شلفين شلفين .

شلفين

براي اطلاع از قيمت سنگ هاي ساختماني با ما همراه باشيد

 

براي اطلاع از قيمت سنگ هاي ساختماني با ما همراه باشيد

سنگ ها از قديم الايام يكي از كاربردي ترين مصالح ساختماني هستند و به دليل استحكام بسيار بالاي سنگ، اغلب آثاري كه از گذشتگان به جاي مانده اند از اين ماده ساخته شده اند. سنگ ها به دليل ساختار مستحكمي كه دارند ساليان سال بدون تغيير باقي خواهند ماند و از اين رو در صنعت ساختمان سازي جايگاه ويژه اي را به خود اختصاص داده اند. سنگ ها به انواع اقسام مختلف دسته بندي مي شوند كه هريك از آنها ويژگي هاي متفاوتي نسبت به يكديگر داشته و در بخش هاي منحصر به فردي به كار مي روند. برخي سنگ ها تنها جنبه تزييني دارند و از اين رو براي بخش هاي نما و كفپوش ساختمان به كار مي روند اما در مقابل سنگ هايي هستند كه استحكام بسيار زيادي داشته و از آنها براي پي ريزي ساختمان استفاده مي شود. انتخاب سنگ مناسب اهميت بسزايي در زيبايي و استحكام سازه شما خواهد داشت و به همين دليل قبل از خريد سنگ بايد با موارد مختلفي آشنايي داشته باشيد. در ادامه توضيحات كامل تري از اين قبيل ارائه نموده ايم:

 

 

سنگ تراورتن

يكي از پركاربردترين نوع سنگ هاي ساختماني مربوط به سنگ تراورتن مي شود. سنگ هاي تراورتن در طول تاريخ مورد استفاده قرار گرفته اند و به دليل صيقل پذيري بالايي كه دارند گذشتگان از آن براي ساخت مجسمه هاي سنگي استفاده مي كردند. اهرام مصر نمونه بارزي از سنگ هاي تراورتن است كه ساليان سال بر جاي خود باقي مانده و يكي از عجايب گيتي است. تراورتن بر اثر رسوب گذاري چشمه هاي آبگرم به وجود مي آيد و در جاي جاي نقاط جهان شاهد معادن مختلفي از سنگ تراورتن هستيم. سنگ هاي تراورتن در انواع اقسام مدل ها و رنگ هاي مختلف روانه بازار شده اند كه هر يك از آنها خاصيت هاي منحصر به فرد خود را داشته و در بخش هاي مختلف ساختمان سازي مورد استفاده قرار مي گيرند. سنگ هاي تراورتن به دليل وزن مناسب خود اغلب به عنوان سنگ نما به كار مي روند و زيبايي چشمگيري را به اين بخش از ساختمان خواهند بخشيد.

خريد سنگ تراورتن

خريد مهمترين مرحله اي است كه بايد به آن توجه داشته باشيد. برخي سنگ ها كيفيت مطلوبي ندارند و به همين دليل در هنگام خريد حتما بايد از باكيفيت بودن سنگ اطمينان حاصل كنيد. انتخاب مركز خريد معتبر اين اطمينان را به شما خواهد داد كه بهترين سنگ ها را انتخاب مي كنيد و از اين رو در انتخاب مركز خريد بايد نهايت دقت را داشته باشيد. شركت ما به عنوان يكي از بهترين انتخاب ها براي خريد سنگ به شمار مي رود چرا كه هم امكان خريد در كوتاه ترين زمان را به شما داده و هم مي توانيد بهترين سنگ ها را انتخاب و خريداري كنيد. براي خريد سنگ تراورتن تنها كافي است به وب سايت شركت ما مراجعه كرده و ليست كاملي از انواع سنگ هاي مختلف را مشاهده كنيد. امكان مقايسه سنگ ها با توجه به ويژگي ها و قيمت نيز وجود دارد كه امكان خريد بهترين سنگ را به شما خواهد داد.

 

 سنگ مرمريت

مرمريت را بسياري با سنگ مرمر اشتباه مي گيرند اما بايد بدانيد كه مرمريت نوعي سنگ آهكي است و با مرمر تفاوت هاي بسياري دارد. سنگ هاي مرمريت به 3 دسته مختلف: كلسيتي، دولوميتي و منيزيتي تقسيم مي شوند كه هركدام از آنها ويژگي هاي متفاوتي نسبت به يكديگر دارند و مي توانيد متناسب با كاربرد خود نسبت به خريد بهترين مورد اقدام كنيد. اين سنگ با اينكه قابليت صيقل و ساب پذيري بالايي دارد در برابر حرارت و فرسايش نيز مقاومت بالايي دارد. با توجه به قيمت سنگ مرمريت، اين سنگ ها زيبايي منحصر به فردي دارند و به مانند سنگ تراورتن از جمله سنگ هاي متخلخل به شمار مي رود. مرمريت را مي توانيد در انواع اقسام رنگ هاي مختلف مشاهده نماييد.

كاربرد سنگ مرمريت

سنگ هاي مرمريت با توجه به ويژگي هاي خاص و همچنين رنگ بندي هاي متنوع خود قابل استفاده در بخش هاي مختلفي از ساختمان سازي هستند. اين سنگ وزن پاييني داشته و اغلب به عنوان سنگ نما به كار گرفته مي شود. سنگ هاي مرمريت به دليل متخلخل بودن به بهترين شكل ممكن به ملات متصل شده و مقاومت زيادي ايجاد خواهند كرد. مرمريت به دليل شفافيت دل انگيز خود براي بخش هاي داخلي ساختمان نيز مناسب است و مي توانيد فضاهاي مختلف داخل ساختمان را با اين نوع سنگ تزيين كنيد. به دليل مقاومت بالاي سنگ مرمريت، مي توان از آن در بخش هاي داخلي و خارجي ساختمان استفاده نمود.

 

 

شناخت انواع سنگ

سنگ ها در هر نقطه از طبيعت به چشم مي خورند و با توجه به نوع معدني كه از آن استخراج مي شوند ويژگي هاي متفاوتي نسبت به يكديگر خواهند داشت. برخي سنگ ها مانند گرانيت، مقاومت بسيار بالايي دارند و به همين دليل مي توان در پرترددترين بخش ها نيز از آن استفاده كرد. برخي سنگ ها مانند: مرمريت و تراورتن نيز داراي درجه سختي پايين تري بوده و تخلخل زيادي دارند. به همين دليل اين سنگ ها معمولا براي بخش هايي كاربرد دارند كه اصلي ترين مورد حائز اهميت، زيبايي آن باشد.

قيمت سنگ

عوامل متعددي بر ميزان قيمت سنگ تاثير مي گذارند و يكي از مهمترين عوامل تاثيرگذار بر ميزان قيمت سنگ را مي توان نوع سنگ انتخابي شما دانست. سنگ ها تنوع بسيار زيادي دارند و از اين رو مي توانيد مناسب ترين سنگ را با توجه به قيمت و ويژگي هاي آن خريداري كنيد. زيبايي سنگ ها نيز بر ميزان قيمت آن تاثيرگذار خواهند بود. براي مثال: سنگ مرمر يكي از زيباترين سنگ هايي است كه مي توانيد براي بخش هاي مختلف ساختمان خود استفاده كنيد. قيمت اين سنگ نيز با توجه به ساير سنگ ها بالاتر است.  شركت ما به منظور جلب رضايت مشتريان خود اقدام به ارائه بهترين سنگ ها با قيمت هاي مناسب نموده اند. ميزان كاري كه بر روي سنگ ها انجام مي شود يكي از اصلي ترين عوامل تاثيرگذار بر ميزان قيمت سنگ است اما مسئولين شركت ما اقدام به ارائه سنگ به صورت از توليد به مصرف نموده اند و به همين دليل مي توانيد بهترين سنگ ها را با قيمت هاي مناسب خريداري كنيد.

برگرفته از وب سايت سنگ وزين https://sangevazin.com/

https://www.fitpa.co.za/activity/p/510008/
http://harrislisa72.com/activity/p/386415/
https://www.webtalk.co/n/41436076
https://www.bolsasdecordoba.com/smartblog/30_غير مجاز مي باشدAS-QUE-TIENES-QUE-REGALARTE-PARA-EL-A%C3%91O-NU.html
https://essencier.ch/presse/6_demo

برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ دى ۱۴۰۰ساعت: ۰۲:۱۱:۳۷ توسط:صمن موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :