وزن دوربين بدون پايه معادل 14 كيلوگرم مي باشد.

–      جهت نصب اين دوربين در نواحي مختلف جمله ديوار، ساختمان و …، پايه هاي متعددي توسط شركت هايك ويژن توليد شده است كه از جمله مي توان به پايه هاي مدل:  DS-1603ZJ، DS-1668ZJ(20)،  DS-1668ZJ اشاره نمود.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۵۴:۴۰ توسط:صمن موضوع:

از زعفران و قيمت آن در نقاط مختلف دنيا چه مي دانيد؟

از زعفران و قيمت آن در نقاط مختلف دنيا چه مي دانيد؟

زعفران به عنوان گرانترين گياه در دنيا شناخته و از آن به عنوان طلاي قرمز ياد مي شود، در طبيعت از گياه كروكوس ساتيووس و در فصل پاييز بدست مي آيد. در دوران باستان يوناني ها و رومي ها از زعفران به عنوان ماده خوشبو كننده استفاده ميكردند و در صده ي ???? در چين از آن به عنوان دارو كمك ميگرفتند. اين گياه زماني كه عده اي از جمعيت كليسايي پروتستان به آمريكا مهاجرت كردند به آنجا برده و در ساحل شرقي كشت داده شد است.

زعفران چيست ؟

زعفران رشته ها (پرچم هاي) گل گياه كروكوس است كه كه رنگي طلايي داشته و از خشك شدن اين رشته ها حاصل ميشود كه نحوه خشك كردن آنها تا حد زيادي در ميزان رنگ دهي رشته ها موثر است. توصيف عطر و طعم زعفران كار بسياري دشواري است و عده اي عطر آن را چوب مانند و طعمش را در برخي از غذاها شيرين، ولي به طور كلي زعفران طيف وسيعي از بو ها و طعم ها را در خود جاي داده است و شايد يكي از عوامل خاص بودن اين ادويه همين موضوع باشد.

به طور كلي نظر هاي زيادي درباره گرانترين ادويه موجود در جهان وجود دارد، به طور مثال يك نوع‌ ادويه تند كه محصول آن در اتريش كشت ميشود فلفل پرويان است كه با نام چاپريتا شناخته ميشود، اين فلفل به ازاي هر كيلوگرم ?? هزار دلار قيمت گذاري ميشود و همينطور ادويه هايي همچون هل، وانيل، دارچين و زرد چوبه جزء گرانترين ها محسوب شده، اما‌با اين حال كارشناسان اهل فن زعفران را بسيار ارزشمند تر از ساير گياهان و ادويه ها ميدانند. بر اساس قيمت هاي ثبت شده در بازار هاي جهاني قيمت هر كيلو زعفران حدود???? دلار آمريكا قيمت گذاري شده است و اين موضوع تا حد زيادي به نوع زعفران و خواستگاه آن بستگي دارد. براي خريد زعفران بدون واسطه و با كيفيت به صفحه لينك شده مراجعه كنيد.

براي كساني كه ممكن است اطلاعات چنداني راجع به اين طلاي قرمز نداشته باشند بايد اين نكته را يادآور شد كه قيمت گذاري بر روي زعفران، تنها بر روي رشته هاي آن است و ديگر محصولات حاصل از آن مانند روغن و پودر زعفران قيمت هايي غير واقعي يا فرعي نسبت به زعفران دارند. و به طور كلي شما در هر جايي با قيمت زعفران برخورد كرديد اين قيمت ها مربوط به رشته هاي زعفران است و به طور كلي به شما توصيه ميكينم كه از خريد محصولات جانبي زعفران خودداري كنيد زيرا تشخيص اصلي و تقلبي بودن مواد موجود در اين محصولات كار بسيار دشواري است. زعفران، يكي از سوغات مشهد مقدس است كه در كنار زرشك، نبات و ديگر ادويه ها در اين شهر مقدس به وفور يافت مي شود.

قسمت هاي مختلف گل گياه كروكوس براي موارد غذايي و پزشكي مورد استفاده قرار ميگيرد اما مهم‌ ترين بخش آن پرچم اين گل ميباشد. اولين قدم در برداشت زعفران كاشتن پياز آن در اواخر جولاي يا مرداد ماه تا اواخر آگوست يا شهريور ماه است، و زمان گل دهي و برداشت محصول از اواخر مهرماه يا نوامبر تا اواخر آبان ماه است. همه ي اين زمان ها بسته به نوع آب و هوا و زميني كه محصول در آن كشت ميشود متغير است.قسمت بالاي رشته ها يا پرچم گل كروكوس سرگل نام دارد كه زعفران خالص نيز ميتوان آنرا نام گذاري كرد و بيشترين ميزان رنگ دهي در اين قسمت از رشته ها وجود دارد. از قسمت بالاي رشته ها تا قسمت سفيد رنگ پوشال نام دارد كه شامل رشته ي زعفران به علاوه ? تا ? ميلي متر از خامه ي گل را نيز در بر ميگيرد. قسمت بعدي نگين نام دارد كه همان پوشال است ولي با ظاهري ضخيم تر نسبت به پوشال و همچنين از نظر زيبايي همينطور عطر و طعم بيشتري نيز دارا ميباشد. شما مي توانيد با مراجعه به صفحه قيمت زعفران بهرامن ، قيمت بروز اين ادويه را بدست آوريد.

استفاده هاي مختلف از زعفران در ميزان و نوع استفاده از آن در كشور هاي مختلف متفاوت است و واحد اندازه‌ گيري آن مثقال و گرم و در بعضي از كشور ها مانند انگلستان اونس ميباشد كه هر اونس برابر ??.?? گرم است.

قيمت زعفران نگين در كشور هاي مختلف به شرح زير است ؛

ايران به ازاي هر گرم ? تا ?.? يورو

هند به ازاي هر گرم ?.? تا ? يورو

ايالات متحده آمريكا به ازاي هر گرم? تا ?.? يورو

كانادا به ازاي هر گرم ? تا ?.? يورو

اروپا كشور هاي همچون اسپانيا ايتاليا و آلمان به ازاي هر گرم ? تا ? يورو

بريتانياي كبير به ازاي هر گرم ? تا ? يورو

امارت متحده عربي به ازاي هر گرم ?.? تا ?.? يورو

چين به ازاي هر گرم ? تا ?.? يورو

تركيه به ازاي هر گرم ?.??تا ?.? يورو

اين قيمت ها در سال ???? ميلادي به ثبت رسيده است.

همانطور كه مشخص است قيمت بالاي اين طلاي قرمز است كه در زير به چرايي آن ميپردازيم؛

همانطور كه در بالا شرح داده شد زعفران تنها در زمان مشخص ?? تا ?? روزه قابل برداشت است كه اين زمان محدود باعث خاص بودن و به طبع افزايش قيمت اين ادويه كمك ميكند.

از همين رو تمام كساني كه به نوعي درگير با اين صنعت هستند بعد از اتمام فصل برداشت ميبايست تا سال بعد براي برداشت دوباره محصولات صبر كنند.

همچنين در زمين‌هايي كه زعفران كاشت و برداشت ميشود نمي توان در ساير فصول سال گياه ديگري را كاشت و از آن بهره برد.

تك تك گل هاي زعفران بايد به وسيله انسان و دست و همچنين با دقت بسيار بالا برداشت شود تا كيفيت زعفران حفظ شود.

تنها از هر ساقه و پياز زعفران دو تا سه گل زعفران رشد ميكند.

كارگراني كه هنگام برداشت در زمين ها كار ميكنند بايد با ظرافت خاصي اقدام به برداشت گل ها كنند.

همچنين هنگام جداسازي رشته هاي زعفران از گل آن، بايد با دقت زيادي اين كار صورت بگيرد كه همه اين موارد حوصله و زمان زياد و همچنين مهارت هاي منحصر به فرد خود را طلب ميكند

هر گل زعفران تنها ? رشته يا پرچم قرمز رنگ ميدهد كه اين موضوع سبب ميشود هزاران گل براي مقدار قابل عرضه اي از زعفران چيده شود

بعد از جدا سازي رشته ها نيز به طور مجدد رشته ها را مورد بررسي قرار ميدهند تا قسمت هاي مختلف رشته ها را جدا كنند كه هر كدام براي بخش خاصي دسته بندي ميشوند.

در آخر نيز همه‌رشته هاي جدا شده و تقسيم بندي شده بر اساس نوع آنها بايد طي يكسري از فرايند هاي حساس با دقت در محيطي تاريك خشك شوند.

و اينكه چه شما به ميزان ?? گرم زعفران چه ? كيلوگرم زعفران در اختيار داشته باشيد بايد همه ي مراحل بالا را به دقت و با حوصله تمام انجام دهيد.

منبع : الف

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۳۴:۴۸ توسط:صمن موضوع:

وام با ضمانت طلا در بانك رسالت

طلا از مدت‌ها قبل به عنوان كالاي ارزشمندي شناخته مي‌شده است و اكنون ستون فقرات واحد پول و پول ملي برخي از اقتصادها به حساب مي‌آيد، طلا كه در ايران داراي دو جنبه تزئين و سرمايه گذاري است و بيشتر افراد بر روي اين دو جنبه تمركز دارند. درآمد شما و پس انداز.

 

امروزه وام يكي از نگراني‌هاي بسياري از مردم است.

اين روزها بازار طلا بسيار داغ است. متأسفانه، اين روزها ما در حال تعديل نيستيم، اين سالها بازار بي ثبات باعث شده كه طلا با ارزش‌تر از ارزش آن باشد. اين ارزش كاذب بهانه خوبي براي وام دهندگان يا فروشندگان كالا براي تضمين است. شما طلا را به قيمت وام يا كالا خريداري مي‌كنيد و ضمانت معتبر را به طور نقدي به سپرده گذار مي‌دهيد.

فروشندگان طلا با فروش طلا و هزينه بيشتر و همچنين تأمين نيازهاي مالي خود با فروش طلاي خود، گران و گران‌تر مي‌شوند. افزايش ناگهاني تا زماني كه بانك‌ها منابع كافي براي ارائه تسهيلات نداشته باشند.

آيا تاكنون به فكر افزودن آن بدون از دست دادن سرمايه خود افتاده‌ايد؟ آيا به دليل مشكلات مالي يا گسترش كار خود به پول و وام نياز داشتيد؟ آيا تا به حال فكر كرده‌ايد كه چگونه و چگونه بدون داشتن ضامن و دادن چك و سفته وام دريافت كنيم؟

 

آيا تا به حال فكر كرده‌ايد كه چگونه مي‌توان بدون فروش طلا و از دست دادن پول با فروش آن، وام دريافت كرد؟ آيا به اين فكر كرده‌ايد كه چگونه بدون نگراني و سردرد وام بگيريد؟ آيا تا به حال براي دريافت وام به موسسه مالي يا بانكي رفته‌ايد و با ليست طولاني اسناد قابل ارائه و صف طولاني براي دريافت وام روبرو شده‌ايد؟

 

قطعاً براي همه ما اتفاق افتاده است كه به پول احتياج داريم يا مي‌خواهيم تجارت خود را گسترش دهيم، در اين صورت بايد سرمايه خود را افزايش دهيم. به همين دليل، ما قصد داريم سرمايه خود را مانند اتومبيل، طلا و ... بفروشيم. نكته آخر اينكه اين عنوان شما را مجبور به خواندن اين مقاله كرد. شايد خيلي بهتر و گرانتر از قبل! اما ما مي دانيم كه با تورم روزانه‌اي كه در جامعه اتفاق مي افتد، اين غيرممكن است.

https://telegra.ph/%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D9%82%DB%8C%D9%82-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%88%D8%A7%D9%85-%D8%B7%D9%84%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%86%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D9%87%D8%A7-05-02

ما با در نظر گرفتن شرايط اقتصادي كنوني جامعه، وام گيري را تسهيل كرده‌ايم. وام طلاي تضميني يكي از خدماتي است كه ما به شما عزيزان و متقاضيان عزيز ارائه داده‌ايم، زيرا ديگر نيازي به ضامن نداريد، نيازي به انجام چك و سفته يا ارائه معادل مبلغ وام نداريد.

 

شما مي‌توانيد با ضمانت آن برابر با روز طلائي از ما وام بگيريد. مقدار وام تضميني طلا كاملاً توسط ما محاسبه مي‌شود و آنها به شما وام با قيمت طلاي خام نمي‌دهند.

 

بنابراين، اگر هشت گرم طلا داشته باشيد، و قيمت روز طلا پانصد هزار تن باشد، وام چهار ميليون تني خواهيد يافت.

 

مقدار طلاي شما همراه با زماني كه براي بازپرداخت اقساط تعيين كرده‌ايد، در قراردادي بين شما و ما ثبت خواهد شد. اين قرارداد در دو نسخه است كه يكي از آنها براي شما باقي خواهد ماند.

 

بنابراين با اين توصيف وام تضمين شده توسط طلا از طرف ما يك مزيت است!

 

آيا مي دانيد از گرفتن وام طلا چه مزايايي مي‌گيريد؟ آيا مي دانيد ديگر نيازي به چك، سفته و ضامن نداريد؟ آيا مي دانيد حتي مي‌توانيد دوره بازپرداخت وام را تعيين كنيد؟ آيا فكر كرده‌ايد كه با گرفتن وام تضمين شده توسط طلا، علاوه بر پس انداز سرمايه، مي‌توانيد آن را اضافه كنيد؟

https://dknation.draftkings.com/users/tala2021/

وام تضميني طلا يكي از خدمات وام دهي ما است. امروزه وام‌هاي طلا به عنوان ساده‌ترين و مقرون به صرفه‌ترين نوع وام براي عموم مردم شناخته مي‌شوند. اگر با وام‌هاي تضميني طلا يا وام‌هاي طلا يا وام‌هاي طلا آشنايي نداريد، تا پايان اين مقاله با ما همراه باشيد.

 

ما مي‌خواهيم ساده‌ترين نوع وام را به شما بگوييم. بدون اينكه سرمايه خود را كه طلا است از دست بدهيد يا مجبور شويد آن را بفروشيد. اگر طلا بفروشيد، مي دانيم كه آن را از دست خواهيد داد و با تورم روزانه قيمت طلا، بعداً به سختي مي‌توانيد آن را جايگزين كنيد.

 

وام فوري مي‌تواند نام ديگري براي وام پشت طلا باشد كه براي مردم كاملاً شناخته شده است. زيرا در كمتر از يك ساعت وام با ضمانت طلاي خود از ما دريافت خواهيد كرد.

 

اخذ اين وام شرايط سخت و پيچيده‌اي ندارد. همانطور كه گفتيم كافي است كه در پايان اين مقاله با ما باشيد.

 

اين وام شما را از فروش طلا و از دست دادن سرمايه خود آزاد مي‌كند. ديگر لازم نيست طلا بفروشيد. از آنجا كه هر مقدار طلا مي‌دهيد، مي‌توانيد با ضمانت طلا به مراكز وام برويد، از طلاي خود وام بگيريد و مبلغ پيدا شده در اقساط را پرداخت كنيد. در صورت تمايل مي‌توانيد دوره پرداخت اين اقساط را نيز مشخص كنيد.

 

مدت‌هاست كه طلا به عنوان كالايي با ارزش شناخته مي‌شود و در دنياي امروز ستون فقرات مالي برخي از اقتصادها است. همچنين اين حمايت مالي مي‌تواند به عنوان ضامن اخذ وام با ضمانت طلا محسوب شود.

 

امروزه در ايران، طلا داراي دو جنبه تزئين و سرمايه گذاري است. با توجه به اين دو جنبه، افراد بسته به درآمد و پس انداز خود آن را خريداري و استفاده مي‌كنند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۱:۴۶:۴۹ توسط:صمن موضوع:

مهاجرت تحصيلي به خارج از كشور با رايابين الملل

مهاجرت تحصيلي به خارج از كشور با رايابين الملل

در سال هاي اخير در كشور عزيزمان ايران يكي از موانع جدي براي جوانان كشور براي ادامه تحصيل در رشته و دانشگاه موردعلاقه دانشجويان سد بزرگ كنكور است، اما در بسياري از كشورها كنكوري وجود ندارد و اين فرصت را براي متقاضيان ايجاد مي كند تا با استفاده از يك مسير منطقي و راحت در رشته موردعلاقه و دانشگاه مناسب تحصيل كنند. عدم وجود كنكور در اين كشورها اولين و يكي از جذاب ترين مزيت هاي تحصيل خارج از كشور براي جوانان كشورمان است. بنابراين مي توان با تحقيق و مشورت و مشاوره و يك انتخاب آگاهانه در رشته موردعلاقه خود و در يكي از دانشگاه‌هاي خوب بين‌المللي تحصيل كند.

مهاجرت به كانادا

داشتن يك مدرك تحصيلي بين المللي مي‌تواند به جوانان در مسير آينده زندگي آنها كمك زيادي كند و گزينه هاي زيادي براي انتخاب شغل و ادامه زندگي براي آنان بوجود بياورد.

اما انتخاب كشور، دانشگاه و رشته تحصيلي مناسب كار آساني نيست و انتخاب اشتباه مي تواند تمام شيريني هاي گفته شده را از بين ببرد و هزينه هاي انجام شده را نابود كند.

شركت رايابين الملل با استفاده از متخصصان با تجربه و دانش روز و آگاهي از شرايط كشورهاي مختلف و آشنايي با رشته هاي مختلف تحصيلي، مي تواند بهترين مشاوره ها را به متقاضيان ارائه كند و در زمان و هزينه هاي شما براي دريافت مجوز تحصيل در كشورهاي اروپايي و كانادا صرفه جويي كند.

رايا بين الملل يك شركت ايراني-كانادايي است كه با داشتن تجربه پرونده هاي مهاجرت مختلف بهترين خدمات و راهنمايي ها را به شما براي ادامه تحصيل و كار در كشورهاي مختلف دنيا بويژه كانادا ارائه كند تا در سختي هاي اين مسير تنها نباشيد و در كمترين زمان اين مسير سخت را پشت سر بگذاريد. براي آشنايي بيشتر با شرايط تحصيلي و مدارك مورد نياز و زندگي در كشورهاي مختلف مي توانيد به سايت رايا بين الملل مراجعه كنيد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۲:۲۵:۳۱ توسط:صمن موضوع:

نكاتي درباره دوربين مداربسته

نكاتي درباره دوربين مداربسته

 

آيا دوربين مداربسته بدون برق هم كار مي كند؟

در طي ساليان اخير نصب سيستم هاي نظارتي در اماكن و فضاهاي مختلف، با اهداف و انگيزه هاي مختلفي صورت گرفته است. محافظت از خانه، دارايي و اموالمان يكي از اولويت هاي ما در زندگي به شمار رفته كه به صورتي مداوم در راستاي ايجاد آن تلاش نموده ايم. همچنين با پيشرفت روز افزون تكنولوژي، راه حل هايي زيادي در جهت ايجاد امنيت در مقابل ما قرار گرفته است كه از جمله آن ها مي توان به نصب و بهره گيري از دوربين هاي مدار بسته اشاره كرد. يكي از مهم ترين وظايف دوربين مداربسته، نظارتي جامع و مستمر مي باشد كه كنترل و نظارت محيط را به خوبي در اختيار كاربر قرار مي دهد. با اين حال زماني كه بحث خريد دوربين مداربسته جهت ايجاد يك پروژه نظارتي به ميان مي آيد و با توجه به كارايي و موقعيتي كه قرار است دوربين ها نصب و راه اندازي شوند، سوالات متداولي مطرح مي شود كه از جمله آن ها مي توان به كاركرد دوربين مدار بسته در هنگام قطعي برق اشاره كرد. آيا دوربين مدار بسته بدون برق هم مي تواند كار كند؟ در واقع اين سوالي است كه در اين مقاله قصد داريم تا پاسخ آن را به شما بدهيم. همراه ما باشيد.

اطلاعاتي مختصر از نحوه كاركرد دوربين مدار بسته

پيش از آن كه به پاسخ سوال مطرح شده بپردازيم، لازم است بدانيم كه دوربين مداربسته همانند ساير دستگاه هاي الكتريكي، براي كار كردن نياز به يك منبع انرژي دارد. عموما دوربين هاي مداربسته جهت برقراري ارتباط از دو نوع كابل بهره مي برند، كه به واسطه يكي از آن ها به برق شهر متصل شده و انرژي (برق) خود را دريافت مي كنند و به واسطه كابل ديگر كه به سمت دستگاه ضبط تصوير هدايت مي شود، امكان انتقال داده ها ميسر مي شود. البته در اينجا ذكر اين نكته بديهي مي باشد كه در برخي از دوربين هاي آنالوگ توسط منبع تغذيه POC و در دوربين هاي تحت شبكه به واسطه منبع تغذيه POE، انتقال داده هاي تصويري و برق به صورت همزمان توسط يك كابل صورت مي پذيرد. گفتني است جهت اين كه دوربين مدار بسته AHD و IP، بتواند تصاوير را به صورت درست ثبت و ضبط نمايد، هم دستگاه ضبط كننده تصاوير آن ها و هم خود دوربين ها بايستي از انرژي برق بهره مند باشند. با قطع برق به هر دلايلي برقراري ارتباط دوربين مدار بسته با دستگاه هاي ضبط كننده تصوير و سرور از بين رفته و كاركرد دوربين به طور كامل مختل مي شود.

آيا دوربين هاي نظارتي مي توانند بدون برق هم كار كنند؟

پس از خاموش شدن برق، دوربين هاي امنيتي كه منبع تغذيه آن ها از نوع آداپتور مي باشد، متوقف شده و از كار مي افتند، به دليل آن كه اين همان چيزي است كه سبب مي شود اين دوربين هاي مداربسته كار كنند. اما در هنگام قطع برق چگونه بايد اين مشكل را حل و فصل نماييم؟ در نظر بسياري از مردم، در زماني كه برق وجود ندارد كاركرد اين دستگاه ها غير ممكن است، كه در برخي از موارد ممكن است چنين باشد، اما در مواردي ديگر، راه كارها و دوربين مداربسته هايي وجود دارند كه بدون برق نيز مي توانند وظيفه نظارتي خود را پيش ببرند. در واقع اين امر كاملا بسته به نوع سيستم امنيتي مي باشد كه شما در پروژه نظارتي خود به كار گرفته ايد. حال مي خواهيم با ارائه چند راهكار شما را در نظارتي مستمر و شبانه روزي به واسطه دوربين هاي مداربسته تان راهنمايي كنيم.

استفاده از دوربين مداربسته بي سيمي كه در خود باتري دارد

اگر به دنبال خريد دوربين مداربسته اي مي باشيد كه بدون نياز به برق كار كند، دوربين هاي بي سيم و تحت شبكه اي كه منبع انرژي آن ها باتري مي باشد مي تواند گزينه مناسبي براي شما قلمداد شود. با اين تفاصيل در هنگامي كه برق برود، شما همچنان مي توانيد از دوربين مدار بسته تحت شبكه خود استفاده نماييد و تا زماني كه باتري آن خالي نشده و نياز به شارژ مجدد نداشته باشد، مي تواند به خوبي برايتان كار كند. در واقع دوربين مدار بسته بي سيم شما از لحاظ نياز اتصال به رسيور و منبع انرژي، به هيچ گونه سيمي احتياج نخواهد داشت. باتري هاي پشتيباني كه در اين نوع دوربين ها به كار گرفته مي شود، از نوع ليتيوم يون بوده كه به صورتي هميشگي در خود مقداري برق ذخيره نگه مي دارد. اين دوربين ها عمدتا داراي سيستم ضبط تصاوير بر روي يك يا دو عدد Micro SD مي باشند كه اين كارت ها درونِ خود دوربين جاي داده مي شود و مدت زماني كه آن ها قادرند تصاوير را بر روي اين حافظه هاي جانبي ثبت و ضبط نمايند، كاملا بستگي به ظرفيت باتري و ميزان حجم حافظه ذخيره سازي دارد كه از آن پشتيباني مي كنند.

نصب دوربين مداربسته

استفاده از باتري پشتيبان يو پي اس (UPS)

به عنوان يكي از راه كارهاي موجود در هنگام قطعي برق، مي توان به استفاده از باتري هاي پشتيبان و UPS ها در جهت راه اندازي مجدد دوربين هاي مدار بسته اشاره كرد. UPS ها در واقع سيستم هاي تغذيه الكترونيكي مي باشند كه از اجزاي مختلفي تشكيل شده اند و وظايف اصلي آن ها تامين بدون وقفه توان مورد نياز دستگاه هاي مصرف كننده مي باشد. اين نوع سيستم در بين برق شبكه و مصرف كننده ها قرار گرفته و علاوه بر تنظيم و تثبيت ولتاژ شبكه، از نفوذ اختلالات و نوسانات شبكه به تجهيزات حساس جلوگيري به عمل مي آورد. همچنين توان مورد نياز تجهيزاتي از قبيل سيستم هاي كامپيوتري و يا سيستم هاي مدار بسته كه تاثير پذيري بيش تري از نوسانات را دارا مي باشند، به وسيله ي انرژي ذخيره شده در باتري ها تامين مي كند.
از طرفي بايستي در نظر داشت كه با افزايش هزينه تجهيزات سخت افزاري و نرم افزاري، استفاده از سيستم هاي برق اضطراري UPS به امري كاملا اجتناب ناپذير بدل گشته است و امروزه از جايگاه ويژه اي برخوردار است. مي توان گفت كه فرقي نمي كند كه سيستم مداربسته اي كه جهت پروژه نظارتي خود استفاده كرده ايد از نوع آنالوگ و يا تحت شبكه باشد. در هر صورت به واسطه ي باتري هاي پشتيبان UPS قادر خواهيد بود كه در هنگام قطعي برق، برق اضطراري را به دوربين هاي مداربسته خود انتقال دهيد. لازم به ذكر است كه اگر قصد استفاده از اين باتري هاي پشتيبان براي مجموعه اي از سيستم هاي امنيتي خود را داريد (دستگاه ضبط كننده تصوير، مانيتور، روتر، دوربين مداربسته Turbo HD) بهتر است از UPS هاي چند كاناله استفاده نماييد. اين امر باعث مي شود صرفه جويي قابل توجهي در وقت و زمان كابل هاي طولاني صورت پذيرد.

استفاده از ژنراتور برق

يكي ديگر از بهترين گزينه هاي روي ميز، مي تواند استفاده از ژنراتورهاي آماده به كاري باشد كه دوربين هاي امنيتي شما را با وجود قطع برق مجددا راه اندازي نمايد. در بعضي از پروژه هاي نظارتي كه تعداد دوربين هاي مداربسته شما بيش از اندازه مي باشد، مجاب هستيد كه جهت تامين نظارتي شبانه روزي و مداوم، متقابلا باتري هاي پشتيبان بيش تري تهيه و به كار بگيريد كه اين مشكل باعث ايجاد هزينه اي گزاف در جهت تامين برق اضطراري شما مي شود. همچنين از طرفي ديگر باتري هاي UPS نيز از عمر نسبتا محدودي برخوردار بوده و بعد از مدتي خود به خود فاسد مي شوند و از كار مي افتند. در اين زمان است كه وجود تمامي اين مشكلات، افراد را به استفاده از يك ژنراتور سوق مي دهد. توجه داشته باشيد كه اين ژنراتورها بايستي به صورتي هوشمند در مدار برق قرار بگيرند تا در زمان قطعي برق به صورت كاملا اتوماتيك روشن شده و برق دوربين مدار بسته را تامين نمايند.

پشتيباني هايك ويژن       

استفاده از پنل هاي خورشيدي

به كارگيري از اين تكنولوژي مدرن راه حلي ديگر است كه مي توان به منزله برقراري و تامين انرژي دوربين هاي خود در زمان قطعي برق، از آن به نحو احسن بهره برد. شما مي توانيد با تحليل و همچنين ارزيابي ابعاد پروژه خود، در جهت راه اندازي اين نوع از سيستم هاي برق رساني اضطراري اقدام به عمل آوريد. با توجه به مزاياي اين نوع انرژي، پنل هاي خورشيدي را مي توان جزو گزينه هاي ايده آل و كاملا عاقلانه تلقي كرد، با اين اوصاف كه هزينه بالاي راه اندازي اين نوع سيستم ها را بايد در نظر گرفت.
دوربين هايي كه انرژي خود را از اين نوع سيستم دريافت مي كنند (به صورت پيش فرض و يا در زمان اضطراري)، نياز به يك باتري جهت ذخيره سازي انرژي و يك پنل خورشيدي به منظور شارژ نمودن باتري را در خود مي بينند. شما مي توانيد با خريد پنل هاي خورشيدي به صورت جداگانه آن ها را به راحتي با دوربين هاي مداربسته خود تنظيم نماييد. استفاده از دوربين مداربسته با انرژي خورشيدي گزينه اي مي باشد كه پيش بيني مي شود در آينده اي نه چندان دور، به ميزان قابل توجهي مورد استفاده قرار گيرد، چرا كه استفاده از انرژي خورشيدي روز به روز در حال افزايش است. شهرنت در اپليكيشن شهرنت شما

آيا دوربين مدار بسته بدون اينترنت هم كار مي كند؟

 

دوربين مدار بسته امروزه جزو سيستم هايي به شمار مي رود كه شاهد پيشرفت روز افزون تكنولوژي در آن مي باشيم. از اين رو طبيعي است كه سوالات بسياري در هنگام خريد و تهيه اين نوع محصولات در ذهن كاربران پديدار شود. تنوع و پيچيدگي در نوع كاركرد و همچنين عملكرد اين سيستم هاي نظارتي به گونه اي بوده كه در صورت نداشتن اطلاعات كافي، شما را از خريد كالاي مد نظرتان دور مي نمايد. در طي ساليان اخير يكي از سوالات رايج و متداولي كه در هنگام خريد دوربين مدار بسته از جانب مصرف كنندگان مطرح شده است، در حوضه كاركرد و ثبت و ضبط تصاوير آنان، به واسطه ي اتصال به اينترنت بوده است. آيا دوربين مدار بسته بدون اينترنت هم مي تواند كار كند؟ جواب اين سوال كاملا واضح و روشن است، بله.
در باور عموم شايد اينطور به نظر برسد كه راه اندازي و نصب دوربين مدار بسته بدون اينترنت غير ممكن است اما اغلب دوربين هاي مداربسته امكان مشاهده و ضبط تصاوير را بدون اتصال به اينترنت مي توانند براي شما فراهم آورند. در واقع انتخاب با شما مي باشد كه بخواهيد كارايي دوربين مداربسته خود را به چه مواردي محدود نماييد. همراه ما باشيد تا به صورت دقيق تر به بررسي اين مسئله بپردازيم.

دسته بندي دوربين هاي مدار بسته از لحاظ كاركرد بر حسب تكنولوژي

دوربين هاي امنيتي با وجود انواع و اقسام مختلفي كه دارند، قابليت ها و امكانات متفاوتي را در اختيار شما قرار مي دهند. به طور كل سيستم هاي نظارتي در دو شاخه اصلي دوربين هاي آنالوگ و دوربين هاي تحت شبكه (IP) دسته بندي مي شوند. تمامي دوربين هايي كه در زير شاخه اين دو فناوري جاي گرفته اند امكان ضبط و مشاهده تصاوير را به واسطه اينترنت و يا بدون اتصال به آن فراهم مي سازند. تنها مسئله اي كه در اين ميان مي بايست به آن توجه شود، اين است كه اتصال دستگاه ها و تجهيزات در سيستم هاي آنالوگ و همچنين تحت شبكه، چگونه بايد انجام پذيرد كه ثبت تصاوير بدون اتصال به اينترنت مهيا شود. در ادامه چگونگي كاركرد اين دو سيستم مدار بسته را بدون اتصال به اينترنت بررسي خواهيم كرد.

دوربين مداربسته تي وي تي 

نحوه نصب دوربين مدار بسته بدون اينترنت در بستر آنالوگ و ضبط كننده هاي XVR/DVR

دوربين هاي امنيتي كه همگام با تكنولوژي آنالوگ طراحي و به بازار عرضه شدند را مي توان از سري دوربين هاي اوليه در حوزه نظارت تصويري به شمار آورد. با گذشت زمان، به منظور ارتقا كيفي اين نوع سيستم ها و همچنين رقابت با سيستم هاي مدار بسته تحت شبكه، بسياري از كمپاني هاي مطرح روي به نوآوري و خلاقيت هاي شگرفي آوردند كه نواقص پيشين اين سيستم ها (آنالوگ) را برطرف نمايند. از اين رو راه كارها و خلاقيت هاي ارائه شده منجر به خلق تكنولوژي هايي همچون AHD ، HDTVI و HDCVI در سيستم هاي آنالوگ گرديد.

در اغلب سيستم هاي مدار بسته آنالوگ، با اتصال 2 كابل مجزا مي توانيد در جهت راه اندازي آن ها اقدام به عمل آوريد. كابل اول كه به عنوان كابل تصوير مي باشد، وظيفه انتقال تصوير دوربين مدار بسته را به XVR/DVR داشته و مي تواند از نوع RG6، RG11، RG59 و يا 2/5C2V باشد. كابل دومي كه بايد از محل نصب XVR/DVR به سمت دوربين مداربسته AHD شما كشيده شود، كابل برق مي باشد. البته لازم به ذكر است كه برخي از دوربين هاي مدار بسته پيشرفته آنالوگ كه از درگاه POC پشتيباني مي كنند، انتقال برق و تصاوير را به صورت يكجا انجام مي دهند. حال مي توانيد با برقراري ارتباط اين دو كابل و همچنين اتصال كابل HDMI و يا VGA از دستگاه ضبط كننده به نمايشگر، سيستم دوربين مدار بسته بدون اينترنت خود را راه اندازي و تنظيم نماييد.

اگر قصد ثبت تصاوير خود را بر روي دستگاه هاي ضبط كننده XVR/DVR نداريد و تنها مي خواهيد تصاويري زنده از محيط خود در اختيار داشته باشيد، مي توانيد به راحتي تنها با سيم كشي و اتصال كابل تصوير به نمايشگر (يا لپ تاپ خود) و همچنين با تامين برق دوربين مدار بسته، دوربين نظارتي خود را راه اندازي كنيد و شاهد تصاوير زنده و 24 ساعته آن باشيد.

نحوه نصب دوربين مدار بسته بدون اينترنت در بستر تحت شبكه و ضبط كننده هاي XVR/NVR

دوربين مدار بسته تحت شبكه يا IP، نوع ديگر و همچنين نسل جديدتر سيستم هاي مداربسته نظارتي به شمار مي روند. پايه و اساس كار اين نوع سيستم، اتصال دوربين مداربسته و ضبط كننده هاي آن ها (XVR/NVR) به شبكه هاي اينترنتي مي باشد. اما جاي هيچ گونه نگراني نيست. زيرا به راحتي مي توانيد از اين نوع دوربين مدار بسته بدون اينترنت بهره ببريد و در جهت مشاهده و ثبت تصاوير اقدام كنيد. تغذيه برق دوربين هاي تحت شبكه و همچنين انتقال اطلاعات ويدئويي آن ها، تنها به واسطه يك كابل شبكه صورت مي گيرد كه مي تواند از نوع CAT6 ، CAT5E و يا CAT5 باشد. از اين رو سيم كشي در سيستم هاي مدار بسته تحت شبكه نسبت به سيستم هاي مدار بسته آنالوگ، صرفه جويي زيادي را در زمان و هزينه براي شما به ارمغان مي آورد.
اگر قصد داريد سيستم مداربسته تحت شبكه خود را به صورتي راه اندازي كنيد كه بدون اتصال به اينترنت تصاوير دوربين خود را مشاهده و ثبت نماييد، راه سختي در پيش نداريد. شما علاوه بر دوربين مدار بسته IP خود به تجهيزاتي اعم از يك سوئيچ شبكه، ضبط كننده تصوير XVR/NVR و يك نمايشگر نياز پيدا خواهيد كرد. لازم به ذكر است كه سوئيچ شبكه دستگاهي مي باشد كه نقش انشعاب دهنده را ايفا مي كند و لازمه پروژه هاي نظارتي مي باشد كه در آن ها بيش از دو دوربين مداربسته تحت شبكه استفاده شده است. همچنين اين دستگاه به عنوان انژكتور POE و يا منبع تغذيه دوربين هاي مداربسته نيز عمل مي كند.
به منظور انتقال تصاوير دوربين مداربسته IP به دستگاه ضبط كننده تصاوير، در وحله اول بايستي از هر دوربين يك كابل شبكه به دستگاه سوئيچ شبكه كشيده شود و پس از آن يك كابل به ضبط كننده XVR/NVR متصل گردد. پس از آن به راحتي مي توانيد همانند سيستم هاي آنالوگ تنها با متصل نمودن دستگاه ضبط كننده با كابل هاي VGA و يا HDMI به نمايشگر خود، علاوه بر ثبت تصاوير توسط دستگاه NVR، به تماشاي تصاوير دوربين مداربسته (بدون اينترنت) بپردازيد.

قيمت دوربين مداربسته

لازم است بدانيد:
در صورت نياز به اينترنت ملزم به استفاده از دستگاهي به نام Router مي باشيد. روتر ها وظيفه ارسال بسته هاي داده اي موجود در شبكه را به مقصد مناسب دارند، كه در نهايت با اين كار، امكان اتصال دستگاه ها به اينترنت را مهيا مي سازند. حضور اين سيستم جهت برقراري ارتباط بين دستگاه هاي موجود در شبكه شما، امري ضروري به حساب مي آيد. به اين وسيله، Router امكان و اجازه انتقال داده ها به جاهاي مختلف، كه توسط مودم و دستگاه هاي شما انجام مي پذيرد را مي دهد.

دوربين مداربسته سيم كارتي

مي توان گفت كه استفاده و بهره بري از دوربين مداربسته سيم كارتي، روشي ديگر است كه مي تواند شما را در ثبت تصاوير (بدون مشاهده زنده) در صورت نبود اينترنت سيم كارت همراهي كند. علاوه بر استفاده از اين محصولات به جاي دوربين مداربسته آنالوگ و تحت شبكه مي توانيد امكانات و مزاياي زيادي را براي خود به ارمغان آوريد. اين نوع از دوربين ها با كمك شبكه تلفن همراه (توسط انتقال سيگنال هاي ويدئويي) به تجهيزاتي همچون گوشي موبايل هوشمند، لپ تاپ ها و كامپيوتر هاي خانگي مي پردازند. استفاده از سيم كارت در اين نوع دوربين مدار بسته تنها جهت مشاهده تصاوير به صورت زنده است و در صورت عدم وجود اينترنت با كمك اين سامانه ها مي توانيد تصاوير را به صورت آفلاين بر روي Micro SD ذخيره سازي كنيد.
در دوربين مداربسته سيم كارتي دو اسلات به منظور قرار گيري كارت حافظه و همچنين جاي گذاري سيم كارت در نظر گرفته شده است. شما مي توانيد با قرار دادن سيم كارت در درون دوربين مدار بسته و همگام سازي گوشي هوشمند خود با آن، دستگاه را روشن و راه اندازي نماييد. اين دوربين با ارسال سيگنال هاي ويدئويي به ايستگاه هاي نظارتي، تصاوير را از طريق نرم افزار هاي انحصاري دوربين در زمان وجود اينترنت، به گوشي هوشمند شما ارسال مي كند.

مقايسه دوربين مدار بسته بدون اينترنت با دوربين هاي كه به اينترنت دسترسي دارند

امروزه تجهيزات نظارتي همچون دوربين مدار بسته بدون اينترنت مي تواند به عملكرد از پيش تعريف شده خود به خوبي عمل كند. اما در اين ميان استفاده از دوربين ها و در كل سيستم هايي كه مرسوم به اتصال اينترنت مي باشند، بسيار محبوب و كاربردي تر هستند. با اين تفاصيل نمي توان مقايسه صحيح و يا دقيقي در اين زمينه انجام داد. زيرا شرايط هر محيطي كه به منظور راه اندازي يك پروژه نظارتي در نظر گرفته مي شود، خاص آن محيط مي باشد و گاها پيش مي آيد كه در آن مكان از دوربين مدار بسته بدون اينترنت استفاده شود.
به طور كل با اتصال به اينترنت مي توانيد چه از راه دور و يا به صورت محلي به دوربين مدار بسته Turbo HD خود دسترسي پيدا كنيد. در حقيقت بدون توجه و در نظر گرفتن موقعيت مكاني كه در آن قرار داريد (در سفر و يا محل كار خود) ، فيلم هاي زنده دوربين مداربسته را بر روي گوشي موبايل خود تماشا و به راحتي به آن ها دسترسي داشته باشيد. از ديگر مزيت هاي اتصال به اينترنت مي توان به اطلاع و اعلان هشدار هايي اشاره داشت كه توسط لنز دوربين مدار بسته مشاهده و به صورت كاملا مستقيم با كمك شبكه جهاني به گوشي هوشمند شما ارسال مي شود. همچنين مي توانيد جهت ذخيره سازي فايل ها و ويدئو هاي گرفته شده از فضاي ابري به بهترين شكل ممكن استفاده كنيد كه اين امر مي تواند يكي از مقرون به صرفه ترين روش ها جهت ذخيره سازي فيلم هاي دوربين مدار بسته شما تلقي شود.
البته نبايد از اين مهم غافل شد كه با استفاده از دوربين مدار بسته سيم كارتي نيز مي توانيد بدون اتصال به اينترنت به فيلم هاي خود دسترسي پيدا كنيد. از طرفي ديگر تنها راه پيش رو جهت نمايش تصاوير دوربين مدار بسته بر روي گوشي همراه شما، از طريق اينترنت مي باشد. نا گفته نماند كه يكي از معايب دوربين مدار بسته سيم كارتي و وايرلس، محدوديت مكاني و مسافتي دستگاه از مودم مي باشد. هر كدام از دوربين هاي مداربسته بي سيم از ميزان متفاوتي مسافت پشتيباني كرده و قادرند تا يك شعاع مشخص انتقال تصاوير را بر روي گوشي هوشمند شما با كمك اينترنت ممكن سازند.

سخن پاياني

لزوم استفاده از دوربين مدار بسته به هر نحوي، در جوامعي كه امروزه شاهد انواع رخدادها و جنايت ها در آن مي باشيم، به امري اجتناب ناپذير تبديل شده است، از اين جهت كه سيستم هاي امنيتي به عنوان يكي از مهم ترين تجهيزات دنياي امروزي در راستاي تامين امنيت توسط شركت هاي پيشرفته معرفي شده اند. از طرفي با رشد تكنولوژي هاي موجود در اين محصولات، افراد در محافظت از اموال و دارايي شان نسبت به زمان هاي قبل چالش هاي كمتري را در پيش رو دارند. استفاده از دوربين مدار بسته بدون اينترنت يا همراه با آن، تنها به خواسته شما بستگي دارد. به كار گيري هر كدام از اين روش ها منطبق با سبك، سنگين كردن پروژه نظارتي شما صورت مي گيرد. شما بايستي تمامي جوانب و احتمالات را در نظر بگيريد تا بر حسب نيازتان به بهترين روش نظارتي در محيط خود دست پيدا كنيد.

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۱:۳۹:۳۴ توسط:صمن موضوع:

شايع ترين اختلال شخصيت و رفتاري بزرگسالان

شايع ترين اختلال شخصيت و رفتاري بزرگسالان

اگر تلويزيون را حتي براي مدت كوتاهي روشن كنيد ، احتمال بمباران شما توسط تبليغات داروهاي تجويز شده و بدون نسخه زياد است. به نظر مي رسد اين روزها براي همه چيز يك قرص وجود دارد! حتي اگر هيچ مشكلي در رابطه با سلامتي نداريد ، تماشاي چند مورد از اين تبليغات ممكن است شما را متقاعد كند. واقعيت اين است كه بسياري از بيماري ها ، مسائل و اختلالات رفتاري وجود دارد كه ممكن است زندگي شما را تحت تأثير قرار دهد.

 

در اينجا 10 مورد از رايج ترين اختلال شخصيت و رفتاري بزرگسالان آورده شده است كه بسياري از آنها را تشخيص خواهيد داد. همه اين اختلال ها مزمن نيستند و همه آنها به راحتي قابل درمان نيستند. اگر احساس مي كنيد با برخي از كنش هاي رفتاري متناسب با توصيف خاص يك بيماري دست و پنجه نرم مي كنيد ، تحقيق بيشتر ايده بدي نيست.

 

اعتياد رفتاري

آيا چيزي وجود دارد كه شما قادر به توقف آن نباشيد؟

 

اعتياد يك موضوع پيچيده است و اغلب به عنوان يك بيماري طبقه بندي مي شود ، اما همچنين مي تواند يك مسئله رفتاري هم باشد. خصوصا كه اعتياد رفتاري هم وجود دارد. يك مطالعه در مورد اين نوع اعتياد مي گويد: "چندين رفتار ، علاوه بر مصرف مواد روانگردان ، پاداش كوتاه مدت ايجاد مي كند كه ممكن است عليرغم آگاهي از عواقب منفي ، رفتار مداوم ايجاد كند." بنابراين بله ، شما مي توانيد به برخي از رفتارها كه به شما نوعي پاداش مي دهند ، معتاد شويد.

 

اسكيزوفرني

اسكيزوفرني معمولاً بزرگسالان را بيش از كودكان تحت تأثير قرار مي دهد.

 

اسكيزوفرني يكي ديگر از اختلالات شناخته شده براي اكثر ما است. اين يك مسئله فلج كننده است كه به طرق مختلف روي كساني كه به آن مبتلا هستند تأثير مي گذارد. اين يك اختلال رواني است و ماهيتي مزمن دارد. افرادي كه با اسكيزوفرني زندگي مي كنند ، اغلب دچار توهم ، هذيان و گاهي مشكلاتي در فيزيولوژي خود مي شوند. طبق گفته انستيتوي ملي بهداشت روان ، اين علائم به طور معمول در سنين 16 تا 30 سالگي ظاهر مي شوند.

 

اضطراب

 

هر كسي ممكن است اضطراب را تجربه كند ، اما وقتي اين مسئله بر زندگي روزمره شما تأثير بگذارد ، به يك مشكل تبديل مي شود.

 

هر كس در يك مرحله اضطراب را تجربه مي كند. اما تا زماني كه يك مسئله مزمن و طولاني مدت ايجاد نشود ، به يك اختلال رفتاري تبديل نمي شود. اختلالات اضطرابي ارتباط نزديكي با مسائل افسردگي دارند و مانند افسردگي ، انواع مختلفي دارد.

 

"اختلالات اضطرابي بيش از نگراني يا ترس موقت است. براي فرد مبتلا به اختلال اضطراب ، اضطراب از بين نمي رود و با گذشت زمان مي تواند بدتر شود. اين احساسات مي تواند در فعاليتهاي روزمره مانند عملكرد شغلي ، كار در مدرسه و روابط تداخل ايجاد كند.

 

 

بيماري نقص توجه يا بيش فعالي در بزرگسالان  ياADHD

 

اگر تمركز براي شما مشكل بزرگي است ، ممكن است بيش فعالي داشته باشيد.

 

در سالهاي اخير ، ADD و ADHD بسيار رايج شده است. آنها به ترتيب عبارتند از: اختلال كمبود توجه و بيش فعالي با كمبود توجه و مي توانند كودكان و بزرگسالان را تحت تأثير قرار دهند. اين اختلالات اساساً نشستن و توجه را بسيار دشوار مي كند. شما تمركز خود را از دست مي دهيد و نمي توانيد روي وظيفه پيش رو تمركز كنيد. بديهي است كه اين مسئله مي تواند مشكلاتي را براي افراد در محل كار يا مدرسه ايجاد كند.

 

افسردگي

چند نفر از دوستان يا همكاران شما به صراحت مي گويند علائم افسردگي دارند؟افسردگي ميليون ها ميليون نفر را تحت تأثير قرار مي دهد و برخي حتي نمي دانند كه به آن مبتلا هستند. اين يك مسئله پيچيده است ، با بسياري از علت هاي ريشه اي و بدون تأثير دقيق رفتاري. اما اگر روي يك نوع  افسردگي اساسي تمركز كنيم ، بسياري از تغييرات رفتاري قابل توجه مي تواند آشكار شود. WebMD مي گويد افراد با اين نوع افسردگي معمولاً زياد مي خوابند ، عادت هاي غذايي خود را تغيير مي دهند و حتي توانايي كار يا مدرسه رفتن را از دست مي دهند.

 

 

يا اختلال وسواس فكري عملي  OCD

 

اين روزها جوك هاي مربوط به وسواس در بيشتر خانه ها و محل كار معمولاً به گوش ميرسد. به عنوان مثال ، اگر كسي به طور باورنكردني مرتب باشد ، شنيدن كسي در مورد وسواس فكري يك شخص عادي نيست. اما براي كساني كه با آن دست و پنجه نرم مي كنند ، OCD مي تواند ناتوان كننده باشد. بسته به شدت مورد ، فرد حتي قادر به كار يا روابط شخصي با هم نيست.

 

اختلالات خوردن

 

اختلالات خوردن يكي ديگر از حوزه هاي اختلالات است كه اغلب مورد شوخي قرار مي گيرند ، اما اين موارد بسيار جدي است. اينها نيز اشكال مختلفي دارند. بعضي از افراد اجباري غذا مي خورند در حالي كه بعضي از افراد به سختي مي توانند غذا بخورند. برخي از اين موارد را با نام هاي بي اشتهايي ، پرخوري و ... ميشناسيد.

 

در صورت عدم كنترل ، اين اختلالات مي تواند منجر به مشكلات جدي در سلامتي شود و خواهد شد. آنها حتي مي توانند كشنده باشند.

 

وحشت

 

حملات هراس نيز مسئله اي است كه بزرگسالان با آن روبرو هستند.

 

اختلال هراس همچنان سبد گسترده ديگري از مسائل رفتاري است. اين شامل كساني است كه حملات هراس (نزديك به اضطراب) و افرادي كه با آگورافوبيا سر و كار دارند را تجربه مي كنند. كارت اضطراب وحشت ، انجمن اضطراب و افسردگي آمريكا مي گويد ، امواج وحشت ظاهراً بي نظير است كه بدون هشدار هشدار مي دهند. سپس ، ترس از آن حملات وحشت مي تواند حملات وحشت ديگري ايجاد كند . اين يك حلقه باطل است.

 

اختلال اضطراب پس از  حادثه

 

 بيشتر ما با اختلال استرس پس از سانحه يا PTSD آبسياري از افرادي كه از جنگ برمي گردند ،اين شرايط را تجربه مي كنند. اما در قربانيان جرايم خشن يا كساني كه تجاوز را تجربه كرده اند نيز معمول است. برخي از افراد قادر به بهبودي هستند ، در حالي كه برخي ديگر تا پايان عمر با اين اختلال روبرو مي شوند. علائم آن شامل خوابهاي بد ، بازگشت به گذشته و افكار ترسناك و گمراه كننده است.

 

اختلال عاطفي فصلي

اختلال عاطفي فصلي بر افراد ساكن در مناطق خاصي از جهان تأثير مي گذارد. اصولاً تغيير در ميزان نور خورشيد منجر به مسائل رفتاري مي شود. طبيعتاً ، اين يك مشكل فصلي است. محققان معتقدند كه اين امر به دليل ريتم شبانه روزي و شيمي مغز ما به دليل كمبود نور خورشيد در زمستان از بين مي رود. در واقع نوعي افسردگي است و بسته به محل زندگي شما ممكن است خطر افزايش يابد.

 

منبع: گپچه

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۰۴:۳۲:۴۰ توسط:صمن موضوع:

راهنماي خريد پرده

راهنماي خريد پرده :

 

 

nx8x_z1.jpg

 

 

پرده اداري

مسلما براي كساني كه در محيط اداري مشغول به كار هستند زيبايي و مرتب بودن محل كار تاثير به سزايي در روحيه آنها مي گذارد چرا كه بيشتر وقت روزمره آنها در محل كار سپري ميشود. اگر چنانچه محيط براي تجارت نيز در نظر گرفته شده باشد براي جذب و ورود مشتري بايد از امكانات ويژه تري برخوردار باشد. مبلمان، صندليها، ملزومات اداري و پرده اداري

يكي از مهمترين عناصر زيبايي يك محيط اداري پوشش پنجره توسط يك پرده مناسب اداري و زيبا ميباشد براي انتخاب يك پرده اداري به نكاتي اعم از رنگ دكوراسيون رنگ دكوراسيون و چگونگي استفاده از پرده پرده كه براي چه منظوري ميخواهد استفاده قرار گيرد بايد توجه داشت.

براي انتخاب رنگ پرده چنانچه رنگ دكوراسيون از رنگهاي روشن استفاده شده بهتر است رنگ پرده يك پرده از از لوازمي كه در محيط استفاده شده تيره تر باشد اين امر باعث زيبايي محيط و نمايان تر شدن بيشتر پرده در محيط ميشود.

نكته ديگر و حائذ اهميت براي انتخاب يك اداري نوع استفاده از آن ميباشد كه ميخواهيم براي چه منظوري از اين پرده استفاده نماييم آيا ميخواهيم نو از آن عبور كند يا خير كه براي رد نشدن نور به داخل اتاق بايد از پرده هاي ضد نور استفاده نمود و براي تنظيم حركت پرده و كنترل نور بايد از پرده هاي كركره اي استفاده نمود.

از پرده كركره هاي چاپي نيز ميتوان براي متمايزتر شدن محيط اداري بهره برد با چاپ لوگو و يا عكسهايي مرتبط با حيطه شغلي بر روي پرده علاوه بر پوشش پنجره، تبليغ شغل را نيز در آن به همراه دارد.

يك پرده اداري همانطور كه از نامش پيداست بايد ظاهري اداري و ساده داشته باشد نظافت و نصب اين پرده ها نيز بايد به سهولت انجام شود.

از نمونه پرده هايي كه در ادارات بيشتر استفاده ميشود پرده هاي كركره اي و پرده زبرا ميباشد اين پرده ها علاوه بر ظاهر اداري و شيك داراي رنگ بندي متنوعي ميباشند كه ميتوان با هر محيطي آن را هماهنگ نمود تنظيم نور، حركت و نظافت اين پرده ها به راحتي قابل انجام ميباشد.

پرده پذيرايي

 

اتاق پذيرايي بخش مهمي از منزل ميباشد كه به دليل جمع خانوادگي و دعوت ميهمان بايد نسبت به ساير اتاقها بيشتر مورد توجه قرار گيرد. داشتن يك پرده پذيرايي مناسب ميتواند جلوه خاصي به اتاق دهد كه انتخاب آن كار چندان دشواري نميباشد. پرده پذيرايي داراي مدلها و اجناس مختلفي ميباشد كه با توجه به سليقه، هزينه، ابعاد پنجره و نوع دكوراسيون اتاق پذيرايي اين مدلها انتخاب و اجرا ميشوند.

با يك سبك ساده و برگزيده ميتوان اتاق پذيرايي را بسيار شيك و برگزيده نمود. با توجه به مدل، نوع پارچه پنجره پذيرايي ميتواند به عنوان مركز كانوني رمانتيك قرار بگيرد و يك زمينه ظريف و لطيف ايجاد كند و در منزل مورد توجه همگان قرار گيرد.

براي انتخاب رنگ پذيرايي بهتر است از رنگهاي رسمي استفاده نمود رنگهايي مانند كرم، طلايي،سرمه اي، قهوه اي، سياه و به تازگي رنگهايي مانند طوسي و زرد خردلي كه به عنوان رنگ دكوريهاي كنار پرده بيشتر استفاده ميشوند و تكميل كننده رنگ دكوراسيون پذيرايي ميباشند.

براي اتاقهاي پذيرايي بزرگ كه دكوراسيونشان به صورت سلطنتي ميباشد بهتر است ازپرده هاي والان دار همراه دكوري با پارچه هاي براق و نيمه براق كه ظاهري جذاب دارند و با محيط مطابقت دارند استفاده نمود.

براي منازل متوسط و كوچك بهتر است از لوازم دكوراسيون كلاسيك و اسپرت استفاده نمود كه حجم كمتري نسبت به لوازم سلطنتي را اشغال ميكند با يك پرده پذيرايي اسپرت يا كلاسيك با رنگ مناسب دكوراسيون ميتوان گرما و لطافت محيط را دو چندان نمود.

براي اينكه پرده پذيرايي نور اتاق را نگيرد ميتوان از تورهاي نازك استفاده نمود و از پرده آستري به عنوان پوشش زيرين براي كور كردن ديد، عايق حرارتي و زيبايي پرده بهره برد و در صورت استفاده از نور ميتوان پرده آستر را توسط چوب پرده هاي اتوماتيك پرده را به كنار كشيد و از نور بيرون به منظور روشنايي محيط استفاده نمود.

پرده اتاق خواب

 

اتاق خواب محيطي براي استراحت روز مره و شبانه ميباشد كه بايد امكاناتي براي استراحت در آنجا فراهم شود تا پس از يك خواب آسوده و راحت بتوان به كارهاي روزمره رسيدگي كرد.

يكي از اين عناصر مهم انتخاب يك پرده اتاق خواب مناسب ميباشد رنگ پرده نشان دهنده شخصيت، جنسيت و سن افراد استفاده كننده از اتاق خواب ميتوان رنگ و مدل پرده را انتخاب نمود.

براي انتخاب پارچه به عنوان پرده اتاق خواب  بهتر است از پارچه هاي ضخيم اتفاده كه موقع استفاده بتوان مانع عبور نور به اتاق خواب شود تا خواب خوب و لذت بخش را داشته باشيم. اگر چنانچه اتاق داراي نور طبيعي مطلوبي نباشد ميتوان از پارچه هاي روشن و نازك نيز استفاده كرد.

از نمونه پرده هاي اتاق خواب ميتوان به مدل پرده هاي پانچي و پليسه اي اشاره نمود كه ظاهر ساده تري نسبت به ساير مدلها را دارد و از نظر زيباي و قيمت بسيار مناسب هستند.

از اجناس پرده اتاق خواب ميتوان به پارچه هاي گوني بافت، هازانهاي چاپي، مخمل و شانل اشاره نمود كه ضخامت و تناسب بيشتري نسبت به ساير پارچه ها را دارا ميباشد و بسيار شيك و مناسب به عنوان پوشش پنجره ميباشد.

مدل پرده هاي پانچي پانچي در عين سادگي و زيبايي در حركت نيز بسيار روان هستند و در هنگام حركت باز يا بسته جمع نمودن پرده به راحتي قابل انجام ميبشد به علت همين امر پرده هاي پانچي بيشر به عنوان پرده اتاق خواب استفاده ميشود. براي اتاق خواب كودكان بهتر است از پرده هايي با رنگ شاد و روشن انتخاب نمود كه تاثير شاد و رحيه بخشي در آنها ميگذارد.

از نمونه پرده هاي اتاق خواب ميتوان به پرده زبرا نيز اشاره نمود كه در مدلها و رنگهاي مختلف براي هر سنيني يافت ميشود و ميتوان به راحتي اين نمونه ها را با اتاق ست نمود.

 

منبع شفقنا

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۰۷:۴۱ توسط:صمن موضوع:

نكات بسيار كاربردي در طراحي سايت

نكات بسيار كاربردي در طراحي سايت

 

در اين مقاله نكات مهمي را كه براي طراحي سايت خود بايد در نظر بگيريد را برايتان شرح مي دهيم. رعايت كردن اين نكات مي تواند رابط كاربري زيبا و راحت تري را در اختيار مشتريان، بازديدكنندن و كاربران وبسايت شما قرار دهد. در نظر گرفتن اين نكات به مرور زمان به روز رساني آنها در نهايت به محبوب شدن و پربازديد شدن سايتتان كمك مي كند.

1. رعايت استاندارد هاي طراحي

به استانداردهاي طراحي وب سايت توجه كنيد. در اينترنت وب سايت هايي وجود دارد كه از بيش از 6 يا 8 فريم در صفحه استفاده كرده اند. استفاده از تكنيك هاي غير متعارف و عدم توجه به استانداردها هرچند ممكن است باعث زيبايي وب سايت شود، اما باعث ناراحتي برخي ديگر از بازديد كنندگان سايت خواهد شد . طراحي سايت اختصاصي

 

2. انتخاب يك دامين مناسب

نام دامين، آدرس اينترنتي وب سايت شما مي باشد. تمامي وب سايت ها بايد قبل از ورود به دنياي اينترنت و سايت، نام دامين داشته باشند. اگر شما براي ترويج و تبليغ كسب و كار خود بودجه تبليغاتي در نظر گرفته ايد، راهي سود آور وجود دارد، آن هم اين است كه قبل از طراحي سايت، نام دامنه اي انتخاب كنيد كه نزديك به نام كسب و كار شما است، تا كاربران به محض ديدن نام دامين شما، دريابند كه كار شما چيست و چه خدماتي ارائه مي دهيد. اما اگر بودجه كافي نداريد سود آورترين راه اين است كه نام داميني انتخاب كنيد كه يك كلمه كليدي را شامل شود. در اين صورت وقتي مردم عبارت و كلمه خاصي را جستجو مي كنند احتمال اين كه سايت شما نيز جزو نتايج جستجو باشد، بيشتر خواهد بود. از نامي استفاده كنيد كه با زمينه و اهداف كاري شما متناسب باشد. طراحي سايت تهران   

3. مطالب و محتواي سايت

درباره محتواي وب سايت خود فكر كنيد. هر چقدر كه وب سايت شما زيبا طراحي شده باشد چنانچه اطلاعات مورد نياز كاربران را ارائه ندهيد، از شما رو برمي گردانند. كاربران به دنبال اطلاعات و محتوا به سايت شما آمده اند و وب سايت بايد به آنها حس خوبي از يافتن اطلاعات درست، مفيد و سهل الوصول همراه با زيبايي گرافيكي القا كند. در ارائه اطلاعات و توضيحات دست و دل باز باشيد، شايد برخي از اطلاعات ساده اي كه به نظر شما حائز اهميت نيستند براي كاربران وب سايت شما بسيار جذاب باشند. طراحي سايت شركتي

 

4 . سرعت بارگزاري سايت

هر روز به تعداد افرادي كه از اينترنت استفاده مي كنند افزوده مي شود، اما اين بدين معني نيست كه سرعت اتصال آن ها به اندازه سرعت اتصال شماست. تحقيقات و مطالعات اخير نشان داده است كه سرعت لود صفحه مهم ترين فاكتور رنكينگ مي باشد. يك مشتري بالقوه علاقه و اشتياق خودش را براي ديدن وب سايت شما از دست مي دهد اگر بعد از چند ثانيه هيچ بخشي از سايت بالا نيايد. پس سايت خود را سبك و روان طراحي كنيد تا بتوانيد مشتريان و بازديدكنندگان را راضي نگه داريد.

ساخت سايت     

5 . رنگبندي و ديزاين سايت

رنگ ها مي توانند نقش مهمي در طراحي سايت شما داشته باشند. حتي بيشتر از چيزي كه فكرش را مي كنيد. رنگ ها بر قابليت استفاده سايت تأثير مهمي دارند. علاوه بر رنگ هايي كه در كنار هم جلوه خاص و زيبايي را به سايت شما مي بخشند، رنگ هايي هم وجود دارند كه كاربران به محض ديدن آنها سايت شما را ترك ميكنند. موارد ذكر شده تنها تعدادي از نكات مهم در طراحي سايت مي باشد كه هر چند ابتدايي، ولي بسيار كاربردي و پر اهميت هستند كه در عين سادگي بسياري از صاحبان سايت به آن ها توجه نمي كنند. پس آن ها را حتماً جدي بگيريد و آنها را امتحان كنيد. در پايان نتيجه را نسبت به حالت قبل مقايسه كنيد و متوجه تأثيرات اين نكات شويد.

6. بهينه سازي و سئو سايت

وب سايت شما بايد براي موتورهاي جستجو بهينه شود. بهترين و كم هزينه ترين راه براي جذب مخاطب براي وب سايت شما، استفاده از كليك ارگانيك است. كليك ارگانيك يعني بازديدكنندگاني كه با كليك برروي لينك وب سايت شما در موتورهاي جستجو به وب سايت شما آمده اند. اين نوع كليك كم هزينه ترين راه براي جذب بازديدكنندگان به وب سايت شماست. در حين طراحي وب سايت به اين موضوع توجه كنيد. شركت طراحي سايت     

7 . دستيابي آسان به محتويات و مطالب

اين نكته بسيار مهم است. بين بازديدكنندگان و اطلاعات، حداقل كليك ممكن را در نظر بگيريد تا بازديدكننده مجبور نباشد براي دستيابي به اطلاعات مورد نيازش چندين بار كليك كند. كليك كردن زياد باعث مي شود كه بازديدكنندگان سايت را ترك كنند.

 1. http://sam-electronic.royablog.ir/post/10/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A+%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA+%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%D9%8A
 2. http://hikvision-electronic.royablog.ir/post/12/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A+%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA+%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88+%E2%80%93+%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A+%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA+%D9%86%D9%85%D8%A7%D9%8A%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87+%D9%85%D8%A7%D8%B4%D9%8A%D9%86
 3. http://hikvision-electronic.royablog.ir/post/11/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A+%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA+%D9%85%D8%B1%D9%83%D8%B2+%D8%AA%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%8A+%E2%80%93+%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A+%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA+%D9%85%D8%B1%D9%83%D8%B2+%D8%AE%D8%B1%D9%8A%D8%AF
 4. http://bazar-electronic.royablog.ir/post/16/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A+%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA+%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA%D9%8A+%E2%80%93+%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A+%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA+%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%AA+%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA%D9%8A
 5. http://bazar-electronic.royablog.ir/post/14/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A+%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA+%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88+%E2%80%93+%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A+%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA+%D9%86%D9%85%D8%A7%D9%8A%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87+%D9%85%D8%A7%D8%B4%D9%8A%D9%86
 6. http://bazar-electronic.royablog.ir/post/12/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A+%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA+%D9%85%D8%B1%D9%83%D8%B2+%D8%AA%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%8A+%E2%80%93+%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A+%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA+%D9%85%D8%B1%D9%83%D8%B2+%D8%AE%D8%B1%D9%8A%D8%AF
 7. http://bazar-electronic.royablog.ir/post/10/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A+%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA+%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%D9%8A
 8. https://digimarket.blogiran.net/Post/12/Sports-site-design.html
 9. https://digimarket.blogiran.net/Post/18/Service-site-design--Service-company-site-design.html
 10. https://digimarket.blogiran.net/Post/16/Car-site-design--car-show-site-design.html
 11. https://digimarket.blogiran.net/Post/14/Business-Center-Website-Design--Shopping-Center-Website-Design.html
 12. https://online24.blogiran.net/Post/12/Sports-site-design.html
 13. https://online24.blogiran.net/Post/17/Service-site-design--Service-company-site-design.html
 14. https://online24.blogiran.net/Post/15/Car-site-design--car-show-site-design.html
 15. https://online24.blogiran.net/Post/13/Business-Center-Website-Design--Shopping-Center-Website-Design.html
 16. https://webkaran.blogiran.net/Post/15/Service-site-design--Service-company-site-design.html
 17. https://webkaran.blogiran.net/Post/13/Car-site-design--car-show-site-design.html
 18. https://webkaran.blogiran.net/Post/11/Business-Center-Website-Design--Shopping-Center-Website-Design.html
 19. https://webinja.blogiran.net/Post/12/Sports-site-design.html
 20. https://webinja.blogiran.net/Post/20/Service-site-design--Service-company-site-design.html

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۰۷:۴۷:۲۸ توسط:صمن موضوع:

انواع پمپ هاي وكيوم در فروشگاه آنلاين شو

انواع پمپ هاي وكيوم  در فروشگاه آنلاين شو

پمپ وكيوم آنلاين شو

 

مكانيكي كه عاري از هر نوع ماده و هوا باشد ، محيط ناميده مي شود. در واقع ، يك مولكول گاز نيز در اين فضا وجود دارد كه باعث فشار مي شود. زيرا چنين جوي واقعاً ممكن نيست ، زيرا هميشه بايد يك مولكول گاز وجود داشته باشد كه از فشارهاي پايين جلوگيري كند. از آنجا كه فشار حركت مولكولي گازها را مي گيرد ، اگر شما را تحت فشار بسيار كمي قرار دهد ، نياز به كار در دماي صفر مطلق دارد.

انواع پمپ وكيوم value قابل سفارش در فروشگاه آنلاين شو :

قيمت پمپ وكيوم VALUE مدل VE135N

 

 

 

پمپ وكيوم چيست؟

پمپ وكيوم وسيله اي است كه با ايجاد فشار منفي فشار كمتري نسبت به هواي جوي ايجاد مي كند و وكيوم ايجاد مي كند. انواع پمپوميم در اندازه هاي مختلف از پمپوميم كوچك و بزرگ از كمترين متر مكعب تا بيشترين متر مكعب در انواع تك مرحله اي و دو مرحله اي توليد مي شود.

 

تفاوت هايي بين پمپ هاي يك مرحله اي و دو مرحله اي وجود دارد كه يكي از مهمترين آنها اين است كه پمپ يك مرحله اي با دقت وكيوم از دقت كمتري نسبت به پمپ دو مرحله اي شما برخوردار است.

پمپ وكيوم آنلاين شو:

من پمپوسيم را با تعريف دو اصطلاح پمپ و وكيوم بهتر مي دانم يا وكيومصه اينكه ابتدا با تعريف پمپ آشنا مي شويم. در تعريف پمپ مي توان گفت كه اين دستگاه در انرژي مكانيكي شروع به كار مي كند و سپس آن را به سيال منتقل مي كند. در واقع ، اين دستگاه در سيستم هاي هيدروليك و لوله كشي به منظور انتقال و انتقال س questionsالات براي ارتقا استفاده مي شود.

 

 پمپ وكيوم VALUE مدل VE160N خريد پمپ وكيوم مدل VALUE VE-115

سفارش پمپ وكيوم مدل VALUE VE-125

 

 

پمپئي در دنياي امروز كاربردهاي زيادي دارد. استفاده از لوازم خانگي مانند جارو برقي است كه در آزمايشگاه ها و بيمارستان ها و صنايع كاغذ سازي ، داروسازي ، مواد غذايي ، روغن و پتروشيمي ، طلا سازي ، چوب ، چاپ و بسته بندي ، لاستيك ، پلاستيك و ملزومات مورد استفاده قرار مي گيرد.

 

انواع پمپ هاي وكيوم:

پمپ وكيوم روغن آنلاين شو

پمپ وكيوم vac خشك

پمپ وكيوم vac آب در گردش (پمپ وكيوم vac آب)

پمپ وكيوم Oil روغن در جايي كه سيستم خنك كننده روغن مي تواند باشد.

 

پمپ وكيوم خشك ايجاد مي شود كه به طور طبيعي گرماي توليد شده توسط پمپ را از طريق هوا پخش مي كند.

 

پمپ وكيوم vac آب در گردش (پمپ وكيوم vac آب) نوع ديگري از پمپ وكيوم است كه در آن خنك سازي سيستم با عبور جريان آب انجام مي شود.

ايجاد وكيوم در سيستم به حركت مولكولهاي گاز نياز دارد. مولكول ها فقط در صورت اختلاف فشار حركت مي كنند. منطقه اي كه كمترين مولكول داشته باشد منطقه كم فشار و منطقه اي كه بالاترين مولكول را دارد منطقه فشار قوي ناميده مي شود. پمپئي ممكن است باعث اختلاف فشار در فضا شود.

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۰۱:۵۳:۵۴ توسط:صمن موضوع: